Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

Какво искат жените - много пари и много ебане.

Другото дето го дискутирате от 15 страници ..... всъщност за къв го дискутирате като това е всеизвестен факт ? Жена която го отрича значи не е истинска жена а най-вероятно зле поддържан травестит който са игнорирали в училище.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply
Офффф, заболя ме главата от тази тема. В крайна сметка, достигнах до заключението, че каквото поискат, ще им го дам. Нали все пак ще си го кажат :D

Един съвет от мен.Спри да мислиш какво искат жените и помисли какво искаш ТИ. Жените почти винаги знаят какво искат.Когато казват че незнаят е точно обратното.Просто това което искат не си ТИ.

Link to comment
Share on other sites

Офффф, заболя ме главата от тази тема. В крайна сметка, достигнах до заключението, че каквото поискат, ще им го дам. Нали все пак ще си го кажат :D

 

Не думай? Ама съвсем всичко ли което поискат си в състояние да им дадеш или малко като онзи виц за онзи дето искал да отслабва и можело да яде каквото си поиска ама доктора му казвал какво да иска :lol:

Link to comment
Share on other sites

Каквото мога, ще направя :laughing:

 

Да бе.. продължавай все така. После пак ще дойдеш да питаш кое не е наред. Бой искат жените :) Аз не искам де. :) Ама да знаеш,че ред и дисциплина му е майката.

 

:ще помоля Ал Бънди да ме извини отново,за даденото мнение. :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе.. продължавай все така. После пак ще дойдеш да питаш кое не е наред. Бой искат жените :) Аз не искам де. :) Ама да знаеш,че ред и дисциплина му е майката.

 

Пича явно е мазохист и му харесва остави го :)

Link to comment
Share on other sites

Да бия жена... някак си немога да си го представя, не че не съм ги разревавал и смачквал до нивото на мравките, но това е друга тема. Точката ми на кипене е адски високо, което от една страна е хубаво, от друга не. Тези дни си гледам кефа и правя каквото си искам и ми е много готино, обаче почнах да върша глупости. Засега жена не ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

Да бия жена... някак си немога да си го представя, не че не съм ги разревавал и смачквал до нивото на мравките, но това е друга тема. Точката ми на кипене е адски високо, което от една страна е хубаво, от друга не. Тези дни си гледам кефа и правя каквото си искам и ми е много готино, обаче почнах да върша глупости.

 

Боя беше образно казано бе пич... Аз съм напълно съгласен с казаното от момичето и същевременно не само че не бия жени, но ме вбесява някой друг да го прави

Link to comment
Share on other sites

Каквото мога, ще направя :laughing:

 

Аз малко да се върна към темата... значи хем всичко хем каквото можеш... то в един момент ще стигнем и до "каквото искам" и до вица с онзи дето щял да отслабне и можел да яде каквото си поиска ама доктора му казвал какво да иска :lol:

 

Да бе.. продължавай все така. После пак ще дойдеш да питаш кое не е наред. Бой искат жените :) Аз не искам де. :) Ама да знаеш,че ред и дисциплина му е майката.

 

Я пак? Жена да иска дисциплина? Или разбираме различни неща под тази дума или аз нещо не стоплям...

Link to comment
Share on other sites

Малко рокада няма да е излишна.

Въпрос към жените. Какво искат мъжете според вас?

 

Знам ли,може би грижовна,чаровна жена,като грижовна включва всичко от което има нужда мъжа,и да не говори много много,или пък да говори само когато трябва. Да го прегръща,но да е когато на него му се иска. :) Да не прекалява с нищо :) Сигурно искат съобразителна жена :)

Link to comment
Share on other sites

Аз малко да се върна към темата... значи хем всичко хем каквото можеш... то в един момент ще стигнем и до "каквото искам" и до вица с онзи дето щял да отслабне и можел да яде каквото си поиска ама доктора му казвал какво да иска :lol:

 

 

 

Я пак? Жена да иска дисциплина? Или разбираме различни неща под тази дума или аз нещо не стоплям...

Заеби, в момента съм в такова състояние, че ако момиче ми каже да слезна долу пред блока, вероятно няма да ида.

Link to comment
Share on other sites

Я пак? Жена да иска дисциплина? Или разбираме различни неща под тази дума или аз нещо не стоплям...

 

Нормално,стар си вече. (Шега.)

Ами според мен е така,зависи от жената..

Link to comment
Share on other sites

Знам ли,може би грижовна,чаровна жена,като грижовна включва всичко от което има нужда мъжа,и да не говори много много,или пък да говори само когато трябва. Да го прегръща,но да е когато на него му се иска. :) Да не прекалява с нищо :) Сигурно искат съобразителна жена :)

 

А да.. и да е достатъчно ниска и с плоска отгоре глава за да може да си поставя бирата отгоре

 

Заеби, в момента съм в такова състояние, че ако момиче ми каже да слезна долу пред блока, вероятно няма да ида.

 

То не че е голям наплива ............ или вече се образува опашка? :lol:

 

Нормално,стар си вече. (Шега.)

Ами според мен е така,зависи от жената..

 

И все пак какво се разбира под "дисциплина" че нещо не ми се връзва това да го искат жените.

Link to comment
Share on other sites

Знам ли,може би грижовна,чаровна жена,като грижовна включва всичко от което има нужда мъжа,и да не говори много много,или пък да говори само когато трябва. Да го прегръща,но да е когато на него му се иска. :) Да не прекалява с нищо :) Сигурно искат съобразителна жена :)

Това с говоренето е много голямо клише, ама на мен не ми е правило впечатление.

Бил съм с такива момичета, каквито описваш, обаче накрая все си пея тази песен http://www.youtube.com/watch?v=-TVqqnSCXcE

Ако съм по-ядосан тази http://www.youtube.com/watch?v=A0gzBUIApyA

Нещо пропускам...

Поздрав с тая втората, първата я знаете повечето.

Link to comment
Share on other sites

А да.. и да е достатъчно ниска и с плоска отгоре глава за да може да си поставя бирата отгоре

 

 

 

То не че е голям наплива ............ или вече се образува опашка? :lol:

 

 

 

И все пак какво се разбира под "дисциплина" че нещо не ми се връзва това да го искат жените.

 

Дисциплина. Мъж,който да се държи така,че да им покаже че нама 6-5. :) Или си точна женица,или никаква не си.

Link to comment
Share on other sites

И все пак какво се разбира под "дисциплина" че нещо не ми се връзва това да го искат жените.

 

Разбира се да не си играчка в ръцете и, да не я оставяш тя на направлява живота ти, да не става винаги на нейното и никога на твоето според мен това се разбира в този случей :)

Link to comment
Share on other sites

Това с говоренето е много голямо клише, ама на мен не ми е правило впечатление.

Бил съм с такива момичета, каквито описваш, обаче накрая все си пея тази песен http://www.youtube.com/watch?v=-TVqqnSCXcE

Ако съм по-ядосан тази http://www.youtube.com/watch?v=A0gzBUIApyA

Нещо пропускам...

Поздрав с тая втората, първата я знаете повечето.

 

Знаеш ли,не слушах песните,които си пееш, ама недей говори за жените вече. Разбрахме те. С никакви момичета не си бил ти. Просто прекалено много внимание обръщаш на връзчиците си до сега. Ела след няколко години,предполагам,че няма и да си спомняш за тия момичета дето сега говориш за тях. Или просто вече ще можеш да правиш разликата. Сигурна съм,че една свестна приятелка не си имал. С което не искам да те виня по никакъв начин.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се да не си играчка в ръцете и, да не я оставяш тя на направлява живота ти, да не става винаги на нейното и никога на твоето според мен това се разбира в този случей :)

 

Нищо общо с дисциплината ама карай :) Иначе това което описваш е един вид "безмозъчно мекотело". Имал съм такава приятелка - съгласна винаги, каквото и да кажа "добре" - ами тъпо е...

 

Или си точна женица,или никаква не си.

 

Точна женица... no comment

 

Мъж,който да се държи така,че да им покаже че нама 6-5.

 

Или аз не разбирам или ти търсиш татко си който да ти казва какво да правиш и какво не. Я вземи си лягай по-добре че и без това децата отдавна трябва да са си легнали и да спят

Link to comment
Share on other sites

Знам ли,може би грижовна,чаровна жена,като грижовна включва всичко от което има нужда мъжа,и да не говори много много,или пък да говори само когато трябва. Да го прегръща,но да е когато на него му се иска. :) Да не прекалява с нищо :) Сигурно искат съобразителна жена :)

 

Най-важното е след секс да и изпусне въздуха

Link to comment
Share on other sites

Най-важното е след секс да и изпусне въздуха
:rofl: :rofl: :rofl:

 

В тая тема се изля толкова много теория, толкова много мъдрост, че вече се чувствам напълно готов за брака! Кандидатки?

Link to comment
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl:

 

В тая тема се изля толкова много теория, толкова много мъдрост, че вече се чувствам напълно готов за брака! Кандидатки?

Аз. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...