Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

Ами освен и аз да повторя "такава тъпотия не бях чел скоро"!

Ако няма секс и химия, как ще стоя 3-4 години с някоя? Нещо не ми е ясно? Няма да правите секс, ама ще сте големи приятели? Е, аз имам приятелки, с които не правя секс.

 

Разбира се, че трябва да има секс и химия, но те отминават и ако няма нещо повече след някоя годинка като си омръзнете и нещата са до там.

 

glory, така като гледам мненията ни са еднакви, ама по трудния начин стигнахме до извода :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Съдбата бе така добра да ми предложи 5 мееца секс на приятелски начала... Искам пак :3 !!! Поне докато не стана на 25-30, когато знам, че ще почна да движа с жени, които поне малко са се осаферели и поне на момента знаят какво искат.

Сериозна връзка в периода 16-20 - наистина трудно... по-нататък вече шансът се увеличава ;).

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че трябва да има секс и химия, но те отминават и ако няма нещо повече след някоя годинка като си омръзнете и нещата са до там.

 

Ти знаеш ли хората на каква възраст се искат още? Всичко се ражда от там.. както и да е. На едно мнение няма да станем.

 

Искаш да кажеш,че ако в секса нещо ти куца,или на половинката ти,ще го преживееш още няколко годинки,щото се разбирате и имате сходни интереси? Тогава най-добре бъди с мъж. Толкова сходни интереси никога няма да намериш с една жена :) (шегувам се.)

И в крайна сметка разбрахме се,така ли? :)

 

А и е много важно секса да не е просто секс,ако ме разбираш. То си се усеща :)

Link to comment
Share on other sites

"Съдбата бе така добра да ми предложи 5 мееца секс на приятелски начала..."

И в моята автобиография го имаше абсолютно същото, но вече неискам такава авантюра, защото няма много смисъл, а и аз като се привързвам бързо, хич не ми е препоръчително подобно изживяване.

Link to comment
Share on other sites

Ти знаеш ли хората на каква възраст се искат още? Всичко се ражда от там.. както и да е. На едно мнение няма да станем.

 

Искаш да кажеш,че ако в секса нещо ти куца,или на половинката ти,ще го преживееш още няколко годинки,щото се разбирате и имате сходни интереси? Тогава най-добре бъди с мъж. Толкова сходни интереси никога няма да намериш с една жена :) (шегувам се.)

И в крайна сметка разбрахме се,така ли? :)

Няма такова нещо хората на каква възраст се искат още... Това да се искат още го има в много малък процент и е научно доказано от разните му там учени (в момента не мога да си спомня точно). Гледайте малко повече дискавъри и по-малко пишете във форума :lol: Пак ще повторя химията изчезва и остава приятелството и общи интереси, които може да са най-разлини като в повечето случаи са деца :laughing:

 

Това ми е последен пост в темата, щото както отбелязах не обичам да пиша в раздела... Тука за 30мин изписах повече мнения отколкото пиша за 2 дена :D

Link to comment
Share on other sites

Ще ме накараш да пиша в тоя подраздел, нещо което по принцип не правя. И сега ще се изразя като любимия си модератор във форума - е такава тъпотия не бях виждал скоро :laughing: Една връзка може да се основава на много неща, а не само "секс и химия". Като взема предвид миналия си опит бих казал, че едно от по-важните неща за мен в една връзка са общите интереси и приятелството, щото видиш ли тоя секс и тая химия след 3-4 годинки най-вероятно няма да ги има, а ако си намерил/а човек, с който да ги имаш и след това - евала, но това се случва на много малко хора.

 

Хехехе, имаме сходни интереси... да започнем с общ любим модератор ;) пък да видим...

 

С написаното съм съгласна само на половина... с по-сериозната половина. Приятелскво - категорично ДА, общи интереси - много пожелателно ДА, още един куп подобни неща - желателно ДА... и сега (следиш ли ми мисълта) + секс и химия, че то иначе... да ме прощаваш. И след 3-4 години не е речено, че сексът трябва да е непременно див и като за последно (въпреки, че и такъв може да е, само да им е гот и на двамата), и по фини начини за доставяне на наслада има.

 

Глорето почва да ми се издига много в очите от 3-4 страници насам. И да, защото се държи определено по-мъжки от някои... На мястото на многоточието всеки да си чете квото иска :)

Link to comment
Share on other sites

Искам полет с двуместен парапланер /тандем/ над Беклемето :P

Напомняш ми за една случка, когато с едни колежки от университета ходихме на кафе. Едната ми посочи Toyota Tundra и аз казах "ееех да си имах една такава". Колежката казва "ако си вземеш искам да ме караш". Аз отреагирах интуитивно и казах "За кво? Само ще ми разваляш оргазъма от шофирането, няма да стане". Последва гробна тишина и отчаяние. Поздрав - http://www.dailymotion.com/video/x31apz_fe...-fabrique_music

Link to comment
Share on other sites

За секса и химията:

много са важни да ,все пак сме си жовотни и то едни от малкото,които правят секс за удоволствие.Но да не забравяме че все пак при нежната половина климаксът настъпва по-раничко,а и ония светъл момент с раждането,който не позволява да се прави секс за един определен период от време.

Искам да кажа ,че има момент в който секса секва и тогава дай да се махаме,защото щом няма секс какво да правим с човека до нас ,освен да играем шах.

А по темата дали жените знаят какво искат,те ако знаеха за нас по-зле щеше да е!

Link to comment
Share on other sites

Абе, жените искат само да се държиш добре с тях. Повечето мъже, обаче, не го правят.
"Да се държиш добре" също е разтегливо понятие, което различни хора разбират различно...
Пък може и в секса да не те бива. Тогава жената казва,че има вътрешни борби.
Що имало проблеми с разбирателството... Трябва речник. Например този.
Ако не ги правя, ще стане много лошо.
Просто мразя да си докарвам допълнителни главоболия и предпочитам да избягвам скандали.
Ако те е страх от мечки - не ходи в гората.
Ми добре. Да кажем, че не ставам в леглото, не съм добра половинка и това ако немога да го променя какво правим?
Няма неща, които да не можеш да промениш.
Аз бях в подобна ситуация доскоро.

В момента, в който спрях да се замислям и да търся, отидох на един РД и осъмнах с приятелка.

Така че, както ти казва glory, не го мисли - само ще си дойде. А щом досега не ти е вървяло, то това означава, че просто не си срещнал ЖЕНАТА. Като я намериш, ще осъзнаеш, че притесненията ти са били безпочвени.

Едва ли може да се формулира по-точно.
Един познат...
Описаното е много далеч от "да се държиш добре". Да лижеш нечий задник и да се мъчиш да угаждаш на 100% не мисля, че ще доведе до нещо добро. Щото всеки човек свиква бързо с хубавото и спира да го цени, докато не го загуби...
Link to comment
Share on other sites

Абе, кво сте я задъвкали тая дъвка? Жената не знае кво иска. Срещал съм само една жена, дето знаеше кво точно иска, и то определено не беше нищо от изброените лайна дотука.А тя е типична жена, при това - красива.

Link to comment
Share on other sites

А аз чесно казано не виждам и какво ви е налегнало толкова сериозни връзки примерно тоя тихичкия на 21 години... Сега ти е времето да живееш и да си развяваш байряка какъв е тоя зор да се заробваш със сериозна връзка, че компромиси, че нерви... Колкото до химията и секса да наистина трябва да ги има в една продължителна връзка, но по мои наблюдения в доста от връзките липсват - затова и примерно повечето от момичетата с които съм бил през последните 2 години си имат приятели :D

Link to comment
Share on other sites

Жената иска сигурен в себе си мъж. Който много добре знае какво да прави с нея.

 

"Какво ли искат тия жени,ах какви са материалистки,ах какви са едисикакви..." ай.. не се излагайте.

Link to comment
Share on other sites

В момента в който човек спре да подхожда към приятелите си и половинката си само с "искания" вероятно, може би, вече не е на 16 в главата...ама само аз вероятно така си мисля.

 

_______________________

 

Преди 6-7 месеца си говорихме с един авер каква ни е идеята за краткосрочното ни бъдеще... добра реализация, хубав офис и като си тръгна вечер да има с кой да си кажа две приказки, да си изпия чашата мерло (може и без да си говорим, не винаги е нужно) и да си изпия с нея кафето сутринта закъснявайки за работа.

 

Тук никой не споменава думите брак, секс, пари... тук говорим за човещина, разбиране, любов.Нещата не са толкова сложни.

Link to comment
Share on other sites

В момента в който човек спре да подхожда към приятелите си и половинката си само с "искания" вероятно, може би, вече не е на 16 в главата...ама само аз вероятно така си мисля.

 

_______________________

 

Преди 6-7 месеца си говорихме с един авер каква ни е идеята за краткосрочното ни бъдеще... добра реализация, хубав офис и като си тръгна вечер да има с кой да си кажа две приказки, да си изпия чашата мерло (може и без да си говорим, не винаги е нужно) и да си изпия с нея кафето сутринта закъснявайки за работа.

 

Тук никой не споменава думите брак, секс, пари... тук говорим за човещина, разбиране, любов.Нещата не са толкова сложни.

 

 

host, това, което казваш, е вярно, истинско и много зряло за твоята възраст (евала за което), но нещата са много комплексни. Ама айде пробвай колко време ще я карате на човещина... и тук определено съм по-склонна да си мисля, че на теб първи ще ти омръзне това, ако и да си такъв идеалист.

Link to comment
Share on other sites

Много обичате да сте комплексни и сложни жените. Вечните неразбрани, вечните сложни, вечната любов, бла бла бла бла. Не знам дали разбирате колко е смешно позьорството ви отстрани. Жените сте лицемерни. Повечето. И искате от нас мъжете да се правим че не забелязваме тая работа. В повечето случаи го правим. Всеки има нужда от секс, нормално е да жертва нещо. Това е което пък вие не разбрате. И после ревете че сте неразбрани. Мъжете пък разправят че сте курви. Как да ти кажа. Като намериш човек на който можеш да вярваш, на който наистина можеш да се довериш, тогава и само тогава, може да имаш правилната връзка. Не съм чел цялата тема, не ми е особено интересна, но в няколко мнения, мъжки и женски, видях същото това лицемерие за което говоря. Малката, това не се отнася лично за тебе, говоря общо. И няма нужда женската и мъжката половина да ми се излизвате на главата, че не сте такива. Може да сте, може и да не сте. Но в повечето случаи, аз го виждам навън, между хората. И каквото и да ми говорите тука, сигурен съм голяма част от хората във форума го правят. Но такъв е живота. Хората реват като им кажеш че са комплексари. Що като не са комплексари, всеки лъже за това което е ?? :) Или и това не е вярно. Повечето от вас, даже зад анонимнпоста на един никнейм, не могат да покажат кои са наистина. Знам какви мнения ще има след моето :) Може и никакви да няма. Неудобните неща хората по рефлекс ги избягват :) Нищо ново под слънцето мамка му :)

Link to comment
Share on other sites

Много обичате да сте комплексни и сложни жените. Вечните неразбрани, вечните сложни, вечната любов, бла бла бла бла. Не знам дали разбирате колко е смешно позьорството ви отстрани. Жените сте лицемерни. Повечето. И искате от нас мъжете да се правим че не забелязваме тая работа. В повечето случаи го правим. Всеки има нужда от секс, нормално е да жертва нещо. Това е което пък вие не разбрате. И после ревете че сте неразбрани. Мъжете пък разправят че сте курви. Как да ти кажа. Като намериш човек на който можеш да вярваш, на който наистина можеш да се довериш, тогава и само тогава, може да имаш правилната връзка. Не съм чел цялата тема, не ми е особено интересна, но в няколко мнения, мъжки и женски, видях същото това лицемерие за което говоря. Малката, това не се отнася лично за тебе, говоря общо. И няма нужда женската и мъжката половина да ми се излизвате на главата, че не сте такива. Може да сте, може и да не сте. Но в повечето случаи, аз го виждам навън, между хората. И каквото и да ми говорите тука, сигурен съм голяма част от хората във форума го правят. Но такъв е живота. Хората реват като им кажеш че са комплексари. Що като не са комплексари, всеки лъже за това което е ?? :) Или и това не е вярно. Повечето от вас, даже зад анонимнпоста на един никнейм, не могат да покажат кои са наистина. Знам какви мнения ще има след моето :) Може и никакви да няма. Неудобните неща хората по рефлекс ги избягват :) Нищо ново под слънцето мамка му :)

 

 

Не каза какво искат жените? :)

Абе няма жени,мъже. Всички са един дол дренки. ай моля ви са.

Link to comment
Share on other sites

Килъре, аз претенции, че съм сложна, в тая точно тема нямам. Пък и това как аз се виждам в моите си очи, си е мой проблем. Споменах сложност на женските мисли и в частност желания не като един вид сложна апаратура (ако така ще ти е по-лесно да ме разбереш, друг е въпросът дали искаш да ме разбереш), а като начин на формиране в главата на жената и невъзможността това да бъде прозряно от мъжете, защото мислят различно. Същото важи и в обратния случай, но темата е за женските желания, все пак.

Позира всеки (не изключвам и себе си), друг е въпросът в каква степен. А тези, които най-отричат, че позират, позират най-много. Да, повечето жени сме лицемерни, но никой (поне аз) не иска да се правите, че не го забелязвате. Жертви същото така прави всеки, но си определя до каква степен и на каква цена, за да не е в конфликт със себе си.

Не мога да не се съглася с теб, че: “Като намериш човек на който можеш да вярваш, на който наистина можеш да се довериш, тогава и само тогава, може да имаш правилната връзка.”

И не, никакъв разбирач не съм. Просто си дадох мнението, което е толкова правилно или неправилно, колкото всяко едно мнение, но си е мое и не го налагам на никого.

Link to comment
Share on other sites

Аз в момента (студент) не мога да отделям нито достатъчно време, нито внимание на сериозна връзка - за това джаста-праста за вечер-две.Това далеч не значи, че нещо сериозно не може да ми дойде до главата, но за сега така съм преценил.

Link to comment
Share on other sites

Не каза какво искат жените? :)

Абе няма жени,мъже. Всички са един дол дренки. ай моля ви са.

 

Ти, като за начало, се научи да четеш всичко което съм написал и тогава да даваш отговор на въпросното писание. Или толкова много редове за четене са ебахти проблема сериозен.

 

Килъре, аз претенции, че съм сложна, в тая точно тема нямам. Пък и това как аз се виждам в моите си очи, си е мой проблем. Споменах сложност на женските мисли и в частност желания не като един вид сложна апаратура (ако така ще ти е по-лесно да ме разбереш, друг е въпросът дали искаш да ме разбереш), а като начин на формиране в главата на жената и невъзможността това да бъде прозряно от мъжете, защото мислят различно. Същото важи и в обратния случай, но темата е за женските желания, все пак.

Позира всеки (не изключвам и себе си), друг е въпросът в каква степен. А тези, които най-отричат, че позират, позират най-много. Да, повечето жени сме лицемерни, но никой (поне аз) не иска да се правите, че не го забелязвате. Жертви същото така прави всеки, но си определя до каква степен и на каква цена, за да не е в конфликт със себе си.

Не мога да не се съглася с теб, че: “Като намериш човек на който можеш да вярваш, на който наистина можеш да се довериш, тогава и само тогава, може да имаш правилната връзка.”

И не, никакъв разбирач не съм. Просто си дадох мнението, което е толкова правилно или неправилно, колкото всяко едно мнение, но си е мое и не го налагам на никого.

 

Знаеш ли какво. Я и ти вземи се научи да четеш всичко.

 

Я да взема да се спра докато е време, че съм се нагледал на глупости за два живота напред. Просто пропуснете каквото съм написал. Все едно не съм писал.

Link to comment
Share on other sites

Жоре, ама как ги сложи Дарвин и Господ на една маса... да си пият аперитива ;)

 

Кво значи, че жените не знаят какво искат? Кво значи изобщо някой, независимо от пола, да знае, респективно - незнае, какво иска? Ами те щенията са различни в различни помеждутъци от времето и в различните житейски периоди. На една възраст искаш едно, на друга друго... Зависи и от сферата, в която са насочени исканията.

Вие кво сега, искате с три приказки и някой да ви обясни кво иска...

Айде, душко, ти пробвай с три приказки да обясниш кво искаш, а!

Ами аз наистина мога да ти обясня с три думи какво искам. Както винаги съм твърдял - ние мъжете сме просто устроени създания.....

 

Това е един добър отговор.

 

Защото истинските мъже винаги знаят какво иска всяка жена,незавизимо каква е тя..........

Що не вземеш да порастнеш.... :blink:

 

 

Тц, не ма разбра праилно. Аз я изгоних, щото колкото и да й обръщах внимание, тя искаше едва ли не 24 часа да й ходя по гъза. А още повече, че тогава хич нямах време да се занимавам с глупости.

Това е история взета направо от живата. Мисля, че всеки от тук присъстващите който е надраснал периода на полюциите е преживял същото.

 

host, това, което казваш, е вярно, истинско и много зряло за твоята възраст (евала за което), но нещата са много комплексни. Ама айде пробвай колко време ще я карате на човещина... и тук определено съм по-склонна да си мисля, че на теб първи ще ти омръзне това, ако и да си такъв идеалист.

Да де, ама е****то с една жена е интересно само първите няколко години! После ако я няма човещината и разбирателството - какво правим?

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да ми говорите не можете да ме обедите, че по-голямата част от жените знаят какво искат.Имам чуството, че понякога се гаврят с нас...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...