Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

искам да ПРОДАМ т.е. да ВЗЕМА ПАРИ, за да мога с тях и тези, които имам до момента да си купя ПО-СКЪПА кола!

 

Можеш да продадеш всяка кола която имаш, стига да имаш още една, която да ти остане след продажбата. парите които ще вземеш обаче, са равни на половината от магазинната цена на колата. независимо колко тунинг има по нея. като искаш да продаваш колата, то ще ти каже колко пари ще ти даде. :)

 

Току що си купих един Лотус за 48 000 (Евтиния, какво му плащаш). после реших да си го и тунинговам и накипря и малко по малко от 270 000 ми останаха 50 000. наложи се да продам един Mustang дето си го бях спечелил от 8-мата (или 7-мата беше..) в blacklist. нищо де. Лотуса стана брутален. малко буксува преди да тръгне, но като тръгне....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Можеш да продадеш всяка кола която имаш, стига да имаш още една, която да ти остане след продажбата. парите които ще вземеш обаче, са равни на половината от магазинната цена на колата. независимо колко тунинг има по нея. като искаш да продаваш колата, то ще ти каже колко пари ще ти даде. :)

 

..

 

да, и аз предположих нещо подобно :P .. ама я разясни къде точно мога да я продам ... 'щото като влеза там където са колите, мога само да купувам. никъде не виждал sell :huh:

Link to comment
Share on other sites

да, и аз предположих нещо подобно :P .. ама я разясни къде точно мога да я продам ... 'щото като влеза там където са колите, мога само да купувам. никъде не виждал sell :huh:

 

В гаража си. като влезеш там където са колите, долу има едно бутонче Sell Car. също става и като натиснеш 1. :)

Link to comment
Share on other sites

Deamon-ът ми е последната версия..правя всичко както си го описал и пак...минавам няколко писти..и в момента,в който тряя се зареди поредното филмче ме дроп от играта.. :cry :cry ...
ami togava mislq 4e moje da e ot film4etata 6tom te iskarva predi da zaredi film4e.

s tva mislq 4e 6te se opravi NO INTRO tva 6te ti zabrani film4etata i napravo 6te preminava kum zarejdaneto na sledva6toto nivo.

 

p.s. mahni go toq deamon i si zapi6i ALCOHOL moje i ot tva da e.

:)

 

a i iskam da PITAM kakvo trqbva6e da se napravi za da igrae6 NFSMW v LAN 4rez hamachi.

t.e. kvo se promenq6e v server.cfg

Link to comment
Share on other sites

нз дали е питано и се извинявам ако е питано и завтаряно но може ли кола от моито коли които сам си тунинговал да я карам из града смисал да не е лан или онлине а е така хващам и трагвам както беше в старата версия :huh:

Link to comment
Share on other sites

Така зна4и искам да попитам защото поради неясни при4ини си прецаках нфс-то ако друпна тази версия която е на ДВД ще мога ли да си пренеса Save file които сам си направил аз от другата версиа коиато е на 4диска да знам сега кое да дърпам аиде ако може някои да отговоре защото се 4уда кое да друпна .

Link to comment
Share on other sites

Врътнах я и съм готов за нови предизвикателства дайте да напраим някъв ЛАН?

 

 

 

П.С. доста се изнервих с последната гонка с куките едва не си строших клавиатурата :>

 

 

 

http://img310.imageshack.us/my.php?image=untitled1nk.jpg

 

http://img310.imageshack.us/my.php?image=385kmh1gm.jpg

Link to comment
Share on other sites

NFSMW Camera Mod

by Bojan at 11:37 :: Comments (4)

 

Racer_S from ToCA Edit has made a camera hack for Need for Speed Most Wanted which places the camera behind the wheel. That's right, it will give you dashboard view!

 

You can download it here.

 

More info about it is available on ToCA EDIT.

omgdash1wa.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добро хрумване, но още от самото начало мисля, че EA трябваше да се сетят за това. така не става. използва се бъг в свободната камера и просто на нищо не прилича. иначе браво на човека за старанието. дано EA се сетят за следваща версия на играта или ако не за следваща версия, то поне за следващата игра от поредицата.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че някой се е постарал да го направи. Но относно графиката изглежда по-зле от Porsche. А и да питам някой който си го е сложил. Стрелките на оборотомера и скоростомера местят ли се. И воланът върти ли се? Въпроса може да е тъп, ама знам ли как са го направили.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че някой се е постарал да го направи. Но относно графиката изглежда по-зле от Porsche. А и да питам някой който си го е сложил. Стрелките на оборотомера и скоростомера местят ли се. И воланът върти ли се? Въпроса може да е тъп, ама знам ли как са го направили.

 

Аз ще ти кажа как е направено. използва се бъг при който камерата може да минава през ламарините на колата и с този мод се поставя зад волана. виждаш това което се вижда по принцип като погледнеш през стъклото, но от по-близо. нищо не се мести. абсолютно нищо. и графиката е гадна. безсмислено е просто.

Link to comment
Share on other sites

a sq de az polu4ih 1 problem. v4era igrata mi si ima6e muzika t.e. puskam si q i pesnite si vurvqt. no sled tova si zapisah k-lite mega codec pack 1.44 i dnes brat mi si puska igrata i zabelqzva 4e vsi4ki zvuci si gi ima ama pesnite nesvirqt :blink: tva vuzmojno li e da e ot k-lite ?

 

p.s. i nqkoi moje li da mi kaje kude sa seifat profilite na igrata .az mislq 4e e v my documnts ama neznam dali sa te. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

NFS MOST WANTED 1.3 Official Patch - това което успях да прочета е , че поправял безбройно много малки ПРОБЛЕМИ :lol:

Може и да оправя безброй много проблеми , но проблемът с воланите си остава ..... :sick Просто тая игра ....... може и да е хубава ама мириши като не моиш да я играеш с волан .....

Link to comment
Share on other sites

Но мога да повярвам че това е първия НФС който ми писна адски много. Играя я само заради колите за сега иначе не съм очарован от играта. Само като се сетя че липсва ДРИФТ а ДРАГ-а е пълен боклук и ми се отщява тая игра.

Все пак има и нещи готино в нея. Порше Карера ГТ ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти кажа как е направено. използва се бъг при който камерата може да минава през ламарините на колата и с този мод се поставя зад волана. виждаш това което се вижда по принцип като погледнеш през стъклото, но от по-близо. нищо не се мести. абсолютно нищо. и графиката е гадна. безсмислено е просто.

Значи няма да си правя труда да го слагам. Не мога да разбера защо тази камера не я слагат в играта. Много хора се надяват за всяка следващата част да я има ама аз си мисля, че в Need For Speed такова нещо вече няма да видим.

a sq de az polu4ih 1 problem. v4era igrata mi si ima6e muzika t.e. puskam si q i pesnite si vurvqt. no sled tova si zapisah k-lite mega codec pack 1.44 i dnes brat mi si puska igrata i zabelqzva 4e vsi4ki zvuci si gi ima ama pesnite nesvirqt :blink: tva vuzmojno li e da e ot k-lite ?

 

p.s. i nqkoi moje li da mi kaje kude sa seifat profilite na igrata .az mislq 4e e v my documnts ama neznam dali sa te. :unsure:

Аз пък като си сложих пача ми стана така, ама като пуснах едно състезание се оправи.

Може и да оправя безброй много проблеми , но проблемът с воланите си остава ..... :sick Просто тая игра ....... може и да е хубава ама мириши като не моиш да я играеш с волан .....

Виж тея драйвери. Незнам дали ще ти вършат работа, ама все пак...

Link to comment
Share on other sites

Но мога да повярвам че това е първия НФС който ми писна адски много. Играя я само заради колите за сега иначе не съм очарован от играта. Само като се сетя че липсва ДРИФТ а ДРАГ-а е пълен боклук и ми се отщява тая игра.

Все пак има и нещи готино в нея. Порше Карера ГТ ;)

 

Наистина много неща не се изпипани но мен точно това м харесва на тази част че няма ДРАГ.Пък как да няма има но просто са малко състезание.Аз сега съм #2 от листата и до сега май съм минал само 3 4 драга от които много се узорих и супер яко псувах.По добре да няма.Иначе за дрифта наистиан съжелявам :cry :cry :cry

Относно Карера ГТ ;) Малее колко пари ми глътна таз кола.Бях си заделял кинти и имах около 560 000 и като си купих колата за 208 000 май беше и като е тунинговах останах с мизерните 50 000 :cry Но иначе сега кат и чуя звука е направо разцепващ :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм горд собственик на СЛР-а Мурсиелагото Каррера ГТ и Вайпера. Всички коли са невероятни но най ме кефи СЛР-а , чефо и джозо знаят що :P

Link to comment
Share on other sites

Драга е много хубаво нещо. Всъщност любимото ми. Но тук е направен супер скапано. Повечето писти са някви криви. Но това не е проблем за колата, защото тя прави невероятни завои без дори да поднася. А трафика не може да се спира. Добре, обаче да го бяха направили както трябва. Например на драга, който го има на първият трейлър ако караш отдясно (не в насрешното движението, а от другата старана) точно преди да излезеш от тунела има кола, която се движи по дясното платно. Първата ми реалкция е да мина отляво, но точно кагато минавам покрай другата кола моя шофьор решава да направи десен завой и ае Totaled. Съответно трябва да давам наляво когато минавам оттам. А има друг драг на който единствения начин да финисхираш е да намалиш, защото един микробус ти искача. Моя опонент естествено меже да мине по тротоара. Най-хубавите драгове бяха в Underground.

 

А и какво е това вратотрошащо ускорение. Като играеш на драг ти го пише. Моето Porsche 911 Turbo S (996) прави 0-100 за 1.05 или нещо такова. А тук съм виждал снимки на хора, които могат да се похвалят с под една секунда. И в Underground 2 беше тъпо като правех 1.75, ама тука вече са прекалили. Общо взето Need for Speed върви надолу в моите очи.

Link to comment
Share on other sites

a sq de az polu4ih 1 problem. v4era igrata mi si ima6e muzika t.e. puskam si q i pesnite si vurvqt. no sled tova si zapisah k-lite mega codec pack 1.44 i dnes brat mi si puska igrata i zabelqzva 4e vsi4ki zvuci si gi ima ama pesnite nesvirqt :blink: tva vuzmojno li e da e ot k-lite ?

 

p.s. i nqkoi moje li da mi kaje kude sa seifat profilite na igrata .az mislq 4e e v my documnts ama neznam dali sa te. :unsure:

 

Напълно възможно е да е от това.

 

K-lite sux.

Link to comment
Share on other sites

Като си сложих пача и си пуснах играта музиката в менюто не се чуваше. Пуснах едно състезание и се оправи. Помислих си, че се е оправило за постоянно, но днес като си пуснах играта пак същата работа. При всички ли е така.

Link to comment
Share on other sites

K-lite sux.

 

bAXxxaa ti LUD li si :) K-lite sux vika... axAXAx

 

problema ne e v K-lite a moje bi v tova 4e ili e nabluskal prekaleno mnogo kodeci i mu sa e namazalo vsi4ko ili ne6to ne e napravil kakto trqbva.

 

oba4e az qvno sum golqm nekadarnik s kompiutrite 6tom si slagam taka-nare4enite "Sux programki" i nqmam nikakvi problemi za razlika ot "razbira4ite" :sick ai...

Link to comment
Share on other sites

oba4e az qvno sum golqm nekadarnik s kompiutrite 6tom si slagam taka-nare4enite "Sux programki" i nqmam nikakvi problemi za razlika ot "razbira4ite" :sick ai...

 

Няма да обсъждам повече защо K-Lite е един от най глупавите кодек пакове и всеки път когато има проблем на някое PC , K-Lite е инсталиран. Проблема, че не знаете други кодек пакети си е лично ваш, но K-lite далеч не е единствения или пък най-добрия. Дори и предшественика му Nimo е много по-добър. K-lite даже слага и стари версии на кодеци, а някой от тия кодеци са напълно излишни.

 

Едит: К-lite Codec Pack не е програмка. аз лично съм нямал проблеми, но K-lite просто не ми върши нужната работа. затова не го слагам, а и по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...