Jump to content
BulForum.com

Продавам HDD Hitachi Deskstar 7k400


Recommended Posts

Продавам HDD Hitachi Deskstar 7K400 HDS724040KLAT80

400GB / ATA-100 / 3.5" / 7200 rpm

 

Повече инфо тук , тук и тук

 

Цена:85 BGN

 

При интерес пишете тук в темата или на ЛС. Обявата е валидна за гр. Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш ми прати на ЛС мобилния си.

Утре ще говоря с колегата.., принципно ми трябва да записва от охранителни камери..

Та да ти звънна, да се видим, но ще искам нали да го закача, да тръгне, да го форматирам.

Link to comment
Share on other sites

Давам за него 60 лева, при положение че в Ерата 500Gb SATA2/16Mb който е доста по бърз и е чисто нов с 3 години гаранция за 95 лева.

Link to comment
Share on other sites

Давам за него 60 лева, при положение че в Ерата 500Gb SATA2/16Mb който е доста по бърз и е чисто нов с 3 години гаранция за 95 лева.

 

само където човека продава ATA, а не SATA ... и първите са доста по-скъпи, защото са от стария интерфейс и трудно се намират. даже ме съмнявам да можеш да намериш хард с такъв капацитет, който да е ATA.

Link to comment
Share on other sites

само където човека продава ATA, а не SATA ... и първите са доста по-скъпи, защото са от стария интерфейс и трудно се намират. даже ме съмнявам да можеш да намериш хард с такъв капацитет, който да е ATA.

 

Добре колега, съгласен съм напълно с твоите доводи. Ама за какво си купува човек хард? Като музеен експонат или като нещо което е HI-TEC и ще си го сложи в компа? Определено ще избера по доброто и с по добри възможности отколкото носталгията по доброто старо време.

 

Човек се нуждае от повече от мъдрост а не от знание!

Link to comment
Share on other sites

500GB Hitachi ATA - 145лв в същия магазин.

Ти може да искаш hi-tech но някой хора имат стари дъна и търсят IDE хардове.

Link to comment
Share on other sites

Само за инфо на всички колеги: преходник от единия към другия интерфейс е само десетина лева, така че наистина е неоправдано да има по-голяма разлика в цените от 10 лв., защото дискът бил IDE...

Link to comment
Share on other sites

Само за инфо на всички колеги: преходник от единия към другия интерфейс е само десетина лева, така че наистина е неоправдано да има по-голяма разлика в цените от 10 лв., защото дискът бил IDE...

Добре че беше ти да светнеш целия форум че има преходници.Не мислиш ли че е малко тъпо да си купиш диск и преходник вместо само диск.Човека го дава на добра цена.Идете си купете сата като искате.

Link to comment
Share on other sites

Само за инфо на всички колеги: преходник от единия към другия интерфейс е само десетина лева, така че наистина е неоправдано да има по-голяма разлика в цените от 10 лв., защото дискът бил IDE...

Само за твое инфо - тия китайски преходници значително забавят скоростите и според мен са голям компромис за постоянна употреба, по скоро са временно решение ако ти трябва да прехвърлиш данни.

Разликите в цените ги определят производителите - пиши им в съпорта забележка и ще вземат да ги смъкнат :lol:

Да не кажете, че продавача ми е приятел - дори и не го познавам, но просто нямате основание да му заливате темата със спам.

Link to comment
Share on other sites

Не смятате ли, че малко прекалихте с обясненията за интерфейсите, преходниците и останалите неща? То хубаво да се даде някаква допълнителна информация, но тука по-скоро прилича на чат.

Дадена е цена - който му изнася...да купува ; останалите си отворете тема в "Хардуер" или потърсете вече отворена подходяща тема и там се обяснявайте. :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...