Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Аве,пичове,как става тая работа с тоя LAN,ве д**ба...

Четох инструкцийте 100 пъти,кво ли не правих...

Всъщност,като цъкна на Host Server чрез Hamachi и нета става Disable и ми казва - Your LAN connection have been lost и така няколко пъти...А то как да напраа лан игра като няма нет,д**ба,програмата го премахва...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Искам да питам за един проблем дето ми се появява при инсталацията (може и някой друг да е питал ама сега да търся във педесет и нещо страници... :P ) ето проблема... нещо не мога да разбера смисъла,вижте ограденото. някой може ли да ми помогне?

Link to comment
Share on other sites

Свали си дирекса :) пусни го да се инсталва :) тряя да те питам дали да го махнеш ако го имаш :) дори и да не те попита инсталвай пак :) ако го има в играта още по добре :) че не си спомням вече дали го има!Ако при инсталация на играта те пита дали да го инсталваш го инстални.След това ако направи проблем пак ще му мислим ;)

Link to comment
Share on other sites

Свали си дирекса :) пусни го да се инсталва :) тряя да те питам дали да го махнеш ако го имаш :) дори и да не те попита инсталвай пак :) ако го има в играта още по добре :) че не си спомням вече дали го има!Ако при инсталация на играта те пита дали да го инсталваш го инстални.След това ако направи проблем пак ще му мислим ;)

 

да ама тва го правих няколко пъти :(

Link to comment
Share on other sites

да ама тва го правих няколко пъти :(

Понякога самият DirectX се омазва. Тва е като при кодеците или едно време Flex Type. Лошото на тия програмки е, че не можеш да ги деинсталираш напълно. ;) Аз ако бях удрям балтията на Window$-а, понеже най-вероятно е омазан :bgrin: Тва е най-сигурния начин :P

Link to comment
Share on other sites

Аз ако бях удрям балтията на Window$-а, понеже най-вероятно е омазан :bgrin: Тва е най-сигурния начин :P

 

тва много не го разбрах :blush:

ОБАЧЕ ако искаш да кажеш да преинстална уиндоуса... не мога-преинсталирах го преди около половиин месец а не ми се дават пари пак за преинстал :throw:

Link to comment
Share on other sites

тва много не го разбрах :blush:

ОБАЧЕ ако искаш да кажеш да преинстална уиндоуса... не мога-преинсталирах го преди около половиин месец а не ми се дават пари пак за преинстал :throw:

Че ти не можеш ли сам да си го преинсталираш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

emiiii syjalqvam ama ne mi se tyrsi v 53 stranici za ne6to koeto iskam da pitam a 4eta samo nekvi se karat...biva li taka bre hora za edna igra se pliuete kato ozvereli....kakto i da e!

Zna4i vyprosa mi e kak da q podkaram igrata v LAN sys brat mi koito e na 50 santa ot men....Hamachi li 6te mi trqbva ili ne6to v nastroikite na igrata trqbva da se pravi 6toto kato napravq LAN i mi dava" your server has been LOST"

please help !

Link to comment
Share on other sites

И при мен е така,брат! :(

Би трябвало да е с Хамачи,ама съм пробвал как ли не и все не става...

Наистина,някой ако наистина знае - да казва... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе имам следния проблем:

 

Свалям играта, разархивирвам, моунтвам с Daemon Tools 3.47, инсталирам, копирам крака и накрая ми изписва "This application has failed to start because d3dx9_26.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."

 

Хайде помогнете, че това даже ми се получи и на Age of empires 3 и не знам дали в мен е грешката или...

Link to comment
Share on other sites

От официалната страница на Мicrosoft,ама трябва да намериш версия от февруари 2006,защото има една друга,която иска да ти провери дали Джама ти е оригинален c Windows Genuine Advantage Tool ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе имам следния проблем:

 

Свалям играта, разархивирвам, моунтвам с Daemon Tools 3.47, инсталирам, копирам крака и накрая ми изписва "This application has failed to start because d3dx9_26.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem."

 

Хайде помогнете, че това даже ми се получи и на Age of empires 3 и не знам дали в мен е грешката или...

Пич.Влизаш в сайта http://www.dll-files.com/,в търсачката пишеш цялото име на липсващия файл(в случая d3dx9_26.dll ),дарпаш си го и го инсталираш в папката,в която си инсталнал играта :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

аз сега ще си пусна да се сваля двд версията ...та се чудя има ли проблеми по нея и как да я подкарам :Р понеже до сега не съм свалял двд-та

Link to comment
Share on other sites

Проблеми нема...даже няма никви разлики с CD версията... :)

А процедурата си е същата... extract -> install -> crack-ваш,ако има крак... -> къртиш! :)

Cd4hide няма на DVD версията ,така че...СВАЛЯЙ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Проблеми нема...даже няма никви разлики с CD версията... :)

А процедурата си е същата... extract -> install -> crack-ваш,ако има крак... -> къртиш! :)

Cd4hide няма на DVD версията ,така че...СВАЛЯЙ! :tongue

za6to govorish za CD hide , sled kato ima no-cd crack :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами,защото на някои от риповете преди имаше cd4hide...ама то пък беше преди време,както и да е... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Каква е разликата между тая където е 4 CD(Black edition) и 1DVD?

 

Може да е отговорено по-назад,но не ми се чете толкова стр. :)

Ako не се лъжа ДВД трябва да е BLACK EDITION т.е. ако е блак едишън има една кола повече един Американски мускул който можеш да го тунинговаш , ако ли не е просто 4 диска са събрани в един ДВД :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...