Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply
Да бия жена... някак си немога да си го представя, не че не съм ги разревавал и смачквал до нивото на мравките, но това е друга тема.

 

 

Някъде м/у тия редове форумна мъдрост и компютърните игри се крие истината защо жените не ти обръщат внимание....

Не е голямо геройство да разревеш жена..... даже и паста за зъби може да го направи , не се дръж като .... как беше модерната геймърска дума.... ааа да - ЛУЗЪР :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо с дисциплината ама карай :) Иначе това което описваш е един вид "безмозъчно мекотело". Имал съм такава приятелка - съгласна винаги, каквото и да кажа "добре" - ами тъпо е...

 

 

 

Точна женица... no comment

 

 

 

Или аз не разбирам или ти търсиш татко си който да ти казва какво да правиш и какво не. Я вземи си лягай по-добре че и без това децата отдавна трябва да са си легнали и да спят

 

Е нямам в предвид това. Просто точен мъж,който да знае как да накара хората да го уважават. Не искам да съм мекотело, просто искам мъж с характер.

Link to comment
Share on other sites

Някъде м/у тия редове форумна мъдрост и компютърните игри се крие истината защо жените не ти обръщат внимание....

Не е голямо геройство да разревеш жена..... даже и паста за зъби може да го направи , не се дръж като .... как беше модерната геймърска дума.... ааа да - ЛУЗЪР :wacko:

Заеби, вече приключих с нервите и глупостите. Не ми се занимава вече да обяснявам и да се доказвам. Това съм си аз и така се харесвам. Като не съм прав ще се науча от личен опит и btw аз не съм геймър. Всъщност в момента не ми пука особено, че не ми обръщат внимание - ако щът :P . Не ме мисли, аз в момента съм си супер и сега смятам да си запаля една цигара :) .

П.П. поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=olmlEaMf2wg&feature=fvst

Link to comment
Share on other sites

Ае ти си голям хейтър. Стегни се малко :laughing:

И си намери нещо да правиш вместо да занимаваш хората с пубертетски проблеми. И се надявам, че няма да ми се налага да отговарям на твои коментари.

Успех! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте като публика на концерт! Казах, че преставам да пиша излишни простотий, а вие викате "ОЩЕ, ОЩЕ, ОЩЕ". Няма повече. Стига ви толкоз :tongue .

Link to comment
Share on other sites

Като не щеш да пишеш простотий, аз ще напиша една.

Кв'о искат жените ли?Амо много е просто, особено за желанията на нашите(българките):

Бой, иьебан и сръбска(гръцка)музика. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте като публика на концерт! Казах, че преставам да пиша излишни простотий, а вие викате "ОЩЕ, ОЩЕ, ОЩЕ". Няма повече. Стига ви толкоз :tongue .

 

Като гледам май ти се натискаш... то само 1 каза нещо по въпроса на теб като 3ма ти се видяха...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...