Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply
Нео, не проектирай твоичките си мисли у главите на жените ;) Айде по-добре да знам какво искам аз, а... или искаш по този въпрос ти да ме осветлиш така, че да засветя на собствен ход :)

 

И за да не съм съвсем офф - в тоя час най-много искам да спя. Ето ви пример за това, че знам какво искам и след малко ще намеря начин как да го постигна.

 

Е то че няма да си признаеш е ясно на всички :) Пък и никой не беше казал нищо за теб конкретно ама гузен негонен бяга :lol:

Link to comment
Share on other sites

го искат мъжете, дето им висят чужди прашки от джоба и им е синьо окото:

 

 

Ми няма да висят тия на собствената им жена я, неприлично е ;) Иначе по темата - днес получих още едно "просветление" какво искат жените, особено несемейните - да им идва редовно.

 

Ред. Тва за собствената жена - е НЯМА такава!! За голямо мое облекчение :)

Link to comment
Share on other sites

Човека може да си е написал само годините от брака насам :)

 

А какво искат жените...има ли значение?Това са лични аспирации, нека си ги гонят.

 

__________________________

 

Само да допълня, да не ми скочи някоя разбесняла се - с ясни цели в живота, след 3 големи джина.

 

Като има човек желания или ги изразява гласно или сам си ги постига.Това, че имаме "гадателска тема" и още повече цялостно обществено разбиране, че видиш ли трябва да "предусещаме и налучкваме" какво искат жените говори само за определен недъг във възможностите за общуване на нежния пол, както и на мисленето му.

Link to comment
Share on other sites

- Той е дебел!

- Той не е дебел...

- Той е дебел!!!

- Той не е дебел, малка ти е устата....

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се привижда или темата е „Какво искат жените?”, а не „Какво искат жените от мъжете?” или „Какво не искам, не мога и няма да дам на жените?” ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми да си напишат кво искат!!!! То бахти.... Ти им дадеш х♚й, те ти го налапат до пъпа...

Link to comment
Share on other sites

Не, не. Не държа нищо зад гърба си. Просто ме засърбя кръста. Аа, това ли - ми да де - реших да се почеша с ей тоя сатър. Е добре де, к'во толкова, не си виждала сатър ли? Не, глупости, нищо ми няма на усмивката - аз винаги се усмихвам така, когато държа сатър - условен рефлекс. Я виж, колко е лъскъв - можеш да се огледаш в него. Искаш ли?

Link to comment
Share on other sites

Какво искат жените ли ? С отговора на този въпрос се затрудняват и самите жени! Ако един мъж успее да му отговори, то той или не е мъж или е съществото с което не само Дарвин ами и господ би се гордял.....

Link to comment
Share on other sites

Какво искат жените ли ? С отговора на този въпрос се затрудняват и самите жени! Ако един мъж успее да му отговори, то той или не е мъж или е съществото с което не само Дарвин ами и господ би се гордял.....

 

Жоре, ама как ги сложи Дарвин и Господ на една маса... да си пият аперитива ;)

 

Кво значи, че жените не знаят какво искат? Кво значи изобщо някой, независимо от пола, да знае, респективно - незнае, какво иска? Ами те щенията са различни в различни помеждутъци от времето и в различните житейски периоди. На една възраст искаш едно, на друга друго... Зависи и от сферата, в която са насочени исканията.

Вие кво сега, искате с три приказки и някой да ви обясни кво иска...

Айде, душко, ти пробвай с три приказки да обясниш кво искаш, а!

 

Едитче: :lol: host, перфектно възпитание, впрочем ;) О, и стабилна нервна система също...

Link to comment
Share on other sites

Ти го набия у главата проста :D :D :D

 

__________________________

 

Не го мисля ама не се сдържах след тия лиготия "душко">

Link to comment
Share on other sites

Защо не се запитате дали сте достатъчно мъже пък тогава да мислите какво искат жените.Много мъже малко дават а много искат.Когато станете истински мъже тогава ще разберете какво искат жените.Малко любов,достатъчно секс,много внимание и добра компания

 

 

Това е един добър отговор.

 

Защото истинските мъже винаги знаят какво иска всяка жена,незавизимо каква е тя.

Имаше някой дето попита дали това което искаме е постоянно да ни се обръща внимание,каза всичко което искаме всъщност,но от него написано изглеждаше доста тъпо.Разбира се,че искаме да сме обсипвани с внимание! Иначе пък ако на вас не ви обръщаме внимание,веднага ще почнете с комплексите за малката пишка и "О,ужас,тя не иска да спи с мен." Дръжте се като свине и просължавайте да питате "АМА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ ИСКАТ ТИЯ ЖЕНИ?" и никога нищо няма да разберете и да получите. Ние не искаме много. Просто вие сте.. елементарни. Не конкретизирам.Ама истинските мъже тука са малко. Един мъж няма нужда да задава тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

ето какво искат:

Свети Валентин:

Цветя - 15лв.

Кино и вечеря в ресторант - 75лв.

Хотелска стая след вечерята - 80лв.

Физиономията ти, когато Тя ти казва, че е в цикъл

- безценна...

Link to comment
Share on other sites

глори, с едно такова "обръщане на внимание" изхвърлих 6-месечна връзка на улицата. Буквално.

Link to comment
Share on other sites

Незнам за повечето, обаче аз си давам максимума в една връзка, а в повечето случаи получавам част, от това, което "бившите" са получавали. Например, при последната връзка ми изръси, че някъв неин бивш се бил целувал по-добре от мене. Аз какво мога да направя по въпроса? Как да се почуствам от това? После ми вика, че само веднъж се била влюбвала истински, след това са я наранили и тя никога повече нямало да допуска същата грешка. За 3 месеца ми скъси живота колкото за една година и за какво? За какво съм правил всичките тези компромиси? Прекратих всичко и сега като я видя на улицата я подминавам като дърво и просто ми е противна вече (с повечето бивши съм в такива отношения). Вече незнам какво искат, а и неискам да знам, така или иначе всичко се е повтаряло и ще продължава да се повтаря. Свикнах с това и мисля, че друг път няма.

Link to comment
Share on other sites

глори, с едно такова "обръщане на внимание" изхвърлих 6-месечна връзка на улицата. Буквално.

 

Рядко се случва хората от млади да останат заедно,докато смъртта ги раздели..

 

 

Голяма работа.. Всеки е влагал всичко във дадена връзка.. Неблагодарници - бол.. Продължаваш напред с едно наум.

А и не всички жени са еднакви,твоята може да ти се е наситила на глезотийте,и да си е отишла,ама има такива дето не спират да мъркат и да си им е приятно и да си седят при теб като послушни котки. :)

Link to comment
Share on other sites

Получава се точно обратното. Когато едно момче се държи лошо с едно момиче, момчето получава много повече и връзката е по-стабилна. Забелязвал ли си колко много глупаци и пълни простаци са с добри и свясни момичета? Аз като се държа супер яко какво получавам? От компромиси главата ми все още е компот. Немога да го разбера това. Може и аз да не съм бил попадал на качествено момиче, ама при 30 връзки? Все нещо пропускам. Може и в мен да е проблема, но съм си мислел много по този въпрос и не съм успявал да намеря нещо проблемно у себе си. Вече съм твърде психически претоварен за да търся причина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...