Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

и на мен ми е много интересно :)

Никой нормален не бяга от щастието.Ми то.....Абе хораа,тук да не влизат в тая тема само здраво закъсали младежи,които не могат да спечелят някое момиче/не вярвам/.То наготово нищо не идва,много ясно,че трябва да се борите за момичето/жената.Ма и аз съм толкова малка,че ме е срам да ви говоря тия ралти,дет сте ги разбрали много преди мени....затова спирам:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Аве за ставането става си :bgrin: НАЛИ АЗ СЪМ МУ ШЕФ !!!!!Под мое командване е все още :)

Да ти кажа не съм малък и съм видял това онова.В тази ваша борба да сте единствени имам чувството ,че се самозабравяте.Коя е по-по-най???

Толкова смешно и обидно ми е ставало когато чуя момичета да си говорят за нещо.....например някакъв пафюм.Не че и двете няма да си го купят на следвашия ден и да ухаят еднакво.И после от къде тръгва раздора и се скапва приятелството на тези две сладурани.От желанието им да са единствени те се повтарят една друга и се ражда омразата.Ако има нещо за споделяне съм съгласен да го споделя с приятел но не и с приятелка.От всички момичета които познавам на пръсти се броят тези на които имам доверие.Много повече са приятелите на които мога да се облегна,защото именно те са неповторими истински.

Не си водя статистика аз просто наблюдавам......и не ми харесва това което виждам.....

Link to comment
Share on other sites

Защо не се запитате дали сте достатъчно мъже пък тогава да мислите какво искат жените.Много мъже малко дават а много искат.Когато станете истински мъже тогава ще разберете какво искат жените.Малко любов,достатъчно секс,много внимание и добра компания

Link to comment
Share on other sites

Защо не се запитате дали сте достатъчно мъже пък тогава да мислите какво искат жените.Много мъже малко дават а много искат.Когато станете истински мъже тогава ще разберете какво искат жените.Малко любов,достатъчно секс,много внимание и добра компания

каза най-големия мъж в света (мачо)....

Link to comment
Share on other sites

Защо не се запитате дали сте достатъчно мъже пък тогава да мислите какво искат жените.Много мъже малко дават а много искат.Когато станете истински мъже тогава ще разберете какво искат жените.Малко любов,достатъчно секс,много внимание и добра компания

ДАЙ ДЕФИНИЦИЯ НА ДУМАТА " МЪЖ " мъжкарю и после ще си говорим за жени а !!!

Link to comment
Share on other sites

Аве за ставането става си  :bgrin:  НАЛИ АЗ СЪМ МУ ШЕФ !!!!!Под мое командване е все още  :)

Да ти кажа не съм малък и съм видял това онова.В тази ваша борба да сте единствени имам чувството ,че се самозабравяте.Коя е по-по-най???

Толкова смешно и обидно ми е ставало когато чуя момичета да си говорят за нещо.....например някакъв пафюм.Не че и двете няма да си го купят на следвашия ден и да ухаят еднакво.И после от къде тръгва раздора и се скапва приятелството на тези две сладурани.От желанието им да са единствени те се повтарят една друга и се ражда омразата.Ако има нещо за споделяне съм съгласен да го споделя с приятел но не и с приятелка.От всички момичета които познавам на пръсти се броят тези на които имам доверие.Много повече са приятелите на които мога да се облегна,защото именно те са неповторими истински.

Не си водя статистика аз просто наблюдавам......и не ми харесва това което виждам.....

 

Добре ,ама не се разбрахме....Имам предвид ,че за една жена е важно да е ЕДИНСТВЕНА не в света,а да е ЕДИНСТВЕНА за човека ,който обича,а негова е задачата да и покаже ,че е такава.....Брао на който му става/хахааххахх/Добре ,че вкарахме малко смях иначе много ше задълбаем темичката и няма да е приятна на 'сички/лаугхинг

Link to comment
Share on other sites

не с кой, а КАК! :spam:

 

Хмм,ми то темата вече е друга.От КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ стана на КАК ГО ИСКАТ.Значи има голям напредък.И май пак трябва да кажем ,че всяка жена го иска по различен начин/да бъде щастлива/.И не ми са карай,че спамя,защото предполагам ,че знайш ,че спам 'начи натрупване на излишна информация, а аз досега не съм казала нищо излишно.И аи да го докажа като ти отговоря специално за себе си на въпроса КАК?Аз очаквам внимание, обич/любоф/, лична свобода, и 'се пак не забраайте ,че съм на 15,ако не съм права то е нормално....Трупам опит:)

Link to comment
Share on other sites

Стенннннн,ти нещо и*ааш ли са.Ми 'земи прочети и мойто първо мнение.А и дотук ми се сртуа само аз съм момичето дет си казва кво иска,явно каките действат по въпроса,а не си губят времето да убеждават бат Стенли,че мнооо добре знаят какво искат.На тая тема честно почвам да и се дразня,.аз си водя некъв тъп диалог с мъжети и няма кой да ма подкрепи.Аи и някое момиче да си кае мнението,се пак се пита КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ,а не КАКВО ИСКА ДЖЕЙН:):):)

Link to comment
Share on other sites

Взе да става интересно :bgrin: Вече се обърна на "Как го искат жените" :punk :punk :punk

Дали тук се крие ключа или просто лутайки се не намираме за какво друго да се хванеме :D

Аз предлагам да преместим темата в "Тя и Той - ИНТИМНО" пък дано намерим най-накрая отговорът на въпроса.

.

.

EDIT: Jane_Doe имащ моята подкрепа :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Стенннннн,ти нещо и*ааш ли са.Ми 'земи прочети и мойто първо мнение.А и дотук ми се сртуа само аз съм момичето дет си казва кво иска,явно каките действат по въпроса,а не си губят времето да убеждават бат Стенли,че мнооо добре знаят какво искат.На тая тема честно почвам да и се дразня,.аз си водя некъв тъп диалог с мъжети и няма кой да ма подкрепи.Аи и някое момиче да си кае мнението,се пак се пита КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ,а не КАКВО ИСКА ДЖЕЙН:):):)

Е, по-лесно е да гледаме как ти се справяш с тях :tongue

Но като се замисля, жените желаят от света и мъжете това, което не винаги могат да им дадат. В смисъл... Както жените, така и мъжете са твърде различни помежду си, всеки притежава някакви качества, но му липсват други. Жените се стремят обаче да имат и липсващото и в крайна сметка - всичко. Те не се отказват от едно нещо, което искат (примерно обичта, която получават, нежността, вниманието), но искат и малко мъжкарска сила, понякога даже грубост и т.н. Но разбира се по различно време... Това споредмен обърква мъжете и се създава митът, че жените не знаят какво искат :)

 

Edit: Stenli, благодаря! Достигнах до този извод, след като се размислих в/у предишните си връзки и разбрах, че нещо просто е липсвало...

Link to comment
Share on other sites

Е, по-лесно е да гледаме как ти се справяш с тях  :tongue

Но като се замисля, жените желаят от света и мъжете това, което не винаги могат да им дадат. В смисъл... Както жените, така и мъжете са твърде различни помежду си, всеки притежава някакви качества, но му липсват други. Жените се стремят обаче да имат и липсващото и в крайна сметка - всичко. Те не се отказват от едно нещо, което искат (примерно обичта, която получават, нежността, вниманието), но искат и малко мъжкарска сила, понякога даже грубост и т.н. Но разбира се по различно време... Това споредмен обърква мъжете и се създава митът, че жените не знаят какво искат  :)

единт смислен пост от както пиша в тая тема :beer:

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe:

Искам единствено любовта на човека, когото обичам. За мое огромно щастие поне засега я получавам!

'Каките' знаят какво искат ;) И са го казали.

Link to comment
Share on other sites

Е, по-лесно е да гледаме как ти се справяш с тях  :tongue

Но като се замисля, жените желаят от света и мъжете това, което не винаги могат да им дадат. В смисъл... Както жените, така и мъжете са твърде различни помежду си, всеки притежава някакви качества, но му липсват други. Жените се стремят обаче да имат и липсващото и в крайна сметка - всичко. Те не се отказват от едно нещо, което искат (примерно обичта, която получават, нежността, вниманието), но искат и малко мъжкарска сила, понякога даже грубост и т.н. Но разбира се по различно време... Това споредмен обърква мъжете и се създава митът, че жените не знаят какво искат  :)

 

Hmm,и според мен точно тази промяна в желанията на жените дразнят мъжете, но това дето го казваш за нежността ,вниманието и след това грубостта,ми то всеки човек се опитва да постигне хармония в чувствата си, това е нормално, и като добавка бих казала, че някои момичета се нуждаят от поече нежност ,други от повече грубост/както ти го каза/,но не се лишават и от обратното.Истината е ,че всеки търси съвместимост с половинката си, някакво пасване, вътрешно уравновесяване, хармоничност, защото в противен случай не се чувства пълноценен/на

П.С.ЛИЧНО МНЕНИЕ:)

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe:

 

'Каките' знаят какво искат  ;) И са го казали.

 

 

Тая кака ма кефи,хах,аз ви казах ,че се действа по въпроса ,докато ний го разрешаваме/лаугхинг,лаугхинг :laughing:

Link to comment
Share on other sites

'Каките' знаят какво искат  ;) И са го казали.

оооооо како :woot истината е че всеки човек иска нещо малко по-различно от другите (че нали сме хора преди всичко ? ) все едно да питате "квко искат мъжете" ....не че не знаем какви ще са отговорите ;)

Link to comment
Share on other sites

Реших най-накрая да погледна кво толкова пишете в тая тема.... и като чета всичко това и се чудя как всички пишете едни и същи работи и пак не може да се разберете и пак пишете и пишете... и пишете ... :bgrin:

Малко темичката ми се струва тъпичка... "Какво искали жените" е гати вапроса... ми мноо ясно че искат всичко тва което досега написахте и всяка си го иска по различен начин... ако си мислете че тук ще намерите точния отговор какво искат жените и с това 6те свалите някоя мадама МНОГО грешите, тва не е мястото... мястото е наван къде на кафе, къде на разходка важното е да се видите на живо пък другото си идва от вътре а не да питате по форумите какво искали жените :)

Айде продължавайте да пишете :punk

Link to comment
Share on other sites

nikoi ne znae! NIKOI! DORI I SAMITE TE! A dori elentualno ako se osetqt to4no kakvo iskat - nqma da ni kajat! i PAK NQMA DA SA DOVOLNI! :)) Ba mamuuu!! I tam idvame nie - myjete koito si znaem kakvo iskame! I .... !

 

off: Kato go napisax tova i se setix za edin kratyk vic:

 

Kak sa iz4eznali dinozavrite!? Mujkiq kum jenskata:

-Axmmmm....

Jenskata:

ЪмЪмЪмЪмЪмЪм

Sled malko pak taka! I pak! I pak! I nakraq eto taka sa iz4eznali!

Link to comment
Share on other sites

...Една жена иска да е щастлива.Но защо все бягат от мъжете , които могат да ги направят щастливи????????Огледай се около теб....ако има 50 мъже които искат да преспят с теб измежду тях ще се намери един който няма да гледа на теб като обект на сексуалните си фантазии.Но в повечето случаи ( 99 % ) няма да бъде забелязан.В търсене на бързото щастие повечето жени пропиляват тази  възможност да се запознаят и опознаят по-отблизо този екземпляр ,който ще запълни празнотата в дущите им.

 

Защо да не бъде забелязан? Аз забелязах моят приятел.Точно защото търсим човек, който да ни обича и уважава точно затова ще го забележим, защото той ще бъде единственият, който ще се дава всичко от себе си за да покаже че се интересува само от нас, че съм ЕДИНСТВЕНА(както казва Jane_Doe) за него! :P

 

Стенннннн,ти нещо и*ааш ли са.Ми 'земи прочети и мойто първо мнение.А и дотук ми се сртуа само аз съм момичето дет си казва кво иска,явно каките действат по въпроса,а не си губят времето да убеждават бат Стенли,че мнооо добре знаят какво искат.На тая тема честно почвам да и се дразня,.аз си водя некъв тъп диалог с мъжети и няма кой да ма подкрепи.Аи и някое момиче да си кае мнението,се пак се пита КАКВО ИСКАТ ЖЕНИТЕ,а не КАКВО ИСКА ДЖЕЙН:):):)

 

Ще се включа и аз да ти помогна, но се съмнявам че нещо ще се промени :lol:

Значи се питате какво искаме?! Аз ще ви кажа какво искам аз(за да не ме нападне някоя която да каже че никога даже не си го е помислила :P Joke :P ) Това което искам е да ме приемат да следвам специалността която съм избрала Да си намеря квартира, в която да зажиеем с приятелят ми (който много ме обича, уважава и цени) Да имам работа, с която да се издържам и след като завърша да имам поне 3 деца и щастлив брак :D Ето това искам Това за мен е щастието :wub: Надявам се поне сега малко да сте доволни и да знаете, че не всички са като мен :D

Link to comment
Share on other sites

Kak sa iz4eznali dinozavrite!? Mujkiq kum jenskata:

-Axmmmm....

Jenskata:

ЪмЪмЪмЪмЪмЪм

Sled malko pak taka! I pak! I pak! I nakraq eto taka sa iz4eznali!

:D Значи няма опасност да изчезне и Човека! :D :D :D

 

PS. JiMbo, кой говори за свалки бе??? :blink: :spam3:

Link to comment
Share on other sites

Жените искат да бъдат щастливи.

То всеки иска да е щастлив, но какво прави щастливи тези "същества"? :blink:

Ние поне знаем желанията си, които са прости по своята същност - нова кола, секс, алкохол и т.н. :lol:

Докато те дори когато имат "всичко" искат нещо друго - непонятно за нас?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...