Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

Абе, жените искат само да се държиш добре с тях. Повечето мъже, обаче, не го правят.

 

Така е. И това не са истинските мъже.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply
.....

Тц, не ма разбра праилно. Аз я изгоних, щото колкото и да й обръщах внимание, тя искаше едва ли не 24 часа да й ходя по гъза. А още повече, че тогава хич нямах време да се занимавам с глупости.

Link to comment
Share on other sites

Получава се точно обратното. Когато едно момче се държи лошо с едно момиче, момчето получава много повече и връзката е по-стабилна. Забелязвал ли си колко много глупаци и пълни простаци са със добри и свясни момичета? Аз като се държа супер яко какво получавам? От компромиси главата ми все още е компот. Немога да го разбера това. Може и аз да не съм бил попадал на качествено момиче, ама при 30 връзки? Все нещо пропускам. Може и в мен да е проблема, но съм си мислел много по този въпрос и не съм успявал да намеря нещо проблемно у себе си. Вече съм твърде психически натоварен за да търся причина.

 

На тая възраст, кога успя да натрупаш такава голяма бройка "сериозни" връзки.

 

Стига си разсъждавал, тая работа с разсъжденията до никъде няма да те доведе. Просто си бъди естествен и като му дойде времето ще си намериш твоето момиче, с което ще искате еднакви неща и никога, ама никога няма да ти се наложи да се питаш какво аджеба иска тя... просто ще го знаеш :)

Link to comment
Share on other sites

Получава се точно обратното. Когато едно момче се държи лошо с едно момиче, момчето получава много повече и връзката е по-стабилна. Забелязвал ли си колко много глупаци и пълни простаци са със добри и свясни момичета? Аз като се държа супер яко какво получавам? От компромиси главата ми все още е компот. Немога да го разбера това. Може и аз да не съм бил попадал на качествено момиче, ама при 30 връзки? Все нещо пропускам. Може и в мен да е проблема, но съм си мислел много по този въпрос и не съм успявал да намеря нещо проблемно у себе си. Вече съм твърде психически натоварен за да търся причина.

 

Ако си бил "добър" една жена никога няма да ти каже,че вината е у теб. Пък може и в секса да не те бива. Тогава жената казва,че има вътрешни борби.. ;)

Или че просто вината не е у теб. Ти си толкова добър и мил..

Ама всички толкова бързаме още на 16 да си намерим сериозен приятел и да вдигнем една сватба.. И в повечето случаи,точно тези бракове се разпадат. Хващаш си жена просто да опиташ,ако се получи-супер,ако не,жени-море.

И мъжете са странни.Не само жените. Но пък нали ние сме Жени,тази странна дума,винаги проблема трябва да е в нас.

 

Тц, не ма разбра праилно. Аз я изгоних, щото колкото и да й обръщах внимание, тя искаше едва ли не 24 часа да й ходя по гъза. А още повече, че тогава хич нямах време да се занимавам с глупости.

 

 

Казваш ако можеше само да си я таковаш от време на време.. Е не става. Нали си гледал рекламата на пастата за зъби. За да се усмихваш-първо трябва да си сериозен :)

Link to comment
Share on other sites

Получава се точно обратното. Когато едно момче се държи лошо с едно момиче, момчето получава много повече и връзката е по-стабилна. Забелязвал ли си колко много глупаци и пълни простаци са с добри и свясни момичета? Аз като се държа супер яко какво получавам? От компромиси главата ми все още е компот. Немога да го разбера това. Може и аз да не съм бил попадал на качествено момиче, ама при 30 връзки? Все нещо пропускам. Може и в мен да е проблема, но съм си мислел много по този въпрос и не съм успявал да намеря нещо проблемно у себе си. Вече съм твърде психически претоварен за да търся причина.

 

Ама няма нужда да правиш постоянно компромиси. Така жената решава, че си слаб характер. И какво е това 30 връзки? Аз съм имал две?!

Link to comment
Share on other sites

Ама няма нужда да правиш постоянно компромиси. Така жената решава, че си слаб характер. И какво е това 30 връзки? Аз съм имал две?!

 

 

Имаш проблем значи... :laughing: шегувам се. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами проблема е, че двете бяха по 6 години. Така де, първата беше много разкъсана и тогава съм имал доста мимолетни преживявания, но аз тях не ги броя за връзки...

Link to comment
Share on other sites

Вещица, не казах, че са сериозни всичките. Мисля, че съм имал само 3 по-сериозни връзки, обаче точно от тях си го обрах най-много.

Глори, не е свързано с кревата, там (не се хваля с нищо, просто упоменавам факти) наистина всичко е перфектно и нямам проблеми, даже понякога се престаравам. Не е от това, а все пак съм на 21 години и не се смятам за особено малък.

 

Ама няма нужда да правиш постоянно компромиси. Така жената решава, че си слаб характер. И какво е това 30 връзки? Аз съм имал две?!

Ако не ги правя, ще стане много лошо.

Link to comment
Share on other sites

Казваш ако можеше само да си я таковаш от време на време.. Е не става. Нали си гледал рекламата на пастата за зъби. За да се усмихваш-първо трябва да си сериозен :)

 

 

Пак не ме разбра.Като казвам буквално 24 часа по гъза й, точно това имам предвид. А тогава беше сесийно време, сменях работа, имах ангажименти из страната - нали се сещаш?

Link to comment
Share on other sites

Вещица, не казах, че са сериозни всичките. Мисля, че съм имал само 3 по-сериозни връзки, обаче точно от тях си го обрах най-много.

Глори, не е свързано с кревата, там (не се хваля с нищо, просто упоменавам факти) наистина всичко е перфектно и нямам проблеми, даже понякога се престаравам. Не е от това, а все пак съм на 21 години и не се смятам за особено малък.

 

 

Ако не ги правя, ще стане много лошо.

 

Искам тихичко да ти кажа,че най-важното нещо във връзката е секса и химията. От там идват и ласките и вниманието и всичко останало. Ако има привличане-има всичко. И извинявай,ама ти сам да се хвалиш,че всичко ти е супер в леглото,.. не върви.

Ако не ги правиш ще стане лошо? Ще вдигне чехъла , или какво?

Ти май не държиш особено на себе си.

 

Пак не ме разбра.Като казвам буквално 24 часа по гъза й, точно това имам предвид. А тогава беше сесийно време, сменях работа, имах ангажименти из страната - нали се сещаш?

 

Тогава просто не си заслужава да те е яд :) Една прекрасна,истинска жена би те разбрала :)

Link to comment
Share on other sites

Ми добре. Да кажем, че не ставам в леглото, не съм добра половинка и това ако немога да го променя какво правим? Явно поговорката "за всеки влак си има пътници" малко започва да се обезмисля. После познатите като ме питат: "защо си толкова нервен?", "защо си станал толкова агресивен?" или "защо ги мразиш сега тези момичета?", аз какво трябва да отговарям? Или си казвам едно "ми щот не ставам". Ми то все рано или късно си избива от някъде. В природата ми е да постигам целите си, независимо от обстоятелствата и цената, която ще заплатя. Обаче, ако се изправя пред нещо, което немога да променя? Не казвам, че съм безгрешен. Имам още страшно много трески за дялкане и щом аз не съм доволен от себе си в много неща, значи трябва да работя повече по себе си.

 

"Ако не ги правя, ще стане много лошо." - Прекратявам всичко на момента. Аз немога да ударя момиче. Просто мразя да си докарвам допълнителни главоболия и предпочитам да избягвам скандали.

Link to comment
Share on other sites

Ми добре. Да кажем, че не ставам в леглото, не съм добра половинка и това ако немога да го променя какво правим? Явно поговорката "за всеки влак си има пътници" малко започва да се обезмисля. После познатите като ме питат: "защо си толкова нервен?", "защо си станал толкова агресивен?" или "защо ги мразиш сега тези момичета?", аз какво трябва да отговарям? Или си казвам едно "ми щот не ставам". Ми то все рано или късно си избива от някъде. В природата ми е да постигам целите си, независимо от обстоятелствата и цената, която ще заплатя. Обаче, ако се изправя пред нещо, което немога да променя? Не казвам, че съм безгрешен. Имам още страшно много трески за дялкане и щом аз не съм доволен от себе си в много неща, значи трябва да работя повече по себе си.

 

 

Еми така е. За всеки влак си има пътници. А и не е казано че не ставаш в едно определено нещо.Може малките жестчета или незнам,нещо да ги е подразнило.Ще си намериш женичка която много ще ти се кефи,не се притеснявай.а и на колко години си извинявай. Поговорката започвала да се обезмисля.. на 80 ли си,или мислиш да се бесиш? Не се съди бе човек,и спри да търсиш причини и решения.Всичко само ще си стане.Сега си ходи с приятели на бира и си тананикай и това е.

Link to comment
Share on other sites

Бих искал да бъда по-глупав. Твърде предпазлив съм и твърде много ги мисля нещата. Това ми докарва доста големи главоболия. Това вече не съм сигурен дали мога да го променя. Докато нещата не се оправят аз няма да сприрам да се самоизтезавам и самобичувам и ще продължавам да търся причината.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в подобна ситуация доскоро.

В момента, в който спрях да се замислям и да търся, отидох на един РД и осъмнах с приятелка.

Така че, както ти казва glory, не го мисли - само ще си дойде. А щом досега не ти е вървяло, то това означава, че просто не си срещнал ЖЕНАТА. Като я намериш, ще осъзнаеш, че притесненията ти са били безпочвени.

Link to comment
Share on other sites

Бих искал да бъда по-глупав. Твърде предпазлив съм и твърде много ги мисля нещата. Това ми докарва доста големи главоболия. Това вече не съм сигурен дали мога да го променя. Докато нещата не се оправят аз няма да сприрам да се самоизтезавам и самобичувам и ще продължавам да търся причината.

 

 

Щом така си решил.

Те нещата сами ти се разкриват попринцип.

А и не е лошо да се потормозиш. Няма начин. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, жените искат само да се държиш добре с тях. Повечето мъже, обаче, не го правят.

 

Греда.

 

Един познат, между дрогата, 3 месеца беше мъж под чехъл. Свирне момиченцето и той заебаваше и работа и приятели и всичко да отиде да я чака 15 минути на спирката. После цял ден с нея, тя седи, занимава го по цял ден, той ест. нямаше време от нея да учи, издъни се на един изпит при което ТЯ му мелеше на главата, че не си го е взел. Той се извини, то не беше СМС-и простотии, лигавщини, на 3-тия месец тя му каза, че е скучен и го заряза. Той, вярно с'я, мъж под чехъл си беше, ама на ръце я носеше, баси.

 

Ае, кажете ми сега, уважаеми жени, не се ли получава така, че 95% от вас през 100% от времето хем ги боли, хем ги сърби.

Link to comment
Share on other sites

аре ве, глори, земи го тихичкия да го потонтуркаш малко, че ша изпише всичкото букви на интернета.

моля те, щото така и така си се заела със задачата да го успокояваш поне карай докрай!

Link to comment
Share on other sites

Греда.

 

Един познат, между дрогата, 3 месеца беше мъж под чехъл. Свирне момиченцето и той заебаваше и работа и приятели и всичко да отиде да я чака 15 минути на спирката. После цял ден с нея, тя седи, занимава го по цял ден, той ест. нямаше време от нея да учи, издъни се на един изпит при което ТЯ му мелеше на главата, че не си го е взел. Той се извини, то не беше СМС-и простотии, лигавщини, на 3-тия месец тя му каза, че е скучен и го заряза. Той, вярно с'я, мъж под чехъл си беше, ама на ръце я носеше, баси.

 

Ае, кажете ми сега, уважаеми жени, не се ли получава така, че 95% от вас през 100% от времето хем ги боли, хем ги сърби.

 

Уважаеми господично,тези , за които говорите не са жени.

Истинските жени и истинските мъже са много по-различни от това което сме ние,и от това за което си мислим :)

Link to comment
Share on other sites

Обаче, ако се изправя пред нещо, което немога да променя?
Дъ мейн проблем.
Link to comment
Share on other sites

аре ве, глори, земи го тихичкия да го потонтуркаш малко, че ша изпише всичкото букви на интернета.

моля те, щото така и така си се заела със задачата да го успокояваш поне карай докрай!

Никой никъде няма да вземам. И като гледам той не говори само с мен.

Link to comment
Share on other sites

ААА надъхах се с оптимизъм (по радиото пуснаха Gammaray - All of the damned и се разбих тука)

Иначе по темата - може би чакане му е майката и по-малко разсъждения.

Link to comment
Share on other sites

Искам тихичко да ти кажа,че най-важното нещо във връзката е секса и химията. От там идват и ласките и вниманието и всичко останало. Ако има привличане-има всичко.

 

Ще ме накараш да пиша в тоя подраздел, нещо което по принцип не правя. И сега ще се изразя като любимия си модератор във форума - е такава тъпотия не бях виждал скоро :laughing: Една връзка може да се основава на много неща, а не само "секс и химия". Като взема предвид миналия си опит бих казал, че едно от по-важните неща за мен в една връзка са общите интереси и приятелството, щото видиш ли тоя секс и тая химия след 3-4 годинки най-вероятно няма да ги има, а ако си намерил/а човек, с който да ги имаш и след това - евала, но това се случва на много малко хора.

Link to comment
Share on other sites

Ами освен и аз да повторя "такава тъпотия не бях чел скоро"!

Ако няма секс и химия, как ще стоя 3-4 години с някоя? Нещо не ми е ясно? Няма да правите секс, ама ще сте големи приятели? Е, аз имам приятелки, с които не правя секс.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме накараш да пиша в тоя подраздел, нещо което по принцип не правя. И сега ще се изразя като любимия си модератор във форума - е такава тъпотия не бях виждал скоро :laughing: Една връзка може да се основава на много неща, а не само "секс и химия". Като взема предвид миналия си опит бих казал, че едно от по-важните неща за мен в една връзка са общите интереси и приятелството, щото видиш ли тоя секс и тая химия след 3-4 годинки най-вероятно няма да ги има, а ако си намерил/а човек, с който да ги имаш и след това - евала, но това се случва на много малко хора.

 

... Разбира се че трябва да има сходни интереси и приятелство,ама момчето затова си е останало недоволно. Секса е много важен.Ако не се искате,остави го това приятелство.. А и не си длъжен да си на мойто мнение. Нито пък аз на твоето..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...