Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

И още нещо...

Аз предизвиках KILLERINCHO,а не теб,схващаш ли? И смятам,че той е достатъчно интелигентен да ми отвърне на предизвикателството!Вярно бях малко груб като казах "като си много надъхан" , обаче се ядосах като ме нарече ламер,за което му се извинявам,ама да е толкова директен и да ме плюе в лицето и да ме нарича ЛАМЕР,извинявай тва е крайно обидно за мен!

 

w00x ти го е казал по-добре и от мене. Не съм изобщо надъхан, но ето честна сделка, като извинение за думичката ламер, която казах по твой адрес. Качваш си Порше, превърташ го за да стигнеш до последните коли с всичките ъпгрейди, и ако успееш да ме биеш, без значение на коя писта и без значение с коя кола, публично ще ти се извиня пред всички тука. Даже виж, за да е още по-честно, ако успееш да завършиш поне на 2 секунди след мене, пак ще ти се извиня :) В момента нямам сейв с превъртяно Поршето, но събота или неделя вечер без проблем мога да имам, само да ми поостане свободно време. Ако си мераклия, да взема да я превъртя набързо и да ти отговоря на предизвикателството. Ако не си играл предните игри от серията, то просто няма смисъл да правиш леймърски изказвания, кое NFS е най-доброто досега, щото нямаш база за сравнение. Повечето игри от серията ги имам оригинал и да ти кажа не съжалявам за нито една стотинка, която съм дал за тях. Обаче ако бях дал 50$ за последната недомислица.... още щеше да ме е яд. Виждам че из форума има истински фенове на поредицата, след като и те са видяли това което виждам аз. Не е ли време маниаците да се съберем и да почнем да правим някви сериозни мултита, а ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Може! :)

И ако се чустваш обиден от някое мое изказване....не съм го целял просто!

Не съм такъв човек... :)

А виж по отношение на Porsche,ще ми тряя малко време да помисля,щото Porsche-то не съм го играл от Памти века...

А виж ако повече искаш може да мацнем на някои от частите на Underground... :)

Link to comment
Share on other sites

П.С. Някаде тряя ли да пише че играта е Блек Едишьн или тя си е..Аз свалих 4-те СД-та инсталнах е трагна без проблеми копирах и фаила дето тряя ама не виждам да пише някаде Блек!?Тряя ли да пише или тя си е Блек :)

Айде бе разбирачи!!!кажете че ме интересува...Бахти 3 поста само тва пиша и никой не хелпва!!! :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Никъде не трябва да пише :sayjin Влизаш в "Challenge Series" (май беше така) от началното меню и ти излиза един голям списък с гонки с куките.Даваш стрелкичката най-долу и виждаш,че последното състезание е отключено и тое "Black Edition Special" (и за това не съм сигурен :lol: ) и ако въобще го има значи играта е Блек,а'ре със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Може! :)

И ако се чустваш обиден от някое мое изказване....не съм го целял просто!

Не съм такъв човек... :)

А виж по отношение на Porsche,ще ми тряя малко време да помисля,щото Porsche-то не съм го играл от Памти века...

А виж ако повече искаш може да мацнем на някои от частите на Underground... :)

 

 

Аз също нямах предвид да те обиждам. Просто ти казах от моя гледна точка как стоят нещата. Реално всяко изказване от сорта:"Тва е най-якото", си е чисто ламерско изказване. А за Поршето ще ти трябва много време, но не за мислене, а за тренировки :) Нямам проблем и на Ъндърграундите да се направим, но там има прекалено много странични фактори, и нещата доста често опират до късмет, но да се помачкаме в мрежа няма проблем :) Утре, другиден може да направим мрежата.

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se ama njakoj slu4ajno pod4ertavam slu4ajno da e minal poslednata gonka s kukite i ako e minal mojeli da mi kaje njakakva osobenost 6toto mi e na ustata da pozdravja pisa4ite na tazi igra

 

Няма кой знае какви особености в тая гонка. Като всички останали е просто ти трябва повечко тренировка и късмет. Зора е докато свикнеш с Бавареца. Използвай това, че има нечовешки handling и сменяй рязко посоките. Куките много се объркват така пък и губиш голяма част от тях. В интерес на истината и аз доста поздравих не само писачите на играта, ами и семействата им....по няколко пъти :D

 

v control panel ima mnogo hubava opcija add or remuve tarsi6 need for speed dava6 remuve i vsi4ko si idva na mesto osvobojdava tise mesto v harda i ti se uspokojava6 a pak za pisa4ite na igrata te si znajat xaxaxa

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Знам, че някъде беше обяснено, но в момента нета ми е толкова "плавен", че 52 стр. ми се виждат доста и затова ще помоля да ми кажете как се продаваха колите? Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

В твоя гараж тряя да има опция за продаване!Влизаш в гаража си отиваш при Car Select и там натискаш и те пита дали да е продаде :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте някой има ли кодове за Мост Уантед по подробно за колите да ги отключва всичките :sayjin

iammostwanted - Unlocked cars

givemethegto - Releases the GTO

iammostwanted - Unlocks all cars

burgerking - Unlocks Burger King Challenge

castrol - Unlocks Castrol Ford GT

Link to comment
Share on other sites

С пиратска версия може ли да се играе мултиплейър :confused

Ако си е свалиш от локалния ти трябва само оригинален СД-кей за да играеш онлине!Иначе може лан мрежа да си правиш!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
iammostwanted - Unlocked cars

givemethegto - Releases the GTO

iammostwanted - Unlocks all cars

burgerking - Unlocks Burger King Challenge

castrol - Unlocks Castrol Ford GT

То хубави кодове, ама ако някой ме светне каде се пишат, ще му бъда много благодарен

Link to comment
Share on other sites

То хубави кодове, ама ако някой ме светне каде се пишат, ще му бъда много благодарен

Enter one of the following codes at the main menu to activate the corresponding cheat function

http://www.megagames.com/megacheats/N/pc-3704.shtml

Link to comment
Share on other sites

Enter one of the following codes at the main menu to activate the corresponding cheat function

http://www.megagames.com/megacheats/N/pc-3704.shtml

Супер, обаче в main menu не намирам каде да го напиша това. Хаиде някой да ми го обясни на български. Малко съм зле с англииския, а пък и джагата става доста трудна от 4-ти човек нататък. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Онуй горе ще рече:

"Напишете в главното меню чийта,който сте си избрали!"

 

Не превеждам буквално,щото ме мързи... :)

Link to comment
Share on other sites

Онуй горе ще рече:

"Напишете в главното меню чийта,който сте си избрали!"

 

Не превеждам буквално,щото ме мързи... :)

Добре, ама нали трябва някъде да се напише чийта (конзола или нещо такова). Във въздуха ли да ги напиша.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ама нали трябва някъде да се напише чийта (конзола или нещо такова). Във въздуха ли да ги напиша.

 

Като влезнеш в играта преди да дадеш "enter" си пишеш чийта.Ако е станал ще ти излезе един прозорец с поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

ДОВОЛНО! :woot

Аре да се налеем,ако някой направи игра...

Днес ще я сваля наново и ако на някой му се играе да пише...

С удоволствие ще ви подпукам табанките... :)

Link to comment
Share on other sites

iammostwanted - Unlocked cars

givemethegto - Releases the GTO

iammostwanted - Unlocks all cars

burgerking - Unlocks Burger King Challenge

castrol - Unlocks Castrol Ford GT

мене ми работят само

burgerking - Unlocks Burger King Challenge

castrol - Unlocks Castrol Ford GT

а при другите нищо не става

има ли за чиит за пари

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...