Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

Проблема е, че наистина не знаят какво искат! Претендират, че искат внимание, а като им обръщаш внимание им ставаш безразличен, а като спреш да им обръщаш - се сърдят! Ужас!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Жените искат да се чувстват обичани ежедневно. Да им засвидетелстваш любовта си постоянно, било то с малки подаръчета или жестове на внимание. Ако не карате жената до вас да се чувства обичана и спокойна, то много лесно някой друг ще го направи! Внимавайте! Ако държите на човека до себе си, не се правете на големите мъже! Не говорете за шамари, че не знаела какво иска, че била тъпа и т.н. Един ден ще останете сами и няма да има никой, който да ви помогне...

Link to comment
Share on other sites

На кой, по дяволите му пука, какво искат жените?Да живее партията на пиячите на бира и борци за лишаване жените от права!

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината беше самоирония.Жените искат разбиране.Но за съжаление, не ни помагат никак.

Link to comment
Share on other sites

Еми това е Големият Въпрос :D Според мен жените, повечето от тях незнаят какво искат и постоянно искат нещо, ама и те незнаят какво е то. :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте им много любов и сигурност, дайте им интересни преживявания и смях, и те никога няма да си тръгнат от вас...

Link to comment
Share on other sites

Истината е по средата! Трябва да има от всичко по малко. Ако се отнасяш с една жена само с разбиране и любов - ще й стане скучно и ще си потърси нещо по-интересно! Мое наблюдение си е това.

Link to comment
Share on other sites

Жените искат водка :)

И да не си отивате, когато ви кажат да си отивате...и искат мъже, които не губят голяма част от времето си в глупави игри...

Link to comment
Share on other sites

Жените искат водка :)

И да не си отивате, когато ви кажат да си отивате...и искат мъже, които не губят голяма част от времето си в глупави игри...

 

 

Това ми напомня нещо... ;)

Току-що една "жена" ми каза, че жените искали само простички неща... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Искаме разбирателство, спокойствие, любов и внимание... толкова ли е трудно да го получим?!

Един съвет към мъжете: слушайте какво ви говори жената до вас и няма начин да не спомене в разговора какво желае и от какво се нуждае.

Link to comment
Share on other sites

Искаме разбирателство, спокойствие, любов и внимание... толкова ли е трудно да го получим?!

И като го получите кво правите , а ?! Пращате ни яко в дивия.. работата е там , че не знаете кво искате.

Link to comment
Share on other sites

Разнообразие искат , това искат жените

искат и WOW , искат и Жигули , искат и кафе със сметана, ФаФли със сокче, (тва и аз го искам :P )

искат Lineage, червило , МЪЖЕ искат , понягока и ЖЕНИ искат или и двете , романтика и не чак толкова романтика, нежност, лека грубост , целувки , захапки , а сега искат някой на който да е опрат да не паднат докато са навън в това заледено време :)

 

До всички момичета- Бъдете по искрени и казвайте точно и ясно какво искате и ще бъдете много доволни :music

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

До всички момичета- Бъдете по искрени и казвайте точно и ясно какво искате и ще бъдете много доволни :music

И след тоз пост репликата "искам един голям, здрав и корав к*р" става много по-популярна из светО :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Като станат по-зрели, търсят сигурност :unsure:

Замисли се, така е. До 18-20 повечето още незнаят какво искат. Сблъсквал съм се с този проблем и всичко е завършвало по фатален начин. След време започват да осмислят положението и тогава им става ясно за какво иде реч, стига да не е твърде късно де. Или ако бъдат наранени по някакъв начин. Макар, че сериозно звучи малко грубо и недодялано, ама съществува този термин.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Ако трябва да избирам между малка Вещица-голям прблем, и голяма Вещица - малък проблем, не бих се колебал :P

...а по темата:

Ако една жена знае цената си - значи често й се случва да я казва...

Link to comment
Share on other sites

Дано не съм го прочел някъде от мненията, че сега ми дойде и не съм сигурен. Една жена не винаги знае какво иска, но винаги знае как да го постигне.

Ако някой го е написал да ме съжалява, но не всички цилиндри ми бачкат по това време.

Link to comment
Share on other sites

 

Е то нормално да не можем да разберем всичко което ви се върти в главата, след като то дори на вас не ви е ясно :P Ние тука говорим за най-основната и постоянно присъстваща мисъл - споменатото и илюстрирано по горе от host и Grimjaur :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...