Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Не знам, но очаквах много повече като финал на този сезон! Зададоха повече въпроси, отколкото в останалите епизоди от сезона взети заедно...

 

 

Кой е този, който иска да убие Джейкъб, Кой е Джейкъб? Каква е тази статоя? Какво ще стане с "другите", след като взривиха бомбата? Щото, айде, нашите хора ще са си ОК, ама за другите времето през 76-та си е настоящето за тях. И пак не отговориха на въпроса - защо Бен уби Джон, когато разбра, че познава Елоуиз...

 

 

Най-сетне и аз да поплюя малко - няма само другите да се изреждат от сериял на сериял... :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам, но очаквах много повече като финал на този сезон! Зададоха повече въпроси, отколкото в останалите епизоди от сезона взети заедно...

 

 

Кой е този, който иска да убие Джейкъб, Кой е Джейкъб? Каква е тази статоя? Какво ще стане с "другите", след като взривиха бомбата? Щото, айде, нашите хора ще са си ОК, ама за другите времето през 76-та си е настоящето за тях. И пак не отговориха на въпроса - защо Бен уби Джон, когато разбра, че познава Елоуиз...

 

 

Най-сетне и аз да поплюя малко - няма само другите да се изреждат от сериял на сериял... :)

 

Ми очевидно това за Джейкъб и онзи другия от плажа и който май го уби всъщност, ще се разказва в следващия сезон ... а иначе е ясно защо Бен уби Лок - като разбра как да се върне на острова, защото той не знаеше как точно дори и да е познавал Елуиз...

 

 

Иначе като цяло аз съм много доволен от този сезон, а последния може и да е по-добър, ако не го изкилифенчат много :)

Link to comment
Share on other sites

Финал Лудница! Наистина се зададоха още много въпроси, но за наша радост остава само един сезон и сценаристите няма къде да бягат повече. Гадното е, че е много далеч.

Link to comment
Share on other sites

Не ми хареса как приключи тоя сезон. Обинковенно на края на сезона ни дават повод за размисъл за следващия а сега нъцки :)

 

Иначе според мен целия замисъл е пак за борбата между доброто и злото ,тоест джейкъб и другия дето си приказваше с него. Едивн вид тези двамата играят ролята на богове, единия добър, другия не е ясно :). Най ми хареса момента в който осъзнаха че реално те предизвикват инцидента а не че се опитват да го предотвратът. Честито ,една година чакане сега без да знаем даже какво ни очаква в новия сезон.

Link to comment
Share on other sites

...Най ми хареса момента в който осъзнаха че реално те предизвикват инцидента а не че се опитват да го предотвратът...

 

Къде пък видя, че "разбраха", по-скоро си помислиха, че може и те да го предизвикват..., но магнитната аномалия започна без тяхно участие - далеч преди бомбата да се активира. А какъв е ефекта от бомбата, тепърва предстои да видим.

Link to comment
Share on other sites

Магнитна аномалия имаше ,но не и инцидент :) Замисли се. На всякъде по 10 пъти повтаряха "whats done is done". Няма как да промениш миналото. Затова и майката на даниел го прати на сигурна смърт за да се случи всичко това което се случи. Ако даниел не беше приел поканата на Уидмор нямаше да е на острова когато майка му го застреля щото нямаше как да се е върнал с останалите в 77-ма. Затова и трябваше всичките 6-ма оцелели да се върнат на острова, щото всеки един от тях има главна роля инцидента да се случи. Иначе никой не знаеше какво ще се случи :)

Link to comment
Share on other sites

Като за край ни хвърлиха в тъча.

Сега може само да си фантазираме какво стана.

Дали стана както искаха Джак и другите. Или този, който се представяше за Лок може да е онзи "лошият" герой, който видяхме в 1 сцена с Джейкъб, когато всичко започваше.

И убивайки Джейкъб- злото и "новият" Джон Лок ще бъдат господари на острова... може би!?

Или пък Джак ще успеят да променят станалите събития и няма да попаднат на острова. А Сън, Бен и Лок и тези, които са в настоящето, ще си останат на острова с "новите" промени.

 

Link to comment
Share on other sites

То май не става ясно кой е добрия и кой - лошия! А и Джейкъб вика - те идват. Кои идват - казва ли ти някой...?

Link to comment
Share on other sites

То май не става ясно кой е добрия и кой - лошия! А и Джейкъб вика - те идват. Кои идват - казва ли ти някой...?

Може би пък Джак, Кейт... да се връщат в настоящето и да има предвид тях . Вариянти безброй, поне имаме 1 година да ги измислим всичките :confused :laughing:

Link to comment
Share on other sites

хааха, да. Само въпросът е какво ще гледаме до тогава. Айде Хаус и Герои - ок, ама и те почват на есен... Еееех, кво густо си беше до сега - вторник - Heroes, сряда - House M.D., четвъртък - LOST, събота - Prison Break.

Link to comment
Share on other sites

Сега идва ред на новите попълнения... само трябва да го открием :laughing: :rolleyes:

Май е време да се затвори темата докато не излезне новият сезон, че да не се напълни с офтопик :tongue

Link to comment
Share on other sites

f3arl3ss написа:

След всички коментари които прочетох всичко малко по малко започна да ми се изяснява.Човекът който иска да убие Джейкъб в началото на серията всъщност планира убийството още от самото начало на сериала.Не знам дали някой си спомня,но в някой от предишните сезони Бен простреля Лок

и той лежеше в някаква дупка и тогава се появи Уолт (който си беше тръгнал от острова с баща си).Сега всъщност разбирам,че това не е бил Уолт, а човекът който иска да убие Джейкъб,за този човек е жизнено важно Лок да е жив и за това тогава представяйки се за Уолт(не знам всъщност по какъв начин става това)му помага да остане жив.

2-момент е че човекът който иска да убие Джейкъб се представя и са бащата на Джак в много случеи на острова.Именно бащата на Джак помага на Лок да напусне острова,след това когато Сун и пилотът отиват в някоя от къщите за да потърсят Джин именно представящият се за бащата на Джак им казва да изчакат Джон лок и Бен които по късно отиват там.То се оказва,че всъщност самият(човек който иска да убие Джейкъб)всъщност се превръща на Джон Лок и отива при тях.След това същият този човек кара Бен да пусне чудовищет, но то не идва защото то е всъщност нещото което в този момент е Лок.

3-след това Джон води Бен на мястото от където излиза пушекът и Бен остава там сам през това време Джон го няма защото се превръща в дъщерята на Бен която пък му казва на всяка цена да следва Лок и да изпълнява каквото му каже(какво съвпадение)по този много умен начин нещото което иска да убие Джейкъб си осигурява услугите на Бен защото самото нещо не може само да убие Джейкъб, а трябва да накара някой да го направи! Наистина браво на сценаристите. Моля ако някой въобще прочете мнението ми

да изрази мнението си относно това което написах.

На края благодаря на всички които ми помогнаха да проумея доста неща относно този велик сериал.

 

Достигнах и до други заключения,но не мога за ега да ги свържа по подобаващ начин за това ще чакаме 2010 чао на всички които следят този сериал!!!!!!!!!!!!!!

 

Това е коментар от Замунда, който е доста находчив и интересен.

Link to comment
Share on other sites

Току що изгледах и последните серии на сезон 5

могада да кажа ЕГАТИ ЗАВЪРШЕКА !!!

Кофтито е че ще се чака много време за премиерата на новият 6-ти сезон който според мен ще е последният и надявам се много интересен

А що се отнася до горният коментар като се замисли човек има голяма логика да се окаже истина :blink: !!!

Link to comment
Share on other sites

f3arl3ss написа:

 

2-момент е че човекът който иска да убие Джейкъб се представя и са бащата на Джак в много случеи на острова.Именно бащата на Джак помага на Лок да напусне острова ...

 

тук има голямо противоречие ... как хем "представящия се за някой" ще помага на лок, хем след това самия той ще е лок ... то по тая логика следва, че в момента, в който "помага на лок" ... тоя човек може да се представя за двама различни хора (бащата на джак и лок) и да "играе" един срещу друг :laughing:

 

п.п. мноо са се филмирали някои хора от тоя сериал.

Link to comment
Share on other sites

тук има голямо противоречие ... как хем "представящия се за някой" ще помага на лок, хем след това самия той ще е лок ... то по тая логика следва, че в момента, в който "помага на лок" ... тоя човек може да се представя за двама различни хора (бащата на джак и лок) и да "играе" един срещу друг :laughing:

 

п.п. мноо са се филмирали някои хора от тоя сериал.

 

Въобще няма противоречие даже. Просто е твърде рано самият той да се превърне на Лок, още няма спечелен последовател. И къде видя да играе един срещу друг :confused

Че има филмирани има, ама май са други хора. ;)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло филмчето е една голяма мистерия има много въпроси защо става всичко за сега става ясно че е зареди убийството на Джейкъм но тепърва ни предстои да разберем в новият сезон

а и лично аз непомна да са дали образа на Ричард ( :wacko: ) който се води важен за острова но защо ли :blink:

Link to comment
Share on other sites

Като цяло филмчето е една голяма мистерия има много въпроси защо става всичко за сега става ясно че е зареди убийството на Джейкъм но тепърва ни предстои да разберем в новият сезон

а и лично аз непомна да са дали образа на Ричард ( :wacko: ) който се води важен за острова но защо ли :blink:

Не са го давали май, ами и защо не остарява Ричард :confused :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не са го давали май, ами и защо не остарява Ричард :confused :unsure:

във финалният епизод

Ричард беше очуден как е Лок е бил обесен и мъртав а същевременно стои пред него и си говорат

Лок му отговаря как пък е възможно да не остарява човек и Ричардму вика че е така зареди Джейкъп

Абе има мистерия около Ричард

но бая време има докато излезе новият сезон засъжеление

Link to comment
Share on other sites

LOST отново показва какво значи велик сериал! Контраст е Prison Break, където ни показаха как НЕ се прави...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...