Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

До сега не съм споделял впечатления за играта ама вече ще споделя ... :

1.Супер ме дразни , че няма огледало за задно виждане (има ама само на две от четирите вида камера ) .

2.Как е възможно някакъв Голф да изпреварва Ламбор г/дж инито все едно че е спряло ...

3.Изоставането на другите коли как за 2-3 завоя и вече е наваксано ...

напално сам сагласен с теб затова си тарся сеиф с превартяна игра за да си тунинговам машините и да не се дразня на играта особено точка 3 тва най ме дразни

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
До сега не съм споделял впечатления за играта ама вече ще споделя ... :

1.Супер ме дразни , че няма огледало за задно виждане (има ама само на две от четирите вида камера ) .

2.Как е възможно някакъв Голф да изпреварва Ламбор г/дж инито все едно че е спряло ...

3.Изоставането на другите коли как за 2-3 завоя и вече е наваксано ...

1. Опитали са се да вкарат малко реализъм и да има огледало само за камеритe, които поне малко се доближават до изглда на шофъорa.

2. Ами като праиш ъпгреиди колите се изравняат.

3. Изключи си catch-up-а и може да има подобрение.

Link to comment
Share on other sites

Дам играя за 4-тия от белк листа, обаче то това на 5 звезди и някви корвети и хеликоптери и 50 блокади и ебали го как се минава това.Стигнах почти милион баунти и от някаде се взе някав тарикат кука с шипове до него и аз не успях да го видя на каратата и хоп Арестуван.Давайте примери кво що как, айде, че много сложно ми се види...

Link to comment
Share on other sites

a sega da kaja i az ne6to kukite mi vzeha micubi6ito i bez bastar buton ne mije da se izleze ot igrata i sega kvo nanovo li

 

На мен не ми се е случвало досега да ми земат колата човече, но пробвай с Alt+F4 и излиза от играта без да Save-ваш.И така ще върнеш колата си, следващия път обаче.А и един съвет в началото или там до където стигнеш пробвай с Маркерите да избираш питанките, там ти се падат, пари, маркер с/у полицията, и най-якото можеш да вземеш колата на този, който си победил.Пробвай го и Успех!

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва или не може да превъртите играта без чийтове и трейнъри - n00bs :)

Играта е супер лесна - запънах само на 1-2 места ама се оправих. Има много хубав край :)))

Тъкмо почнах да губя надежда, че ще ме хванат ама успях да избягам от града rofl :))

Ама айде да не ви разправям да не загубите интерес...

 

Бтв Ако някой иска да направим ЛАН - да ми пише ПМ GL&HF :)

Link to comment
Share on other sites

a sega da kaja i az ne6to kukite mi vzeha micubi6ito i bez bastar buton ne mije da se izleze ot igrata i sega kvo nanovo li

 

На ново.

 

На мен не ми се е случвало досега да ми земат колата човече, но пробвай с Alt+F4 и излиза от играта без да Save-ваш.И така ще върнеш колата си, следващия път обаче.А и един съвет в началото или там до където стигнеш пробвай с Маркерите да избираш питанките, там ти се падат, пари, маркер с/у полицията, и най-якото можеш да вземеш колата на този, който си победил.Пробвай го и Успех!

 

Аз съм взел колата на всеки срещу който съм се състезавал до сега :) Колкото повече коли, толкова по-добре. пък и ако ми трябват пари, една кола струва 20 000.

 

И излезна ли вече БлакЕдишъна ?

 

Не и няма да излезне никога през целия ти живот.

Link to comment
Share on other sites

Да ама w00x има ограничение на само 16 коли в карерата да имаш макс :excl: ;)

 

Еми точно де. 1 моя и 15 противникови. макар че аз си оставих само Eclipsе-а на последния който победих и Супрата на предния :) другите ги продадох, защото не ми останаха пари като тунинговах Eclipse-a.

Link to comment
Share on other sites

нали има в Challenge Sseries 69 карти

та въпроса ми е като ги мина всичките ще отключа ли някоя кола че не обърнах внимание като врътнах играта какво ми изписа

за сега съм минал 28 някаде играх с едни бесен Cadilac мисля че го няма в бонусите и фулл листата

нека някой ако знае нещо по въпроса да каже щото ако няма да се отключи нищо кав е смисала да се мъча :)

Link to comment
Share on other sites

нали има в Challenge Sseries 69 карти

та въпроса ми е като ги мина всичките ще отключа ли някоя кола че не обърнах внимание като врътнах играта какво ми изписа

за сега съм минал 28 някаде играх с едни бесен Cadilac мисля че го няма в бонусите и фулл листата

нека някой ако знае нещо по въпроса да каже щото ако няма да се отключи нищо кав е смисала да се мъча :)

 

Има смисъл батко, играй после като цъкнеш на Game Status ще ти покаже:

 

Career Compleat: 100%

Challenge Series: 100%

 

Няма ли да ти е яко ако си Nomer 1, аз като свърша с Career захващам Серийте.Все пак така си превъртял играта на 100%... И после ще си тунинговам за кеф всичките коли който ще имам в My Cars. И ще пратя да погледате... Все пак фенщина човече.Много радва. Така, че даже да не ти отключи нищо играй КЕФ е ;) ;) ;) Айде Успех! and Good Game ! B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл батко, играй после като цъкнеш на Game Status ще ти покаже:

 

Career Compleat: 100%

Challenge Series: 100%

 

Няма ли да ти е яко ако си Nomer 1, аз като свърша с Career захващам Серийте.Все пак така си превъртял играта на 100%... И после ще си тунинговам за кеф всичките коли който ще имам в My Cars. И ще пратя да погледате... Все пак фенщина човече.Много радва. Така, че даже да не ти отключи нищо играй КЕФ е ;) ;) ;) Айде Успех! and Good Game ! B) B) B)

Дава ти и две коли Mercedes SL65 AMG и Porsche 911 GT2 (996). А още по-голям кеф ще е да ти е Game Completion 100%, ама тогава и Rap Sheet-а трябва да ти е 100%, което означава да си на първо място на всички класации. А да те разочаровам: в My Cars може да тунинговаш само 20 (както при Underground 2).

Link to comment
Share on other sites

А да те разочаровам: в My Cars може да тунинговаш само 20 (както при Underground 2).

 

Ами те там са само тези заводските дето можеш да си ги купуваш от Car Shop. Аз за тях говоря, щото съм си маниак на тази тема тунинговане.И 20 коли да са се тая важното е да има зарибявка.Иначе да видях, че има още 2 коли бонус, като разглеждах Bonus Car... Абе якичко е и колкото повече напредващ толкова по-трудно и сложно става, че нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета и мен ме мъчеше тоя проблем ама го опрайх :) При мен проблема беше че бях пуснал с даеман тулса грешния фаил :lol: Бях пуснал "бин" вместо "сю" Така ми се опрай на мене дано и на вас проблема ви е същия :)

 

Щото аз ти казах :D Иначе играта е яка, стигнах до 13-14% и отстраних вече 3ма, само не разбрах как да им взимам колите, ако изобщо може. Щото ми казаха че може :P

А и ми кажете как да си го напрая от мили на километри, знам че е писано ама се пак са 43 страници :Р

Link to comment
Share on other sites

Ами те там са само тези заводските дето можеш да си ги купуваш от Car Shop. Аз за тях говоря, щото съм си маниак на тази тема тунинговане.И 20 коли да са се тая важното е да има зарибявка.Иначе да видях, че има още 2 коли бонус, като разглеждах Bonus Car... Абе якичко е и колкото повече напредващ толкова по-трудно и сложно става, че нямам думи.

 

Искаше да каже, че можеш да имаш 20 тунинговани коли, а не че има 20 коли за тунинговане.

Link to comment
Share on other sites

Двааааааааааааааааааайсееееееееееееее!!!!!! :)

 

Аве пичове видях,че сте си лафили относно Challenge Series...някой да ги е минал сичките?И ако ДА,дава ли някакви бонусчета , а-у!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми казали колко састезания има с 1 от black list

Пет.

Двааааааааааааааааааайсееееееееееееее!!!!!! :)

 

Аве пичове видях,че сте си лафили относно Challenge Series...някой да ги е минал сичките?И ако ДА,дава ли някакви бонусчета , а-у!? :confused

Ако се върнеш 5-6 поста назад ще разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Дам играя за 4-тия от белк листа, обаче то това на 5 звезди и някви корвети и хеликоптери и 50 блокади и ебали го как се минава това.Стигнах почти милион баунти и от някаде се взе някав тарикат кука с шипове до него и аз не успях да го видя на каратата и хоп Арестуван.Давайте примери кво що как, айде, че много сложно ми се види...

 

Колега не си сам и аз зациклих където и ти :)

 

Оскам да ви питам. Не ви ли прави впечатление че куките карат електрикари ама много бързи. Забележете как само ръгат от задна на първа и след като си карате с 200 и те вече са до вас.

Или пък карате с над 300 и се блъскате в блокада от коли на куки и колата в която се одарите не мърда дори и един милиметър да го еба. Много ме разочарова това че няма ФЕРАРИТА в играта. Сега вече се обедих че U1 най яката версиа за игра, а U2 има най-якия тунинг ;)

Link to comment
Share on other sites

Щото аз ти казах :D Иначе играта е яка, стигнах до 13-14% и отстраних вече 3ма, само не разбрах как да им взимам колите, ако изобщо може. Щото ми казаха че може :P

А и ми кажете как да си го напрая от мили на километри, знам че е писано ама се пак са 43 страници :Р

 

Абе майна...Май ти като отстраниш някой от листата дирекшън му взимаш колата и тя ти отива в гаража при...другите коли(твои).А за км/ч тряаа от настройките на едно място да зададеш metric май беше.Пробвай. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе майна...Май ти като отстраниш някой от листата дирекшън му взимаш колата и тя ти отива в гаража при...другите коли(твои).А за км/ч тряаа от настройките на едно място да зададеш metric май беше.Пробвай. :)

 

Не е верно тва. При маркерчетата които теглиш след като го победиш, трябва да избереш това което ти дава право да му вземеш колата. то е едно от трите с въпросителна.

Link to comment
Share on other sites

Щото аз ти казах :D Иначе играта е яка, стигнах до 13-14% и отстраних вече 3ма, само не разбрах как да им взимам колите, ако изобщо може. Щото ми казаха че може :P

А и ми кажете как да си го напрая от мили на километри, знам че е писано ама се пак са 43 страници :Р

 

В Оптионс на играта има на първата страница май беше трябва да го сложих едното нещо на Метрик и от там става на километри.

 

Аз съм минал 6 човека и за сега съм спечелил само 1 кола.За да спечелиш кола трябва след като свършиш състезанието с дадения упонент да кажем Биг Лу например ти дава да си избираш разни уникати и ти трябва да си избираш от тея неща дет са закритите.Демек не да си зимаш нещо за двигател или пък визуални униката а избираш такива дето са с въпросчета.Ако имаш късмет ще спечелиш кола :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...