Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

ПП: тук ще съм съгласен ако ми лепнете warn, защото ДА-заяждам се

 

 

за тва няма да е warn,ти виж моя warn да рзбереш за кво стаа въпрос

 

по темата:легло от рози, вино двойни дози и секс в различни пози,ама кой не го иска :rolleyes:

 

оки,оки,то верно че тва е много изтрито,то беше само примерно.То иначе тая темичка не може да бъде изчерпана,щото всяко момиче/жена иска различни неща.А въпроса е явно какво искат жените от мъжете.Еми то тва пак как да се обобщи.Аз вече казах кво искам/да съм единствена и да ми се показва няма значение по какви начини, така че да го разбера просто/А иначе всяка жена е различна ,нуждае се от различни неща.То как така искате да се обобщи всичко в една нещастна темичка.Вече почвам да се дразня. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

ПП: тук ще съм съгласен ако ми лепнете warn, защото ДА-заяждам се

за тва няма да е warn,ти виж моя warn да рзбереш за кво стаа въпрос

 

по темата:легло от рози, вино двойни дози и секс в различни пози,ама кой не го иска :rolleyes:

аз неща вино щото ставам много лош от него :) (уиски ако има)

Link to comment
Share on other sites

1 Секс

2 Пари

Така е класацията според мен.Deftur правилно е подредил отговорите на въпроса който е задал.Останалото са глупости.....

Link to comment
Share on other sites

Нещата,които не вярвам да няма жена която да не ги иска от един мъж са УВАЖЕНИЕ И ОБИЧ.Всичко друго вече е просто +,но това са двете най-основни неща :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ами ако успееш да измислиш още нещо,което евентулно може да искат, ще те призная

 

Едит: JIS мда много хубаво си го казала, не бях прочел предния път

КАЗАЛ! тва на аватара е приятелката ми ... сигурно бивша вече ...

(не оценява това което права :( ... явно иска повече)

Link to comment
Share on other sites

Секс/Пари/Любов/Семейство/Кариера/Слава/Бой или....?

 

А не мислите ли че темата е леко неуместна като цяло. Може ли всички жени да искат едно и също? Аз се съмнявам.

 

Аналогично е да направи някой тема "какво искат мъжете".

 

Всички искаме да се кефим както на другия пол така и на любимите играчки и на другите неща които смята за стойностни, само че работата е там че колкото са хората толкова са и различните вкусове и предпочитания. Примерно аз не обичам футбол. Направо ме нервира тази игра и не мога да проумея как има толкова много мъже които се кефят и то много. Оставете това ами има и жени които го гледат. Скучно ми е просто и това е положението.

 

Пари да каже някой че не иска никога няма да повярвам. Да се превърнат парите в единствена цел и да се вманиачи човек в това е глупаво, но не мисля че съществува човек който ако има начин да спечели известно количество пари би се отказал единствено от липсата на интерес към заниманието и защото няма какво да ги прави и вече си има достатъчно - т.е. просто ей така не защото не може ами не му се иска. Или пък да ги спечели и да ги раздаде за благотворителност всичките.

 

За кариерата и славата е аналогично положението. Вярно при повечето жени семейството е преди кариерата но това не е общовалидно правило а малко слава не мисля че някой би имал нещо против. Аз лично предпочитам да не съм някаква звезда и да ме гонят репортери нон-стоп за интервюта и папараци да ме дебнат, но нямам нищо против да живея в някоя от приятните къщички в Бевърли Хилс и като реша да си направя резервация някъде не да ми отказват, че вече всичко е заето и то от месец и да съм си направил резервацията за новата година най-късно краят на септември примерно а като ми чуят името да козируват и да направят нещо за мен просто защото аз съм еди си кой си. Има ли някой, който да не иска?

 

Другите неща за които става дума - ами човек в един момент иска едно в друг момент иска друго - семейство примерно - на 15 години рядко някой иска да се "задоми"... на 30 най-вероятно или вече си задомен(а) или почваш да се замисляш на тази тема.

 

 

КАЗАЛ! тва на аватара е приятелката ми ... сигурно бивша вече ...

(не оценява това което права :( ... явно иска повече)

 

Ами не се дръж като мекотело (прегледах ти пост-овете). Колкото и да си влюбен недей да пренебрегваш 1 нещо - гледай собственият си кеф. А да още нещо - ако си прекалено добър това смущава жените - изглежда нереално и може би дори ненормално в смисъл - смахнато и почват да си мислят кога ли ще престанеш да бъдеш толкова мил, внимателен, нежен и т.н. и т.н. и да гледат с лупа търсейки твоите кофти страни и да си мислят какво ли ще стане ако престанеш да бъдеш такъв мазник и да им се лигавиш и подмазваш постоянно, а да се проявят точно тези неща. Колкото си по-добър толкова повече ще се чудят какви ли са ти лошите страни.

 

Прави каквото и на ТЕБ ти се иска. Всъщност помисли малко - ако се съгласяваш с всичко което тя иска не мислиш ли че би ти било леко скучно ако си на нейно място - просто никаква тръпка. И не е въпроса в това какво правиш за нея а дали ви е готино заедно и най-вече на теб. Защото колкото и егоистично да звучи - най-важният човек и изобщо най-най-важното нещо за теб си самият ТИ. Егоизъм? Чувство за самосъхранение? Както искаш го приемай но е чистата истина. Не можеш да пренебрегнеш собствените си желания заради някой друг. Трябва и 2мата да се кефите и да правите еднакво количество компромиси, в противен случай това не е връзка а използване. Ако си прекалено добър момичето ще има чуството че те използва и ще и е гадно (аз имах подобен случай но аз бях този с когото винаги се съгласяваха и честно след 2 месеца ми стана тъпо и гадно от това). Тъй че ако мислиш че не правиш достатъчно и че проблема е в теб - съветвам те да вземеш 1 студен душ та баре малко се освежиш и малко кръв да влезе в главата ти, че май в момента е другаде!

 

 

Толкова от мен :)

Link to comment
Share on other sites

какво искаме??зависи от кого...от любимия човек искаме обич,разбиране,нежност не само насаме...ВНИАМНИЕ,но не и прекалено...и да не ни заливат с работата работата и пак работата,но да не ни изолират от проблемите си..май думичката е отдаденост :D

Link to comment
Share on other sites

какво искаме??зависи от кого...от любимия човек искаме обич,разбиране,нежност не само насаме...ВНИАМНИЕ,но не и прекалено...и да не ни заливат с работата работата и пак  работата,но   да не ни изолират от проблемите си..май думичката е отдаденост :D

Вярно е зависи наистина от кой какво искаме,съгласен съм...

djadomraz те като ти видат номера на банковата сметка като си правиш резервацията изобщо няма значение дали е известно името ти мисля аз :)

Link to comment
Share on other sites

какво искаме??зависи от кого...от любимия човек искаме обич,разбиране,нежност не само насаме...ВНИАМНИЕ,но не и прекалено...и да не ни заливат с работата работата и пак  работата,но  да не ни изолират от проблемите си..май думичката е отдаденост :D

 

що ли ми се струва че и мъжете искаме същото? внимание, разбиране, нежност, малко да ни поглезят чат-пат, една добра дума в по-тежък момент и 1 усмивка сутрин... че май всички искаме едно и също нещо, а?

 

хайде някой тинейджър(ка) да се включи сега и да обясни как всичко което иска той(тя) е да го(я) скъсват от секс 5 пъти на ден :P

Link to comment
Share on other sites

Ми нали и аз това казвам,макар 4е не може да става дума за спор,то е ясно че ще искаме от мъжете:)А какво,всяка жена да каве,и стига мужете са спамили!Мъже вие изразихте достатъчно много компетентни мнения,уверявам ви!Оставете и жените малко да попи6ат.

 

бтв,3 пъти съм казала какво искам,не виждам резултат :cry

Link to comment
Share on other sites

Как не ми се става тая сутрин! А все някой трябва да напазарува за уикенда, защото иначе оставаме гладни. Фаворитът игра покер до сутринта и естествено, не мога да го помръдна.Ето, по обед ще отвори очи и ще промърмори:

- Какво ще ядем?

Моята приятелка Рея простира няколко чифта чорапи. Мъжки. Нейният е педант в това отношение. Махвам й с ръка, че е време да се нареждаме на опашка, след малко ще отворят. В градинката жена с десетина дечурлига се задъхва след тях.

- Детска учителка ли сте? - пита я Рея.

- Съпруга- въздъхва тя страдалчески.- Моят обича децата и...

- Ясно- кимам.- А защо не ги оставихте при него в къщи?

- Ще му пречат да спи.

На опашката провеждаме поредната конференция за правата на онеправданите. Споделяме тегоби , тактики и готварски рецепти. Единодушни сме, че това си е жива мъка.

- Защо тогава? - ще попита Третият пол.

- Защото ги обичаме- ще въздъхнем ние.

- Защото сме МЪЖЕ- ще се изпъчат гордо те.

- Скъпи, - подхвърлям една вечер - имам идея.

- Давай - той е настроен да ме изслуша, защото снощи е спечелил ,а по телевизията няма нищо интересно.

- Искате ли да живеете без жени?

- Я ми обясни по-точно, Дей.

- Ами просто ние, жените ще се преместим и ще ви оставим сами на континента.

- Искаш да ми кажеш ?!?- Не вярва на ушите си.

- Да. Съвсем без жени. Е, скъпи?

- Супер! - Изпуска той тежка въздишка и се размечта: - Покер всяка вечер , пиене ...Никой няма да те притеснява, да търси комплименти, да иска да го извеждаш по заведения, да му купуваш парцалки, да го глезиш в леглото...свобода!

Прехапах устни. Ето как гледал нашият на мен. Вместо да го наругая обаче, се усмихнах благо:

- Нали? Ще бъде чудесно...

И окончателно го превърнах в главен радетел на моя план.От сутрин до вечер тичаше да убеждава своите събратя, а аз доволно потривах ръце. Тази седмица нито една от нас не си позволи да роптае. Напротив. Угаждахме им с удвоени сили и във всяко едно отношение.

Настъпи денят, в който женското съсловие потегли на път.Някои съпрузи, запазили все още човешкото в себе си излязоха да ни изпратят на балкона и помахаха с кърпички.

- Еха-а-а- облегчението бе всеобщо.- Братлета, дайте да ударим по едни карти.

Целият континент се бе превърнал в арена за турнири по карти, шах, табла , надпиване с бира и "твърдо", а цигареният дим се издигаше на плътни облаци.

- Много е гот- констатира някой.- Ех, да имаше и нещо за чукане.

- И на мен ми се чука - обади се друг.

- И на мен.

- И на мен.

И един през друг заописваха предпочитаните от тях женски прелести.

- Трайте бе - пресече ги някой.- Сега няма жени.

- А ако се замислим -подкрепи го друг, - жените какво? Само глезене, само превземки. Ние, мъжете сме за твърд секс. Кратко и делово.Освен това какви са тия "Днес не мога, утре не мога..." Ние, мъжете винаги можем!

- Е,не винаги...- обади се сконфузено някой, но се нахвърлиха остро върху него:

- Я да го оправим тоя имун!

- Да се оправяме взаимно -призова друг.

Настана голяма вакханалия. Отприщени, вече не се стесняваха да се отдадат на своята двуполовост, защото нямаше кой да ги подиграе или упрекне.Взаимно възхваляваха своите фалоси ,любуваха им се - нещо, което жените почти никога не правеха.

Бяха щастливи, много щастливи, но...

Тенджерите се опразниха, а долното бельо засмърдя. Но едва когато купът от мъжки чинии и ризи се издигна до небето, някой се сети и побутна партньора си:

- Изпери ги!

- Защо аз?

- Защото съм мъж, дявол да го вземе!- Извади първияят най-тежкия си аргумент от едно време.

- А аз не съм ли? - Тропна с юмрук вторият.

Объркването трая кратко.

- И все пак - тросна се другият-ти ще переш.

- Как не! - Озъби се оня и се сборичкаха. Накрая победеният с насинена физиономия и ругаейки злобно се отправи към помещението за пране.

Настъпи йерархическо разделение на досега сплотеното общество, където законът за силата започна да управлява. Навсякъде се чуваха подмятания в духа на:

- Моята жена готвеше тъй добре...ах, как вкусно правеше пържолките...

И мъжете-немъже, нежелаещи да се примирят с новото си положение, добавяха:

- Тя бе тъй търпелива, тиха, кротка,а аз я налагах...какво говедо съм бил!

За да достигнат дружно:

- Тя имате устни, гърди, сладко тяло, създадено за целувки...А какво имаш ти освен един задник?

Гледаха се настръхнали и жалки, обсипваха се с обиди и ритници. Но ето ,все пак се намери един, който да постави философския въпрос:

- ЗАЩО?

Посланието достигна до нас с бял пощенски гълъб ,на чието краче бе привързано с розова панделка:

" Любими,

Върнете се. Молим. Чакаме с нетърпение."

Посрещнаха ни с много цветя и се надпреварваха да ни угаждат.

- Скъпичко, - усмихна се моят след една гальовна нощ,- можеш да поспиш, аз ще напазарувам.

- Къде да те заведа довечера, ангел мой?- Попита съседът съпругата си,а после се появи на балкона и започна да простира прането.

- Дей, виж каква чудесна рокля!- И Рея влетя сияеща, пръскаща ухание на скъп парфюм.- От Майк е. Следобед ще ме води при един от най-реномираните модни шивачи.

- Рея, прекрасна си, мила.

В тоя момент моят се ухили под мустак и наметна на раменете ми сребърна лисица. Поруменях.

- О, скъпи, прекалил си. Нали знаеш, че се чувствам най-нормално в собствените си дънки.

Но той само ме целуна по ухото и вече от вратата намигна:

- Колко бурканчета с течен шоколад да взема?

На опашката мъжкото съсловие се надпреварваше да възхвалява.Споделяха с умиление реалните и въображаеми достойнства у нас. Единодушни са, че това е щастието.

- Но как така?- Недоумява Третият пол.

- Защото сме ЖЕНИ -ще признаем нежно ние.

- Защото ги обичаме - ще се усмихнат те. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аналогично е да направи някой тема "какво искат мъжете".

 

Пари да каже някой че не иска никога няма да повярвам. Да се превърнат парите в единствена цел и да се вманиачи човек в това е глупаво, но не мисля че съществува човек който ако има начин да спечели известно количество пари би се отказал единствено от липсата на интерес към заниманието и защото няма какво да ги прави и вече си има достатъчно - т.е. просто ей така не защото не може ами не му се иска.

 

За кариерата и славата е аналогично положението. Вярно при повечето жени семейството е преди кариерата но това не е общовалидно правило а малко слава не мисля че някой би имал нещо против...

 

Другите неща за които става дума - ами човек в един момент иска едно в друг момент иска друго - семейство примерно - на 15 години рядко някой иска да се "задоми"... на 30 най-вероятно или вече си задомен(а) или почваш да се замисляш на тази тема.

 

по ред:

мисля че на тази тема ще се намери изключитено бърз и точен отговор ;)

 

въпроса не е защо жените търсят пари изобщо, а защо (повечето) "преследват като хрътки голямата пачка". и не стигат ли често до крайност в своя "комерсиализъм"?

 

Малко слава?! Една доста солидна част мечтаят да са "маникенки", фолк звезди или к'вото там дойде само и само да се видят във вестника или по телевизията. за тази си "цел" често използват всичко и всички. понякога амбициите им не знаят граници! :devil

 

За промяната на мнението ти говориш в години, а аз в часове, минути и бога ми дори секунди. това е доста по-разлино, нали?

Link to comment
Share on other sites

Малко слава?! Една доста солидна част мечтаят да са "маникенки", фолк звезди или к'вото там дойде само и само да се видят във вестника или по телевизията. за тази си "цел" често използват всичко и всички. понякога амбициите им не знаят граници!  :devil

 

айде стига бе! ти само такива жени ли познаваш??? и наистина ли вярваш на това което си написал? ако е така искрено те съжалявам... и е добре да се замислиш дали не съдиш за другите по себе си и според собствения си мироглед...

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Според личния си опит мога да ви кажа, че жените всъщност не знаят какво искат. Примерно..задават си една цел, в единия случай не я постигат, но в другия я постигат...но докато я постигнат са минали през още 100(примерно) неща, които им се струват интересни и предизвикателни, които водат до някоя друга цел и решават да постигнат и тях... така става нещо като верижна реакция и ситуацията в много случаи стига до объркване и тотален срив :) Поне аз така си го представям :) При мъжете е друго, защото те знаят, че за да постигнат целта си трябва да минат през тези 100 (пак примерно) неща, от които може да си зададат още 100 цели, но се абстрахират от тях. Говоря в множествено число, което е до голяма степен нередно, защото всеки един човек сам по себе си е различен, но просто като цяло мисля, че така стоят нещата :unsure:

Link to comment
Share on other sites

бтв,3 пъти съм казала какво искам,не виждам резултат :cry

 

e kojto trjabva si e napravil izvodite. spored men temata e leko izlishna i ne mogat da se pravjat takiva obobshtenia. jenite sa razlichni kakto mazete i vseki iska razlichni neshta i ima razlichni nachini za postigane na celite si. tova che ima takiva koito postapvat po nachin kojto ne odobrjavate ili ne vi haresva ne znachi che vsichki sa takiva. eto az primerno ne haresvam futbol. ama izobshto. kolko drugi maze ima koito ne go haresvat? vseki si ima vkus (kazalo kucheto i si oblizalo zadnika).. nali taka? :)

Link to comment
Share on other sites

Ето това...ако не е...то поне е малка част от него....Надявам се да ви завладее красотата му..и да почувствате това,което аз чувствам сега,а то е НЕОПИСУЕМО...

ЗАМЪЛЧИ

 

Замълчи...

Очите ти ухаят на желание.

Отпивам с устните ти

огън на кристали.

Спокойно,

съседката е глуха.

 

Замълчи...

Говори по тялото ми с пръсти.

Накарай клетките ми да крещят

и полети в ръцете ми.

Таванът се усмихва.

 

Замълчи,

после ще говорим за любов.

Link to comment
Share on other sites

Абе, хора, вие не разбрахте ли, че никога не можете да знаете какво искат жените, освен ако не сте Мел Гибсън от филма? Неслучайно толкова много велики умове по света са стигнали до заключението "Жената е най-голямата загадка". Дори и някой да е наи-големия плейбой и да е минал 100 жени, той никога не е опознал нито една от тях. Просто е достигнал доста нагоре в стълбицата на интересите на жената и знае къде и как точно да пипне, да действа. ЖЕНАТА СИ ОСТАВА ЕДНА МИСТЕРИЯ ЗА МЪЖА!

Link to comment
Share on other sites

"50. Твърдете, че логиката не дава отговори на всички въпроси."

Пичове, сбъркали сме подхода! Трябва да сме алогични! :confused

Link to comment
Share on other sites

чччшшшей,какво напраихти е,мъже.Написахте 7 страници и пак не разбрахти,че всяка жена си е различна и си иска различни работи.Айди стига с тия относителни истории за 'сички жени и дайте шанс вече на жените да се изказват по темата,то ясно вече,че ваш'те философии не разрешават проблема/ако изобщо има проблем/.На 'сичко мъже дет са се хабили по темата пожелавам да намерят точното момиче/жена и тя да бъде щастлива с вас и да знае какво иска.Аз колко пъти вече писах по темата какво искам.Кажете ,че не е нужно да го повтарям, че много ми се насъбра,ма това е друга теме :) Аи със здраве :P :P

Link to comment
Share on other sites

Скъпа Jane_Doe ..... да ти кажа от последният път от както писах в тази тема , забелязах че съм по внимателен и по толерантен към нежните същества на тази планетка.Другото което ми направи впечатление , че се опитвам да разбера техните нужди и желания , колкото и фантастично да ти звучи.

ДА! Права си !!! Една жена иска да е щастлива.Но защо все бягат от мъжете , които могат да ги направят щастливи????????Огледай се около теб....ако има 50 мъже които искат да преспят с теб измежду тях ще се намери един който няма да гледа на теб като обект на сексуалните си фантазии.Но в повечето случаи ( 99 % ) няма да бъде забелязан.В търсене на бързото щастие повечето жени пропиляват тази възможност да се запознаят и опознаят по-отблизо този екземпляр ,който ще запълни празнотата в дущите им.

Та нека се върнем на въпроса от темата....."Какво искат жените? "

Моето финално заключение е :

ИСКАТ ВСИЧКО И НА МОМЕНТА.

.

.

.

Е да ама не всеки път става !!! :punk :punk :blowup: :blowup: :blowup: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

.

.

.

Е да ама не всеки път става !!! :punk :punk :blowup: :blowup: :blowup: :punk :punk

 

Не ти ли става всеки път/хахахаха/просто шега :laughing: Хмм,радвам се ,че се опитваш да се държиш по друг начин с нас:)А това за 50-те пича, ми не при всяка е така,и как казваш 90% се едно си правил статистика.А и естествено ,че разбирането е много много важно,но и това за сексуалните фантазиии....Ми то ако няма привличане има вероятност пича да ти стане най-добър приятел,което не е лошо за теб/момичето/,защото ще имаш човек ,на който винаги да си разчиташ,а стане ли ти най-добър приятел,пак при всяко момиче е различно.А и по въпроса все пак, ВСЯКА ЖЕНА ИСКА ДА Е ЕДИНСТВЕНА,ей тва си е.А това,че го иска за момента,ми то не само жените,според мен и повечето хора/нз дали имат 90%/предпочитат да живеят за мига и са си прави....Да изстискат каквото могат от тоя живот...то е естествено :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...