Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами ако предишната цена е била 5000 (което няма как да се разбере )...

 

>>>>

 

Тези, дето ползват практиката да си трият старата цена не са много и тъй като модераторите няма как да запомнят всяка обява с началната й цена, поне аз лично ги предупреждавам такива с ЛС или направо в темата от тук нататък да не трият старите цени.
Link to comment
Share on other sites

Тези, дето ползват практиката да си трият старата цена не са много и тъй като модераторите няма как да запомнят всяка обява с началната й цена, поне аз лично ги предупреждавам такива с ЛС или направо в темата от тук нататък да не трият старите цени.

 

... ами за това предложих първия пост да не може да се променя, а само следващи.

Все пак си има хора решаващи тези работи.

Link to comment
Share on other sites

Тук май някой правят далавери https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=76910

 

 

Хах тоя ме кефи от всякъде,

Мисли на N-series "излезна ми 110, ама аз ше го пусна за 150 за да мога на UP-вам темата като ми отиде много назад, щото И-пода си е мой "

 

Тва ме изпълни отсякъде :D

А съ съ съ съ :lol:

Link to comment
Share on other sites

добре, щом така мислите ай-под-а който има интерес може да ме намри ще му го дам за 110лв- точно толкова колкото ми е излезнал, но без никакъв коментар друг.Нека бъде мир :)

Link to comment
Share on other sites

Според мене в Тази тема модераторът не е видял, че човекът е намалил цената, хванал се е за думата "UP" и му е затворил темата.

Друг е въпросът за коректността при редактирането на първия пост.

Точно от тази гледна точка и аз подкепям идеята да не може да се редактира първия пост.

Така ще се премахне предпоставката за некоректност и дразги - за всеки ще е ясно как и откъде са тръгнали нещата в дадена тема.

Link to comment
Share on other sites

Според мене в Тази тема модераторът не е видял, че човекът е намалил цената, хванал се е за думата "UP" и му е затворил темата.

...

 

Как ще е намалил цената ,след като последната редакция на първия пост е направена ден преди втория ЪП...

Link to comment
Share on other sites

Как ще е намалил цената ,след като последната редакция на първия пост е направена ден преди втория ЪП...

Ами явно за да не му затвори темата е трябвало вместо да пише ъп постоянно да пише новите цени във отделни постове.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам темпа на присъединяване на нови потребители във форума и незнанието на повечето от тях за съществуването на "някакви" правила, се питам дали не е възможно за активация на акаунта им да се попълва въпросник, чиито отговори са в ПРАВИЛАТА. Това ще улесни въвеждането на нови потебители в коректната употреба на форума.

 

И нямам предвид някакъв пространен въпросник от 100 въпроса, а елементарен с 10 -на най-често нарушавани правила - съответно въпроси и отговори.

Link to comment
Share on other sites

Ами явно за да не му затвори темата е трябвало вместо да пише ъп постоянно да пише новите цени във отделни постове.

 

То това е пределно ясно... Обаче проблемът е това ,че няма ВТОРО намаление - има само едно , а два ЪП-а ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, тогава работата е ясна....Каквото повикало, такова се озовало! :lol:

 

EDIT: Бил съм гладен и съм изял "т"-то на "оТзовало"... ;)

Edited by SteveN
Link to comment
Share on other sites

Е, тогава работата е ясна....Каквото повикало, такова се озовало! :lol:

 

Напълно съм съгласен. Това е единственият форум в който може би с невероятни усилия модераторите се преборват с новопостъпилите които не си правят труда да прочетат ПРАВИЛАТА! Които са общи за новобранци и СТАРШИ в форума. :punk

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен. Това е единственият форум в който може би с невероятни усилия модераторите се преборват с новопостъпилите които не си правят труда да прочетат ПРАВИЛАТА! Които са общи за новобранци и СТАРШИ в форума. :punk

 

Може би ама не е :) Мога да ти кажа поне още 2-3 форума където модераторите следят за спазването на правилата...

Link to comment
Share on other sites

Може би ама не е :) Мога да ти кажа поне още 2-3 форума където модераторите следят за спазването на правилата...

 

Ще те черпя каквото пиеш, но ми кажи кои са те/ на ЛС/ стига да имат раздел покупко/продажби и най вече компютри. Знам че станах много взискателен но това ми е изискването. Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Може ли тея двамата спамери които са без реален интерес и въпреки забележките продължават да нарушават въпросните правила да си получат бананите,или поне да се изчисти темата

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=76949

Link to comment
Share on other sites

 

битер руския пазар стана в тоя форум.от 10 кладенеца вода ще ти докарат само и само да ти кажат че цената която си определил не била "реална" .Ми аланкоолу аз съм продавача аз казвам цената ,като ти се струва голяма подминаваш.Явно трябват доста по сериозони наказания да се прилагат за да се озапти тоя нечовешки спам и тотално погазване на всякакви правила ! :angry1

Edited by lada_1500
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...