Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

значи играта съм я свалил от гамез.ком.тв...и четирите ЦД-та съм свалил от първото си ексрактвам фаила правя си го с даемон тоолс...сичко си върви както трябва..и става така:пускам си я да я инсталвам и кат стане на 26 процента ми иска диск 2 да го инсертвам...въпроса ми е как да го сложа...пак ли да екстраквам ли кво?ХЕЛЛППП :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
значи играта съм я свалил от гамез.ком.тв...и четирите ЦД-та съм свалил от първото си ексрактвам фаила правя си го с даемон тоолс...сичко си върви както трябва..и става така:пускам си я да я инсталвам и кат стане на 26 процента ми иска диск 2 да го инсертвам...въпроса ми е как да го сложа...пак ли да екстраквам ли кво?ХЕЛЛППП :cry

Еми първо разархивираш и 4-те диска и ще ти се получат 4 .bin-а(или .mdf).И последователно ги зареждаш в Daemon Tools-a когато ти ги поиска.Това е,няма нищо сложно в инсталацията! :)

Link to comment
Share on other sites

Еми първо разархивираш и 4-те диска и ще ти се получат 4 .bin-а(или .mdf).И последователно ги зареждаш в Daemon Tools-a когато ти ги поиска.Това е,няма нищо сложно в инсталацията! :)

е,мерси много пич..задължен съм ти..ама пак например да кажим сложил съм си играта на ДВД драиф Ф; и пак с даемон тоолс моунт имаге и пак на Ф...

Link to comment
Share on other sites

@KenwooD Линка който съм дал е за NFS MW BE...Това дали играта е на 4сд-та или на 1 двд няма значение тя пак си е БЕ...

 

Разликата в линка дето съм дал е че е цялата БЕ.Тоест освен играта да са добавени екстрите като 1-2 коли и някоя писта и така нататък има и 1 ДВД което се пуска през Даемона и гледаш всичките трейлъри за играта офицялни на ЕА и как са правено сцените как са снимани :) Тоест играта -> 4сд-та или 1 ДВД + още 1 ДВД :)

 

 

Рано да разбереш кво исках да кажа ;) обаче ся съм изморен и немога да се средоточа да пиша как тряя и да обяснявам как тряя :zzz :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Някой има ли го тва бонус ДВД да го дръпна от него? Аз съм на ГГБит. Или пък дали го има някъде по локалните сайтове или торенти?

Link to comment
Share on other sites

Аз го имам, но трябва да видя къде съм го хакнЪл.Някаде из хард или на диск.

В него има само трейлъри на играта и как са снимъни сцените.Нищо повече няма да видиш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз го имам, но трябва да видя къде съм го хакнЪл.Някаде из хард или на диск.

В него има само трейлъри на играта и как са снимъни сцените.Нищо повече няма да видиш :lol:

Ще го видим какво предтавлява :P . Дано го намериш.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

а бе, може и да съм питал, ама вече деменцията ме гони ..... та, тая игра може ли да се играе в lan мрежа? примерно аз правя някакъв сървър и другия се свързва към мен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

никой ли няма да каже как се играя тази игра в lan? :blink:

намерих една програма pLan, обаче нещо не мога да разбера като влезна в LAN как става свързването със сървара на другия играч, след като няма никакъв сървър в листата

Link to comment
Share on other sites

В играта има ли Лан, че вече съм забравил? Ако има с Hamachi трябва да стане работата.

и как по-точно става с това hamachi?

Link to comment
Share on other sites

и как по-точно става с това hamachi?

Оттук можеш да си го свалиш. Има и БГ версия.

Единия прави сървър в програмата, а другия/те се свързват (програмата има подробно обяснение като си я пуснеш). След като всички са се свързали си пускате играта и давате Лан (ама трябва да има такава опция в играта) и т.н. Ама не съм опитвал и не знам дали ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Оттук можеш да си го свалиш. Има и БГ версия.

Единия прави сървър в програмата, а другия/те се свързват (програмата има подробно обяснение като си я пуснеш). След като всички са се свързали си пускате играта и давате Лан (ама трябва да има такава опция в играта) и т.н. Ама не съм опитвал и не знам дали ще стане.

ами аз точно това направих т.е. направих сървър, той се върза към мен, ама като влезе в лан вътре няма никакъв сървър :blink:

Link to comment
Share on other sites

ами аз точно това направих т.е. направих сървър, той се върза към мен, ама като влезе в лан вътре няма никакъв сървър :blink:

Hamachi-то ти прави само връзкта м/у компютрите. Като влезнеш в Лан в играта там пак трвбва да направиш сървър.

Link to comment
Share on other sites

Hamachi-то ти прави само връзкта м/у компютрите. Като влезнеш в Лан в играта там пак трвбва да направиш сървър.

т'ва е ясно, ама другата страна не го вижда тоя сървър. не вижда нищо в листата, която е за сървъри. направил съм мрежата в хамачето, другата страна е влезнала в нея. всичко е 6. обаче в играта нито един от двамата т.е. независимо кой прави мрежата в хамачето, в самата игра никой не може да види другата страна

Link to comment
Share on other sites

т'ва е ясно, ама другата страна не го вижда тоя сървър. не вижда нищо в листата, която е за сървъри. направил съм мрежата в хамачето, другата страна е влезнала в нея. всичко е 6. обаче в играта нито един от двамата т.е. независимо кой прави мрежата в хамачето, в самата игра никой не може да види другата страна

Както казах може и да не стане. Иначе аз съм играл Underground 2 и други игри с тази програма.

Вижте дали и двамата сте с една и съща версия. Най-добре да сте с 1.3. Оттук може да я изтеглите. А ся се сещам, че има и Black Edition, вижте дали и т'ва е едно и също.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Моя Most Wanted e v. 1.3 не съм сигурен дали е Black Edition или не, но не ми работи накакъв трeйнър за пари. Прерових целия нет, свалих всичко, което наамерих и за моята версия и за другите и за Black-а и за нормалната никакъв не става и полудявам! Карам със Audi A4 3.2 FSI обаче искам нещо ново а нямам никакви пари. Със Audi-то нищо не мога да направя 1 състезание не мога да взема се ме ядат... На максимални настройки е уж а пък... Ако се е справил някой с този проблемм да каже!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

EDIT:оная програма май се казва CD4Hide или нещо такова

 

на тая игра може ли от някой сайт,примерно,или трябва да си тегля NFS MW bg mod или там,какъвто е ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...