Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Предварително се извинявам ако този въпрос е бил задаван по-рано. Инсталирах играта и при опит да я стартирам се появява следната грешка: "This application has failed to start because D3DX9_26.DLL was not found. Re-installing the application may fix this problem." Преинсталирах я, но пак дава същата грешка. :(

 

 

ПРОБЛЕМА СЕ РЕШАВА ЛЕСНО. МАУНТВАШ ДИСК 1 ВЛИЗАШ ВЪТРЕ ПАПКА DIRECTX i ВЪТРЕ ИМАШ ФАИЛ "Jun2005_d3dx9_26" РАЗАРХИВИРАШ НЯКАДЕ КОПИРАШ "d3dx9_26.dll" ПРАЩАШ ГО В ПАПКАТА НА ИГРАТА ПРИ SPEED.exe-то И СИ ГОТОВ.

 

това е от форума на дата.бг ето тук има още инфо

Link to comment
Share on other sites

ПРОБЛЕМА СЕ РЕШАВА ЛЕСНО. МАУНТВАШ ДИСК 1 ВЛИЗАШ ВЪТРЕ ПАПКА DIRECTX i ВЪТРЕ ИМАШ ФАИЛ "Jun2005_d3dx9_26" РАЗАРХИВИРАШ НЯКАДЕ КОПИРАШ "d3dx9_26.dll" ПРАЩАШ ГО В ПАПКАТА НА ИГРАТА ПРИ SPEED.exe-то И СИ ГОТОВ.

 

това е от форума на дата.бг ето тук има още инфо

Ако просто цъкнеш инсталацията на DirectX-а (независимо дали вече имаш 9c) се оправя.

Link to comment
Share on other sites

minah vsi4ki gonki v kartata predi da mi se pokaje zvezdata za 6-ti v black lista sega njama misii za izpalnenie no i nemiga da go otkrija 6-tija v black listata negovoto baunty e 2300000 a moeto 1800000 moje li da e zatova/sigurno si misli 4e sam novobranec a az kolko kjufteta sam jal ehe/

Link to comment
Share on other sites

minah vsi4ki gonki v kartata predi da mi se pokaje zvezdata za 6-ti v black lista sega njama misii za izpalnenie no i nemiga da go otkrija 6-tija v black listata negovoto baunty e 2300000 a moeto 1800000 moje li da e zatova/sigurno si misli 4e sam novobranec a az kolko kjufteta sam jal ehe/

тряа да направиш 2300000 за да го предизвикаш

Link to comment
Share on other sites

to tam si pi6e kvo ti iska za da predizvika6 nqkoi ako ne ti dostiga bounty moje da igrae6 na "bounty" za da sabere6.

 

p.s. awe hora nqmali server na hamachi za NFSMW .are ako nqkoi nameri da postne tuk.

sled tova 6a ima black2.gif

Link to comment
Share on other sites

svali si virtualniqt play disc ot TUK

archive-va e 800kb no kato ko razarhivira6 e 1.80gb puska6 go i sled tova puska6 sd4hider i si gotov

 

a kak da napravq minimum install na nfs Most Wanted. ? 10x

t.e. kak se puska instalaciqta da ti instalira samo nujnite failove za igra , az si imam play disk-a.

sq igrata mi zaema 2.5gb ot harda a na minimum install trqbva da mi zaeme samo kum 600mb.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам ако повтарям въпроса..но току-що инсталирах играта и ужасно много ми се играе..Та..Дадоха ми я на DvD/не на ДвД с 4-те диска в него а ДвД с Ауторън../Инсталирах я..сичко 6,сфалих hider-а пускам го казва там ,че backup-ът се е ресторнал успешно и ми казва да давам плей...Пускам играта от икнонката на декстопа...и ми излиза Problem.JPG .

Няма дискове, от които да маунтна първия с деймъна..нищо.. :confused

Кажете плс кво да права,че много ми се играе.

Link to comment
Share on other sites

@Bogdancho трябва да маунтнеш ДВД .исо-то . Мисля ,че ако е направено двд-то с Ауторун няма да стане, трябва .исо-то да е записано дирекно в цд-то и ти да си го маунтнеш с деамон на твоя комп ... Също може да опиташ да си сложиш Деамон Тоолс 4 ,ако не си с него..

Link to comment
Share on other sites

Няма дискове, от които да маунтна първия с деймъна..нищо.. :confused

Кажете плс кво да права,че много ми се играе.

Така както го правиш + това оставяш ДВД-то в даемон и си 6+ :)Ако е записана играта на инстал тогава пробваи да оставих диска в ДВД-то :)

Link to comment
Share on other sites

minah vsi4ki gonki v kartata predi da mi se pokaje zvezdata za 6-ti v black lista sega njama misii za izpalnenie no i nemiga da go otkrija 6-tija v black listata negovoto baunty e 2300000 a moeto 1800000 moje li da e zatova/sigurno si misli 4e sam novobranec a az kolko kjufteta sam jal ehe/

 

Аз имам подобен проблем и съм също на 6-тия.Аз боунтито го имам но ми дава че съм зел 3 от тея дет са Фото тикет.А друго на картата няма за зимане и какво трабва да направя за да се появи незнам :(

Link to comment
Share on other sites

Аз имам подобен проблем и съм също на 6-тия.Аз боунтито го имам но ми дава че съм зел 3 от тея дет са Фото тикет.А друго на картата няма за зимане и какво трабва да направя за да се появи незнам :(

В гаража си имаш кадето ти пише Блек лист..И там гледаш на кои си,кво иска за да играеш срещу него и така..Има си и сьстезания...От там е по лесну да намериш сьстезанията!!!

Blacklist.JPGRace.JPG

KM.JPG

Link to comment
Share on other sites

@Bogdancho трябва да маунтнеш ДВД .исо-то . Мисля ,че ако е направено двд-то с Ауторун няма да стане, трябва .исо-то да е записано дирекно в цд-то и ти да си го маунтнеш с деамон на твоя комп ... Също може да опиташ да си сложиш Деамон Тоолс 4 ,ако не си с него..

 

 

Така както го правиш + това оставяш ДВД-то в даемон и си 6+ :)Ако е записана играта на инстал тогава пробваи да оставих диска в ДВД-то :)

 

Мерси майна,обаче..аз понеже я бях сфалял и на цд-та..имам цд 1 =] Маунтвам него и си играя с DvD-то. =]

 

ediT :WTF??! Като мина някое състезание и дам continue ме изкарва от играта .О ?! :confused

Link to comment
Share on other sites

В гаража си имаш кадето ти пише Блек лист..И там гледаш на кои си,кво иска за да играеш срещу него и така..Има си и сьстезания...От там е по лесну да намериш сьстезанията!!!

Blacklist.JPGRace.JPG

 

Аз състезанията съм ги минал не са ми те проблема.Ей на тая картинка дето си дал тва средното не съм го изпълнил дето е Маилстонс Къмплийт.Там ми пише че съм изпълни 3 аз трябва да зема 4 пък на картата сичко е изчистено и състезания и разни други хави.

Link to comment
Share on other sites

awe hora az nqmam nikvi problemi . sq vijte kvo pravite:

1 svalq6 si igrata na 4 cd-ta ili na DVD.

2 install na igrata.

3 svalq6 tova

4 extract-va6 tozi arhiv koito si svalil . (vutre ima "Image" fael .mdf i .mds)

5 mount-va6 "image" faela (.mds > .mdf) vuv virtualnoto CD.

6 puska6 NFS-SD4HIDE i dava6 hide

7 puska6 si igrata i sled kato spre6 da igrae6 izliza6 si i dava6 restore na sd4hide.

 

TVA E , Kusmet

Link to comment
Share on other sites

За да проверите докъде сте стигнали и какво още трябва да направите не е задължително да се връщате до гаража с b пак ви пуска тоя екран. бтв това го открих супер случайно и замалко да ми коства една гонка с куките ;)

Link to comment
Share on other sites

За да проверите докъде сте стигнали и какво още трябва да направите не е задължително да се връщате до гаража с b пак ви пуска тоя екран. бтв това го открих супер случайно и замалко да ми коства една гонка с куките ;)

 

Aко беше погледнал конфигурацията на бутоните в Options, откритието ти нямаше да е случайно и щеше да го ползваш още много пъти преди това.

Link to comment
Share on other sites

awe hora az nqmam nikvi problemi . sq vijte kvo pravite:

1 svalq6 si igrata na 4 cd-ta ili na DVD.

2 install na igrata.

3 svalq6 tova

4 extract-va6 tozi arhiv koito si svalil . (vutre ima "Image" fael .mdf i .mds)

5 mount-va6 "image" faela (.mds > .mdf) vuv virtualnoto CD.

6 puska6 NFS-SD4HIDE i dava6 hide

7 puska6 si igrata i sled kato spre6 da igrae6 izliza6 si i dava6 restore na sd4hide.

 

TVA E , Kusmet

Deamon-ът ми е последната версия..правя всичко както си го описал и пак...минавам няколко писти..и в момента,в който тряя се зареди поредното филмче ме дроп от играта.. :cry :cry ...

Link to comment
Share on other sites

Deamon-ът ми е последната версия..правя всичко както си го описал и пак...минавам няколко писти..и в момента,в който тряя се зареди поредното филмче ме дроп от играта.. :cry :cry ...

Смени сичко в contol panel->regional options на английкси :) Мисля,че това е проблема

Link to comment
Share on other sites

ако имам 2 коли, мога ли да продам едната и с парите да си купя друга?

ЕСТЕСТВЕНО 4Е МОЖЕШ просто ако ти стигат парите за дадената кола щте можеш да си е купиш

Link to comment
Share on other sites

ЕСТЕСТВЕНО 4Е МОЖЕШ просто ако ти стигат парите за дадената кола щте можеш да си е купиш

 

искам да ПРОДАМ т.е. да ВЗЕМА ПАРИ, за да мога с тях и тези, които имам до момента да си купя ПО-СКЪПА кола!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...