Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

A к'во и е толкова специалното на black edition.А също така искам да питам дали и при вас като натисна windowls бутона на клавиатурата компа да да багва и да не може да се рестартира по никакъв друг начин освен от контакта или пък сам да се рестартира.Щото ако не е така пак маиша трябва да реинстална ос-то. :angry1 :angry: :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Prisoner,съгласен съм с теб,братле! - и аз почвам да жъгам наново! :punk

 

Само едно не мога да разбера...кви са тия постове от типа на : "бати тъпата игра" , "няма нищо общо с NFS серията" !?

 

Едно ще кажа на тия,които не одобравят играта...

NFS:MOST WANTED е може би най-добрия NFS до сега,има всичко което ви тряя,колите са прелестни,барнат е тунинга,верно и кво от тва!? - не можело да си избираш ти сам своя задна и предна броня...и кво от тва,бе?! - мога да ви кажа,че с цял Bodykit колите изглеждат много по-добре от колкото да видиш няква кола от класата на Porsche , обаче тя да е супер глупаво тунингована,отпред няква броня дето мяза на нищо и отзад ОЩЕ ОТ СЪЩОТО! - ДРАЗНИ супер много!

 

Въобще не мога да разбера за кво 'сички хленчите и се оплаквате!? :angry:

Чакахте като луди тая игра и най-накрая кво? - ми нищо! - само оплаквания и оплювания!

Не мога да ви разбера,хорица....

И още нещо ще ви кажа...ако бяхте дали 50 и кусур долара за играта,щяхте ли да я оплювате по такъв начин?! :huh: - ДА,АМА НЕ! - щяхте да я пазите като очите си!Щяхте да я цените и въпреки,че не ви харесва,щяхте да я играете,защото сте дали пари,а не сте я теглили от "локала"!

 

На мен,лично,играта много ми харесва,играя я и й се кефя!И смятам,че е най-добрия NFS издаван до сега! :punk

Link to comment
Share on other sites

a6kolsun

Айде моля с български изказвания дее :angry1 :angry1 .Иначе в Black Editiona какви нови коли има.И в анрената видях некаф пач дето преобразувал обикновено нфс в "Black Edition".Вярно ли е това :blink:

Link to comment
Share on other sites

@ToRmEnToR Е Бате тва ми е любимата игра ама си има и недостатьците..Ама не правя забележки щот ме кефи иначе има кво да се иска повече ;)

 

П.С. Някаде тряя ли да пише че играта е Блек Едишьн или тя си е..Аз свалих 4-те СД-та инсталнах е трагна без проблеми копирах и фаила дето тряя ама не виждам да пише някаде Блек!?Тряя ли да пише или тя си е Блек :)

 

@asd Тва намерих аз :) ( 10 Bonus Cars, 1 Circuit Track and some extras )

Link to comment
Share on other sites

Prisoner,съгласен съм с теб,братле! - и аз почвам да жъгам наново! :punk

 

Само едно не мога да разбера...кви са тия постове от типа на : "бати тъпата игра" , "няма нищо общо с NFS серията" !?

 

Едно ще кажа на тия,които не одобравят играта...

NFS:MOST WANTED е може би най-добрия NFS до сега,има всичко което ви тряя,колите са прелестни,барнат е тунинга,верно и кво от тва!? - не можело да си избираш ти сам своя задна и предна броня...и кво от тва,бе?! - мога да ви кажа,че с цял Bodykit колите изглеждат много по-добре от колкото да видиш няква кола от класата на Porsche , обаче тя да е супер глупаво тунингована,отпред няква броня дето мяза на нищо и отзад ОЩЕ ОТ СЪЩОТО! - ДРАЗНИ супер много!

 

Въобще не мога да разбера за кво 'сички хленчите и се оплаквате!? :angry:

Чакахте като луди тая игра и най-накрая кво? - ми нищо! - само оплаквания и оплювания!

Не мога да ви разбера,хорица....

И още нещо ще ви кажа...ако бяхте дали 50 и кусур долара за играта,щяхте ли да я оплювате по такъв начин?! :huh: - ДА,АМА НЕ! - щяхте да я пазите като очите си!Щяхте да я цените и въпреки,че не ви харесва,щяхте да я играете,защото сте дали пари,а не сте я теглили от "локала"!

 

На мен,лично,играта много ми харесва,играя я и й се кефя!И смятам,че е най-добрия NFS издаван до сега! :punk

 

Само леймър може да каже, че тая игра е най-доброто НФС до момента. Да ти кажа що така. Щото играта е супер елементарна, щото не си направиха труда ЕА да направят нещо различно от конзолен порт, щото прецакаха тунинга, щото прецакаха звука (който ми каже че тая игра има по як звук от двата Ъндърграунда го пращам на ушен веднага или го пращам да си купи свястни колони и тогава да говори за звука), щото колата ми е супер мощна, а не може да се направи един елементарен трик с нея, щото да ти кажа и физиката на играта е преебана. Щото за пореден път героя няма ни глас, ни лице, нито някаква самоличност. Е, има лъскави коли ама тва не е за сериозните играчи, тва е за такива като тебе :) Луд на шаренко се радва, спор няма. Ако бях дал 50 долара за тази игра, всичко дето го пиша тука щях да го пиша и във форума на играта или където там мога да пиша на фирмата. Чакахме я като луди спор няма, само че не чакахме тая боза. Точно заради очакванията си, не очаквахме, че ЕА могат така грозно да прецакат нещата. Остава надеждата в мене, че следващия юбилеен НФС, ще е наистина нещо сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Ммм, да, абсолютни истини. Без да съм фен на този вид игри, Ъндърграунд2 ме кефеше в пъти повече. И цветовета на NFS:MOST WANTED нещо ми се виждат "убити". А и идеята да връткам из гарда и ченгетата да ме гонят, за да предизвикам следващия е направо дразнеща. Саундът е гола вода, но стига, защото започвам да повтарям горния пост, а ако бях дал $50- щяха да са най-прецаканите $50!

Link to comment
Share on other sites

Aз чаках играта като бремена булка дете. Само заради някакъв лист на колите в който видях и ФЕРАРИ и в който пишеше че ще има 80 коли. Излезна играта играх играх и като стигнай до РАЗОР я зае****х. Писна ми не ми е интересна. Колите са яки само че я няма тръпката като при двата Ундърграунда. Иначе ми харесва едно в тая игра тоя път са сложили и КОЛИ в играта. Дано ме разберете какво искам да кажа. Иначе аз не смятам че играта е толкова лесна. Аз за тва сега и си цъкам Ф1 за да се успокоя и да чакам следващата НФС ;)

Link to comment
Share on other sites

@KILLERINCHO : Ако си толкова надъхан и смяташ,че съм ламер,може някой път да те видя ква стока си.......ама на вързано.....и тогава ще решим кой е ламер!

 

@Th3 ' Pr1s0n3r : Да,пич,прав си че играта не е перфектна...'сяко нещо си има и свойте недостатъци!

Ама както и да е,важното е теб да те кефи! :)

Link to comment
Share on other sites

@KILLERINCHO : Ако си толкова надъхан и смяташ,че съм ламер,може някой път да те видя ква стока си.......ама на вързано.....и тогава ще решим кой е ламер!

 

С това си изказване доказа, че си ламер, защото "ламер" не означава да не можеш да играеш на някоя игра добре, а да нямаш на идея за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

П.С. Някаде тряя ли да пише че играта е Блек Едишьн или тя си е..Аз свалих 4-те СД-та инсталнах е трагна без проблеми копирах и фаила дето тряя ама не виждам да пише някаде Блек!?Тряя ли да пише или тя си е Блек :)

 

 

Някой да знае че ме интересува на живо ;) :punk :punk :love :wub: :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Prisoner,съгласен съм с теб,братле! - и аз почвам да жъгам наново! :punk

 

Само едно не мога да разбера...кви са тия постове от типа на : "бати тъпата игра" , "няма нищо общо с NFS серията" !?

 

Едно ще кажа на тия,които не одобравят играта...

NFS:MOST WANTED е може би най-добрия NFS до сега,има всичко което ви тряя,колите са прелестни,барнат е тунинга,верно и кво от тва!? - не можело да си избираш ти сам своя задна и предна броня...и кво от тва,бе?! - мога да ви кажа,че с цял Bodykit колите изглеждат много по-добре от колкото да видиш няква кола от класата на Porsche , обаче тя да е супер глупаво тунингована,отпред няква броня дето мяза на нищо и отзад ОЩЕ ОТ СЪЩОТО! - ДРАЗНИ супер много!

 

Въобще не мога да разбера за кво 'сички хленчите и се оплаквате!? :angry:

Чакахте като луди тая игра и най-накрая кво? - ми нищо! - само оплаквания и оплювания!

Не мога да ви разбера,хорица....

И още нещо ще ви кажа...ако бяхте дали 50 и кусур долара за играта,щяхте ли да я оплювате по такъв начин?! :huh: - ДА,АМА НЕ! - щяхте да я пазите като очите си!Щяхте да я цените и въпреки,че не ви харесва,щяхте да я играете,защото сте дали пари,а не сте я теглили от "локала"!

 

На мен,лично,играта много ми харесва,играя я и й се кефя!И смятам,че е най-добрия NFS издаван до сега! :punk

 

 

нямам думи просто! тази игра за мен беше голямо разочарование няма смисал да повтарям критиките на

KILLERINCHO-общо взето сам на същото мнение. Само искам да кажа че щом ToRmEnToR смята че NFS:MOST WANTED е най-добрият NFS до сега му препоръчвам да поиграе на NFS 2 SE или ако не я е чувал поне на NFS Porsche след нея серията според мен почна да се разводнява :cry

Link to comment
Share on other sites

Абе омръзна ми да слущам колко тъпа била играта.Кото не ви харесва не я играите бе.Аизявления от сорта на това че е most wanted е голямо разорачоевание звучат тъпо.Ти к'во искасх nfs2 2 или porche ама с нова и нови коли и нещо по така а?Е получаваш порше,даже 2 или 3 ,не сам сигурен колко са.Пак не си доволен.Не била реалистична.Ти никога карал ли си кола а?Въртял ли си се с кола а?Знаеч ли че като ти поднесе не можеш да я ударжиш а?А знаеш ли че ако ти напрачят съвсем реалистичен underground симулатор с всичкото му там ще ти трябва някав космически ком за да я играеш що годе добре?Ама тогава ще ревнеш че е много трудна за иране и има много големи изисквания нали?А пък точно ния дето я играем определяме какво има на пазара.Шом това се търси това се прави това е.Ако спрете да я играете че се появи нещо дето мо же или да е по добро или по лошо.Така че на които му харесва ще я играе ама моля да не я прехвалва чак толкова много.А на които не му харесва да не я играе ама и да не я оплюва като последения боклук щото играте не е нито наи лошата нито наи добрата тя е компромисен вариянт между двете. :pirate :punk

Link to comment
Share on other sites

@ w00x - Виж,пич......може и на всеки един мой пост да намериш нещо,с което ще ме заталпиш!

Обаче ще ти кажа едно...да ме наричаш ламер и да ме унижаваш по този груб начин е е крайно тъпо и не се усещаш как падаш на едно ниво под мойто,схващаш ли?А още повече "падаш" ,като подкрепяш напълно KILLERINCHO и сипваш още масло в огъня пак по грубия начин!

И още нещо...

Аз предизвиках KILLERINCHO,а не теб,схващаш ли? И смятам,че той е достатъчно интелигентен да ми отвърне на предизвикателството!Вярно бях малко груб като казах "като си много надъхан" , обаче се ядосах като ме нарече ламер,за което му се извинявам,ама да е толкова директен и да ме плюе в лицето и да ме нарича ЛАМЕР,извинявай тва е крайно обидно за мен!

 

Извинявам се за ГОЛЕМИЯ off ,който стана,ама тряяше по някъв начин да ти го кажа,нали w00x?

Link to comment
Share on other sites

Ха...ха...ха...бас ловя,че в момента някой се опитва да напише нещо умно,за да не изостава от спора :rolleyes: Но като гледам тия кавги не са напразно,а са породени от факта,че нас,геймърите,дето им вадим хляба на гейм-дизайнерите,ни излъгаха много гадно.Не казвам,че Моуст Уантед е лоша игра,ама в стремежа си ЕА Games да завладеят всички области в развлекателната индустрия с новите им "продължения" изсмукаха всичкото от пръстите си.Малко тука кривнах към спора за разводняващите се игри,но искам да кажа,че не сте единствените водещи подобен спор и че зад вече легендарните $50 наистина искахме нещо наистина достойно за парите и очакванията ни...не се карайте пичове в тоя форум трябва да даваме мнение по проблемите ,а не да ги задълбаваме до бой.

Благодаря за вниманието!

Link to comment
Share on other sites

@ w00x - Виж,пич......може и на всеки един мой пост да намериш нещо,с което ще ме заталпиш!

Обаче ще ти кажа едно...да ме наричаш ламер и да ме унижаваш по този груб начин е е крайно тъпо и не се усещаш как падаш на едно ниво под мойто,схващаш ли?А още повече "падаш" ,като подкрепяш напълно KILLERINCHO и сипваш още масло в огъня пак по грубия начин!

И още нещо...

Аз предизвиках KILLERINCHO,а не теб,схващаш ли? И смятам,че той е достатъчно интелигентен да ми отвърне на предизвикателството!Вярно бях малко груб като казах "като си много надъхан" , обаче се ядосах като ме нарече ламер,за което му се извинявам,ама да е толкова директен и да ме плюе в лицето и да ме нарича ЛАМЕР,извинявай тва е крайно обидно за мен!

 

Извинявам се за ГОЛЕМИЯ off ,който стана,ама тряяше по някъв начин да ти го кажа,нали w00x?

 

Нямаше нужда да ми казваш каквото и да е. Казвам ти какво означава "ламер".

Link to comment
Share on other sites

Не,ти просто с това изказване кво означава ламер,ме обиди...

Не ми тряят определения,ако исках щях да видя в тълковния речник или в българо-английския речник...

Link to comment
Share on other sites

Абе омръзна ми да слущам колко тъпа била играта.Кото не ви харесва не я играите бе.Аизявления от сорта на това че е most wanted е голямо разорачоевание звучат тъпо.Ти к'во искасх nfs2 2 или porche ама с нова и нови коли и нещо по така а?Е получаваш порше,даже 2 или 3 ,не сам сигурен колко са.Пак не си доволен.Не била реалистична.Ти никога карал ли си кола а?Въртял ли си се с кола а?Знаеч ли че като ти поднесе не можеш да я ударжиш а?А знаеш ли че ако ти напрачят съвсем реалистичен underground симулатор с всичкото му там ще ти трябва някав космически ком за да я играеш що годе добре?Ама тогава ще ревнеш че е много трудна за иране и има много големи изисквания нали?А пък точно ния дето я играем определяме какво има на пазара.Шом това се търси това се прави това е.Ако спрете да я играете че се появи нещо дето мо же или да е по добро или по лошо.Така че на които му харесва ще я играе ама моля да не я прехвалва чак толкова много.А на които не му харесва да не я играе ама и да не я оплюва като последения боклук щото играте не е нито наи лошата нито наи добрата тя е компромисен вариянт между двете. :pirate :punk

 

 

 

Кола карам всеки ден въртял съм се доволно много с нея и съм я удържал на всичкото отгоре но не виждам какво общо има това с темата. Казваш получаваш порше аз не съм казал че колите не са ми харесали даже напротив просто изпалнението на NFS Porsche е в пъти по добро от това на NFS:MOST WANTED във всяко едно отнпшение като се почне от управлението което не е нито прекалено реалистично нито прекалено аркадно просто баланса беше перфектен звука за времето си беше на ниво подбора на музиката беше доста по добър, тази игра има още много +-ве които сега не ми се обясняват. да не говорим за NFS 2 SE която имаше невероятни филмчета за всяка една от колите в играта, за времето си беше върха.Колкото до NFS:MOST WANTED game completion ми е на 95% и то не защото се зарибих а защото беше прекалено лесна нямаше състезание или чалъндж който да не го взема след 3 опит.Играта е добра но просто не е достатъчно добра за NFS серията.хората които я следят от nfs 1 смятам че ше ме подкрепят.

 

 

п.с. поработи върху правопоиса си!

Link to comment
Share on other sites

Не може за 1 игра в кояте в предишните версии си минавал цели писти без сблъсък.

Или при сблъсък колата ти поднася на1 страна и се движи по бавно;

Следващите 3 версии да са просто даржиш гаста и РИНЕШ сичко което ти се изпречи.Това за мен не е супер яка игра.

Също досега маи в всички НФС с полиции си имал възможност и ти да си полицаи.

НФС4 и хот пурсуит2.

Тука на мен ми обягва такъв момент или ако някои по напред срещне да каже.

Каде каде по реално ми се виждаше да трябва да спрещ беглеца да го задържиш за определено време спрял и да не е затисната страната на полицая , за да излезе и да го арестува,отколкото в послената част с полиция просто да го бласнеш 3пъти отзад/NFSHP2

Каде са фаровете НФС3 имаше далги/каси , НФС4 и поршето имаша мигачи , авариини...

Да не говорим че любимият ми Drag е станал развалена боза баси идиотския режим е тука.

Да не говорим за възстановяването на НОС-а да уе баси напредака....

Опитвали ли сте се да изблъскате противник от пътя /тунингувана като вашата кола/ просто е невъзможно те са като танкове движищи се със супер голяма скорост.

Също тея стрелкички ЖАЛТИ нестига че им се нерва че трябва да взема завоя по супер тъп начин ами и СУПЕР ТРУДНО се виждат някои път.

 

Нещо което ми направи супер добро впечатление:

В Поршето , ХП2 , Ундъргроунд 1,2 когато се завиваше споилера просто ставаше на квадратчета и това много ме дразнеше тук липсва браво !!!

 

Смятам че вече знаете че съм на страната на НЕдоволните.

 

Наи много ме кефят интротата на НФС4 и Underground1

 

Sleda igrata ot 2-rata 4ast

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям след Underground 1 просто всичко е боза и толкоз.Underground 2 не беще голямо разочарование защото +- бяхя някак наравно докато след като превартях most wanted си помислих че това беше най-загубената седмица в живота ми. До първите 2 часа имах някакви очаквания, но като видях символичния тунинг и посредствения геймплей разбрах за какво става въпрос. Играх я само заради ford gt просто ми е любима кола ford gt 40 а тази е почти същата, но се оказа само поредната простотия сътворена от ea.

Link to comment
Share on other sites

Не,ти просто с това изказване кво означава ламер,ме обиди...

Не ми тряят определения,ако исках щях да видя в тълковния речник или в българо-английския речник...

 

Явно ти трябват, защото ти пък с твоето определение се доказа като такъв.

 

В тълковен речник няма да намериш определението. В българо-английския също. В английско-българския ще намериш lame , което означава "куц, сакат, осакатен, слаб, изтъркан, неподходящ", което от своя страна в нито едно от значенията си не се връзва с твоето разбиране.

 

Нещо което ми направи супер добро впечатление:

В Поршето , ХП2 , Ундъргроунд 1,2 когато се завиваше споилера просто ставаше на квадратчета и това много ме дразнеше тук липсва браво !!!

 

Смятам че вече знаете че съм на страната на НЕдоволните.

 

Наи много ме кефят интротата на НФС4 и Underground1

 

Sleda igrata ot 2-rata 4ast

 

Пускаш FSAA от драйвърите на видеокартата и хоп! квадратчетата изчезват.

 

Мен супер много ме дразни в тая версия, че тъпите полицаи преследват само мен! ако ще и последен да съм, тия глупави куки гонят само мен. сякаш съм си въобразил другите състезатели и си се състезавам сам. ГЛУПАВО!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...