Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Problema idva ot tam,4e mujete si padat pove4e po "materialnite" ne6ta i izjivqvaniq ,dokato jenite sa po po-duhovnata 4ast-mujete haresvat sexa,kolite,pc-tata,da sednata da si bleqt ma4a,haresvat si gsmite i tnt.(nqkoi da ne se obidqt za ne6to!),a jenite haresvata istinskite 4uvstva,liubovta,zagrijenosta,uvajenieto,ravnopravieto.......i tnt...

I ako primerno edin muj kaje na momi4eto si "obi4am te" dokato zqpa s propadnalo 4ene formula 1 ili futbol i,posle se 4udi 6to gadjeto ne e dovolno i ne znae kvo iska,kato toi vsi4ko i dava...........

Q kajete be mujete kvo tolkova ni davate na jenite beeeeee!

 

P.S.Nqkoi jeni sa ku4ki i iskat pari.........teq mizernici vaob6te gi izkliu4vam......SMURT NA PROSTITUTKITE POD PRIKRITIE!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kvo iskat,ta kvo iskat,iskat da go stiskat :angry1 of taq tema ve4e se iz4erpa,no mislq za posleden put da kaja ne6to/6oto ve4e kazvah/

i vse pak jeni i muje iskat edno i su6to-da obi4at,da budat obi4ani-tva e po4ti vuv vseki edin moment

drug e vuprosa 4e po nqkoe vreme ot razvitieto si mom4etata iskat samo da go mu6nat nqkude,puk momi4etata i ne6to poe4e i staa razminavaneto/i obratniq variant e validen/

i nai ve4e mi e omruznalo da slu6am kak ne znam kvo iskam ot ustata na nqkuv blion koito iska samo da ti go vkara :angry1

mnoo dobre znam kvo iskam,tva 4e ne iskam da kaja e otdelen vupros

puk i daje da mu kaje6 na toq nqkoi,kvo ot tva?

po-interesno e kogato ne sa svaleni kartite taka 4e stiga ste pitali :excl:

Link to comment
Share on other sites

Problema idva ot tam,4e mujete si padat pove4e po "materialnite" ne6ta i izjivqvaniq ,dokato jenite sa po po-duhovnata 4ast-mujete haresvat sexa,kolite,pc-tata,da sednata da si bleqt ma4a,haresvat si gsmite i tnt.(nqkoi da ne se obidqt za ne6to!),a jenite haresvata istinskite 4uvstva,liubovta,zagrijenosta,uvajenieto,ravnopravieto.......i tnt...

I ako primerno edin muj kaje na momi4eto si "obi4am te" dokato zqpa s propadnalo 4ene formula 1 ili futbol i,posle se 4udi 6to gadjeto ne e dovolno i ne znae kvo iska,kato toi vsi4ko i dava...........

Q kajete be mujete kvo tolkova ni davate na jenite beeeeee!

 

P.S.Nqkoi jeni sa ku4ki i iskat pari.........teq mizernici vaob6te gi izkliu4vam......SMURT NA PROSTITUTKITE POD PRIKRITIE!!!!!!!!!!!!!

Не съм съгласна, че мъжете си падат повече по материалните неща... Препоръчвам ти да прочетеш произведенията в темата "Лирично отклонение" и да преброиш колко произведения има от представителите на силния пол и колко от дамите във форума... Всичко зависи от човека, а не от пола му. Чувствителността определя мирогледа и желанията.

Link to comment
Share on other sites

Е, ай са.. Вие накрая взехте вече съвсем глупости да говорите- мъжете си падали повече по материалното,дрън-дрън та пляс.. :zzz Бих казала, че е обратното...просто наблюдения..

За моя скромен 15 годишен живот мога да кажа, че ако само жените не знаеха какво искат щеше да е много добре, лошото е, че е пълно с някви мъжкари, дето не знаят кво искат, и после жената им била виновна, че не им го е дала.

Между другото четете-написах, че е пълно с такива, а не че всички са такива..

То е бая дъфкано в тая тема като гледам- жените наистина искат много неща..

Пари, внимание, нежност, интимен партньор и в същото време приятел, общо взето почвам да си мисля, че повечето жени винаги търсят нещо, което трябва да се доближи до идеалното, само че не падаме от някъде си и всички знаем, че идеални хора няма- след тва следва едно леко разочарование. Аз лично повече се разбирам с мъже, отколкото с жени (за приятели става въпрос).. щото знам, че квото и да споделя с един мъж от другата страна няма да има никаква завист, както при жените.. Не го правим умишлено, просто си мисля, че си ни е заложено :D Един много елементарен пример- мъж отива на фризьор и готово, жена отива на фризьор и после разпитва пет дена дали и отива новата прическа. Хех, тука става въпрос май за обръщане на внимание :D Не съм сигурна :D Искат внимание жените, да бъдат забелязвани. И от тука вече са на подкатегории- скромни, не чак толкова скромни, хиени и пр. :D Кво още искали жените? Пари... За тия жени, дето бръмчат с някви типове само за пари не знам кво да кажа- тяхна си работа, мен не ме бърка.. Явно мъжа, толкова е мъж, че да се оставя няква си мадама да му харчи кинтите ;> За да не обидя сега мъжете ще кажа, че много от тия жени са ужасни ;>

А за мен смело мога да кажа, че знам какво искам и за сега успявам да го получавам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ami jenite iskat samo pari ! :angry1

Izkliu4itelno ne si prav. Znaesh li 4e osnovnoto neshto zaradi koeto se karahme s priqtelkata mi, beshe 4e po4ti vinagi az plashtah smetkata. Tq se 4uvstvashe guzna, vinovna za tova, i mnogo pyti daje e vyrvqla sreshtu tova koeto iska samo i samo zashototo az shte go platq, a ne tq. Tova se nari4a gordost, ama za syjelenie, za pove4eto dneshni momi4eta e vajno da imat gotini botushki, dreshki, hubava pri4eska i nqkoi koito da gi 4**a ot vreme na vreme. I posle se syrdqt kogato myjete pravqt to4no tova. Pisnalo mi e ot poziorshtina. Vseki se pravi na tova koeto ne e. :angry1

Link to comment
Share on other sites

И от тука вече са на подкатегории- скромни, не чак толкова скромни, хиени и пр.  :D

Интересна категоризация :) Други предложения?? :confused

Link to comment
Share on other sites

скромни,не чак толкоз скромни,такиа само дет казват ,че са скромни/хиени под прикритие,лаугхин'/,истински хиени, свити, манипулаторки, честни, лъжливи, алчни, глупави, не чак толкоз глупави, умни ,не чак толкоз умни/демек умни под прикритие,лаугхин'/, схватливи, печени/поздрав за печената,лаугхин'/, недопечини/ей тука вечи и аз нз кво искам да кажа/, препечени/хахаха/, лигави, сериозни, мълчаливи, бърборани, незадоволени, задоволени/последният вид е застрашен от изчезване,лаугхин'/, мъжкарани, женствени, страстни, спокойни, натрапчиви, нахални,предсказуеми, непредсказуеми/загадъчни/, странни/колкото и да не ми се вярваше-има!/, мързеливи, работливи, амбициозни, желани,нежелани, брутални/малиии, тигрици/, превзети/много интересна категория ви каам/, земни/в смисъл обратното на последните,бтв,тва не значи ,че тази категория не е интересна/, лисбийки/оух докъде стигнах ,а?/, непретенциозни/хммм, ко ше каете, срещят се отвреме навреме,а?/, цапнати в устата/ей тва вече смех ви каам някое девойче го глеаш как си псува,а?/, влюбчиви/:)/, невлюбчиви, смели, страхливи, борбени, жертвоготовни/има ги:)/,бременни/хмм,дали трябва да си имат отделна категория/, тактични, неуверени, уверени, лоялни,предани, нежни, груби, небрежни, свободни, несвободни, леки/хах,пак лаугхин'/, тежки/е тва мойто вече лиготия взе да става....Демек сякакви ги има ,да не говорим за грозни, красиви, дебели, с мазни коси, без коси/хах/, нечистоплътни/ляаак/, хмм-чистоплътни, бели/white chicks,hih/, черни, жълти, надарени/умствено и физически/, надарени само по единия начин, бездарни/оух,това е гадничко,ама 'сякакви има/, секси, космати/хах,не са обиждайте ,ако има,това може би дори спада към нечистоплътни/, стари ,млади ,перфектни домакини, такиа дет са посетители в кухнята:), ма вече за външни белези мъжете ше се включат.../бтв,май дотук колкот разбрах мъже само един вид има,поне тея дет са писали по темата-недоволни,ае голям смях ми праите/Искам да кажа ,че има толкова много видове/типове/категории или както му викате,но всяка жена си е единствена и иска различно нещо от другите.Гати безсмисления въпрос какво искат жените.Ми преценете си ваш'то момиче от кой тип е примерно-красива и глупава, и си праете сметка как ше я ощастливите/щото тя иска не по-различно от вас,иска да и е хубаво с теби еее,мъж/ Бтв,тая вечер доволно си казах мнението, надявам се да няма засегнати,ако има се извинявам предварително,айди вместо да са чудити,бягайте при гаджето/жината и я правете щастлива.Няма смисъл от толкова говорене без да се казва нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe, имаш интересни предложения и дълъг списък от характеристики за жената, но делението на качествата са логически неправилни - има жени, които не са само умни, но и красиви... Това отделна категория ли трябва да е? Затова ти говоря - пък и темата е друга... То и мойто се получи offtopic, надявам се да няма сърдити.

За да кажа нещо по темата... Днес отново се размислих... Сега повече от всичко искам внимание от човека, към когото изпитвам силни чувства... Искаме това, от което се нуждаем...

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe, имаш интересни предложения и дълъг списък от характеристики за жената, но делението на качествата са логически неправилни - има жени, които не са само умни, но и красиви... Това отделна категория ли трябва да е? Затова ти говоря - пък и темата е друга... То и мойто се получи offtopic, надявам се да няма сърдити.

За да кажа нещо по темата... Днес отново се размислих... Сега повече от всичко искам внимание от човека, към когото изпитвам силни чувства... Искаме това, от което се нуждаем...

Естествено ,че има и милиони комбинации от гореизброените, не ги изключвам, вярно,че това е друга теме ,затова я прекратявам, като обобщавам ,че имах предвид ,че има тоокова много желания и начини да направиш жена щастлива ,колкото и видове има/дори може би начините са повече/и това се дължи на УНИКАЛНОСТТА не само на всяка жена ,но и на всеки човешки индивид изобщо, именно затова тази тема е губене на време поне за мени и официално обявявам, че освен ако не бъда наистина предизвикана ,поиче в темата няма да има мои мнения, достатъчно малко с много думи казах,хах,спам не спам,тва е...Казвам си мнението и не задължавам никой да го приеме.СЛАГАМ ЕДНА ГОЛЯМА точица ;)
Link to comment
Share on other sites

.. глупави, не чак толкоз глупави, умни ,не чак толкоз умни/демек умни под прикритие,лаугхин'/, схватливи, печени/поздрав за печената,лаугхин'/, недопечини/ей тука вечи и аз нз кво искам да кажа/, препечени/хахаха/, лигави, сериозни, мълчаливи, бърборани, незадоволени, задоволени/последният вид е застрашен от изчезване,лаугхин'/, мъжкарани, женствени, страстни, спокойни, натрапчиви, нахални,предсказуеми, непредсказуеми/загадъчни/, странни/колкото и да не ми се вярваше-има!/, мързеливи, работливи, амбициозни, желани,нежелани, брутални/малиии, тигрици/, превзети/много интересна категория ви каам/, земни/в смисъл обратното на последните,бтв,тва не значи ,че тази категория не е интересна/, лисбийки/оух докъде стигнах ,а?/, непретенциозни/хммм, ко ше каете, срещят се отвреме навреме,а?/, цапнати в устата/ей тва вече смех ви каам някое девойче го глеаш как си псува,а?/, влюбчиви/:)/, невлюбчиви, смели, страхливи, борбени, жертвоготовни/има ги:)/,бременни/хмм,дали трябва да си имат отделна категория/, тактични, неуверени, уверени, лоялни,предани,  нежни, груби, небрежни, свободни, несвободни, леки/хах,пак лаугхин'/, тежки/е тва мойто вече лиготия взе да става....Демек сякакви ги има ,да не говорим за грозни, красиви, дебели, с мазни коси, без коси/хах/, нечистоплътни/ляаак/, хмм-чистоплътни, бели/white chicks,hih/, черни, жълти, надарени/умствено и физически/, надарени само по единия начин, бездарни/оух,това е гадничко,ама 'сякакви има/, секси, космати/хах,не са обиждайте ,ако има,това може би дори спада към нечистоплътни/, стари ,млади ,перфектни домакини, такиа дет са посетители в кухнята:), ма вече за външни белези мъжете ше се включат.../бтв,май дотук колкот разбрах мъже само един вид има,поне тея дет са писали по темата-недоволни,ае голям смях ми праите....

:) :D :P :woot :lol:

Моите почитания!

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама преди да се стигне до това? :

Всяка жена си го иска различно:

някои така _\_

други така _|_

Трети така _/_

Тва е, някоя ако ви разправя друго-лъже! :lol:

 

най-лесно е да сложиш всички в една категория....

aми някоя ако го иска така _(_ или така О|o :)

 

А?

Link to comment
Share on other sites

Ние искаме по малко от всичко!Но най-вече уважение,разбиране и любов
...Секс,Пари,Кариера,Слава,Семейство и от време на време и шамарки, но тях не ги искате, а си ги просите.
Link to comment
Share on other sites

4estno i jenite ne znaqt kakvo iskat!!!!

Аз искам човек човек ,с който да ми е хубаво ,а вече по какъв начин ще го постигнем двамата зависи от толкова много работи, ама толкова много, че чак темата се обезсмисля/ми мъже,кат ви чета мненията ми звучите така все едно живеете само да направите щастливо момичето си,а то горкото е толкоз тъпо,че не знае какво да иска от вас/.А това твърдение ,че "жените не знаят какво искат" е по-безсмислено и от темата.Вярно/предполагам,че е резултат от лично мнение и опит, но 1во,че няма цел/какво имаш предвид наистина,звучи сякаш си отчаян от това,че толкова много се раздаваш,пък гаджето все не е доволно/,2ро ,че ти ли ше казваш кой какво иска и кво знай.Ми ти кво знайш е ,бате/сигурно много повече от мен ,де/.Щом не моиш да разбереш кво иска жина ти ,къв мъж си е?Стига 'сички сте повтаряли едно и също :angry1 :angry1 Всеки да си пра'и сметка к'во иска и как да го постигне, а това общо твърдение ,че "жените не знаят какво искат" айди няма нужда само спам по темата. :angry1

П.С.Развалих си само обещанието ,че няма повече да пиша тук,ма тва мнение не стига ,че се среща на всяка страница по два пъти,ми и от него няма никакъв смисъл :excl:

 

 

Едит:Ееее,бате/ДМКС/Не вярвам ти да ни знайш:):) ;) Ми не казваш на другите,хахахаха

Link to comment
Share on other sites

всяка жена иска различни неща,затова никой не може да каже какво точно искаме.някои искат пари ,коли,бижута-докато други искат любов,романтика,нежност.при мъжете е по-ясно какво искат-те постоянно го показват по един или друг начин и в общи линии те искат едно нещо най-много(вие се сещате),също искат и пари и коли.това е тяхната страст,докато ние сме по индивидуални(не съм сигурна така ли се пише,аз не говоря ясно и това ми пречи да пиша в някой случай)и за да разберете какво искаме трябва да сте по-малко егоисти и да не мислите само как на вас да ви е добре,а да погледнете по-внимателно жената до себе си и да се опитате да я разберете-това става като общувате повече,като говорите-така всеки човек би могъл да разбере и да му стане ясно.знам,че ви е досадно,но все пак сме нежната половинка ;)отнасяйте се с нас като такава(можете да кажете че вие точно това правите,но не всички мъже го правят)това е моето становище по въпроса

Link to comment
Share on other sites

всяка жена иска различни неща,затова никой не може да каже какво точно искаме.някои искат пари ,коли,бижута-докато други искат любов,романтика,нежност.при мъжете е по-ясно какво искат-те постоянно го показват по един или друг начин и в общи линии те искат едно нещо най-много(вие се сещате),също искат и пари и коли.това е тяхната страст,докато ние сме по индивидуални(не съм сигурна така ли се пише,аз не говоря ясно и това ми пречи да пиша в някой случай)и за да разберете какво искаме трябва да сте по-малко егоисти и да не мислите само как на вас да ви е добре,а да погледнете по-внимателно жената до себе си и да се опитате да я разберете-това става като общувате повече,като говорите-така всеки човек би могъл да разбере и да му стане ясно.знам,че ви е досадно,но все пак сме нежната половинка ;)отнасяйте се с нас като такава(можете да кажете че вие точно това правите,но не всички мъже го правят)това е моето становище по въпроса

Аха. Разбра от другата тема за мъжете какво искат и сега пишеш тук че много знаеш. Защо пишеш за всички жени. Кажи ТИ какво искаш от мъжете. А по повод разбирането. Ако има разбиране от едната страна, ще има и от другата. Връзките при които единият не проявява разбиране, а дугият само му се "бута", не ги разбирам. Те просто са обречени. А това че сте нежната половинка, по-често го използвате като извинение да е нещо на тяхното. После, защо не наричали жените хора. Гледате само да омекнат мъжете и ги почвате. Накрая ги превръщате в бауши и ги зарязвате. Ако пък ви е омръзнало да ги сменяте. Правите някакъв мъж на бауш които да ви слуша и се жените за него.

Извод: Жените искат послушни мъже.

Link to comment
Share on other sites

айде стига глупости.не съм чела онази тема и после писала тук.изразих мнение там,изразих и тук.това са само и единствено мои мисли,така че ти не знаеш по-добре.и да ти кажа-зарязваме мъжете заради такива като теб.може в някои случаи да е така,както си го описал,но отново обобщаваш и грешиш.и ако ще правим тук някаква война-мъжете от форума отстояват мъжките желания и интереси,а жените от форума-женските,то тогава аз се отказвам.защото наистина нещо такова се получава-вие спорите и спорите и накрая пак се оплаквате,че не знаяте какво искаме-ето казваме ви ,а вие пак си знете собственото.а относно това какво АЗ искам от един мъж-може да е банално,но искам романтика,приятелство,доверие и вярност.не искам ,ама изобщо,никакви пари ,коли,бижута ,скъпи дрехи-това за мен е безлично.

 

едит:виж,може и така да е ,но защо не пробвате да кажете какво искате?ние понякога каквото и да правите,не ви харесваме и сега когато разбрах ,че харесвате някой неща само заради нас съм много разочарована ,защото това показва няколко неща според мен(може да не съм някакъв психолог,но така мисля)значи мисля ,че показва слабохарактерност-та нали целта е да ви харесаме такива,каквито сте-а вие веднага сте готови да се нагаждате според нашите желания и накрая излиза ,че ние сме ви направили роби.това е повече от нечестно и глупаво.не е необходимо да харесвате всичко което и ние ,но въпреки всичко винаги ни е харесвало да има малко романтика и нежност.а относно парите-аз знам ,че като започна сама да се издържам парите ще са от по-голямо значение за мен-знам че сега са ми даденост,но съм сигурна че никога няма да ми станат цел ,нито пък и скъпите неща.ще се постарая сама да си изкарвам нужното и ще продължа да искам от един мъж това, което написах по-горе.и да ви кажа ми омръзна да спорим,както казах-вие повдигнахте въпроса,а при отговор веднага се нахвърляте да спорите.

Link to comment
Share on other sites

За сега, може би ти е безлично. Но по-нататък определено няма да е. Не искам да твърдя че ще ти е цел в живота, но всеки който почне сам да се грижи за себе си ще гледа на парите като едно от първите неща. Без значение мъж или жена, а другото са "аксесоари". Според парите идват и желанията. Добре сега какво иска една жена: иска романтика,приятелство,доверие и вярност,уважение,разбиране и любов ......(нежни половинки).........

И това е целта на една жена. Да го набие в "тъпата" мъжка глава, за да й стане личен роб. А знаете ли какво всъщност иска един мъж. :blink: Може би : пари,секс, коли, жени, купони, евтини кръчми, материални облаги..........

Това защо си мислете че го искат. Повечето неща ги искат заради жените, за да ги харесат. А вече останалото ний си знаем. Никой няма да си каже какво точно иска. Докато жените си го знаят като по шаблон.

П.П. Тоя пост стана някаква кръстоска. :)

ЕДИТ: Там е работата,че всички мъже разбираме какво искат жените от нас, обаче жените незнаете какво ние искаме от вас.

Link to comment
Share on other sites

..........

А знаете ли какво всъщност иска един мъж.  :blink: Може би : пари,секс, коли, жени, купони, евтини кръчми, материални облаги..........

Това защо си мислете че го искат. Повечето неща ги искат заради жените, за да ги харесат. А вече останалото ний си знаем.

................

Невероятно точно попадение!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...