Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Диабло си е Диабло - трудно се става като се почне.... Днес наплясках Касапина, Магда, преди малко отървах Адрия... И още ми се играе...laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Наай накрая на Inferno.

 

Не знам, или яко са го нърфнали, или оръжието(700dps+240int) и offhand-а(100-300 dmg), които един приятел ми даде са ме бъфнали, но в първия акт до момента не съм стигнал до момент, който да ми е труден...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност - всеки разбира "fun"-а по различен начин. На мен ми е интересно така. И няма как да разбера какво съм "изпуснал" първо, защото я имам тази екипировка и второ - защото стигнах inf след нърфа...

Link to comment
Share on other sites

Фармя си с МФ гиъра на Акт 1 и се сбивам с чампион пак и елит пак. Десакрейтор, фрозен, найтмеър, хелф линк, майка си, екстра хелф, блабла, както и да е. Изнасилих ги. Счупих ги. И си викам - няма какви гадчета да ми се паднат на Акт 1, че да ме бият, мнооо съм здраф!

Идват ми кученца от тия на съмонерите - кнокбак, фаст, плейгд, файър чейн. В затворено помещение. Даже не успях да извикам на умряло. :lol: А са пишлигари с по 400к кръв.

Link to comment
Share on other sites

Antares, акт 1 няма как да ти се опре. Със сигурност правиш над 21к дмг без да се интересувам от останалта екипировка. Иначе добри аверчета имаш, щом те зареждат с такава екипировка.

Link to comment
Share on other sites

Понякога се чудя какъв е този RGN на champion-ите, защото на нас ни се падат нон-стоп АБСУРДНИ комбинации. Psihara^^ явно си попаднал на едни от нашите "нормални" пакове с Кики ;)

Link to comment
Share on other sites

За всеки нормално и абсурдно е различно. Преди десакратор + джейлор + молтен = ГГ, сега не ми пука особено. Аркейн + уаллер + Найтмеър е най-сложното в играта, когато е в коридори и най-лесното, когато е на открито. От зависи е.

Link to comment
Share on other sites

Всичко си е до късмет в тази игра.

Явно доста късметлии има. Едни направили вече по €500 през RMAH, други чрез продажба на злато - 20 хилки (с продажби към китайски suppliers).

Link to comment
Share on other sites

Много зависи Шерифе от гледната точка. Аз си гледам в моята купичка и тази на жена ми. Нашите не са пълни с ягодово (розово) кисело млекце, както ти представяш нещата - за това и така се изразявам. Всичко си е до късмет какво ще ти падне. Определено си зависи и колко играеш тази игрица и какви са ти приоритетите.

 

Да не говорим, че приказки от рода - "а пък един приятел на моя приятел каза, че неговия братовчед имал дружка, на който брат му си продал нещата за една шапка пари" са си малко ... както и да е, да са живи и здрави хората и дано продължават така да печелят.

Link to comment
Share on other sites

Явно доста късметлии има. Едни направили вече по €500 през RMAH, други чрез продажба на злато - 20 хилки (с продажби към китайски suppliers).

 

Има, даже може и повече да са направили (видеото от преди няколко страници).Много преди да отворят RMAH, златото се търгуваше къде ли не, включително и в ebay.

Няколко хора само това работят и честно казано, ако знаеш какво правиш си заслужава да вземеш 2,3 месеца неплатена и само това да "бачкаш".

Link to comment
Share on other sites

Houston, we have a problem - стигнах Belial и на 24 не виждам шанс да го убия... Ще трябва да вдигна някой и друг левъл и тогава пак да опитам. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Houston, we have a problem - стигнах Belial и на 24 не виждам шанс да го убия... Ще трябва да вдигна някой и друг левъл и тогава пак да опитам. biggrin1.gif

 

Ако не можеш да бягаш от експлозиите, ще трябва да чакаш 38-ми левел и пак зор ще видиш... Или сменяш екипировка, или се научаваш да бягаш :) Третият вариант - довечера звъниш на някой и проблема се решава за 10 мин. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR,

Биеш, биеш, биеш и естествено гледаш да избягваш зелените кръгове, защото там удря. После като се появят много зелени кръгове, тръгваш да бягаш постоянно и гледаш да не стоиш на зелено. Това е. Ако го правиш ако ще и 5-ти лвл да си - все тая. Той просто няма да те удари.

 

Мен още ме е страх да си покажа носа на Акт2 на Инферно. Не че не бия, просто не ми се мре по 2 пъти на всяка агитка шампиони и после да не ми стигне златото, което съм изкарал на ръна за репейър.

Link to comment
Share on other sites

Houston, we have a problem - стигнах Belial и на 24 не виждам шанс да го убия... Ще трябва да вдигна някой и друг левъл и тогава пак да опитам. biggrin1.gif

 

Noob. С магьосницата го утрепах без проблем на тоя левел.

Link to comment
Share on other sites

Пациент. С какъв герой си? На нормал го утрепах без да мигна и с монк и с магесник...

 

Ти нещо голям доктор си станал напоследък ми се струва... Само да те светна, че тая дума беше на мода, когато аз бях студент... Та не знам кой точно е пациента.

 

@RaptoR,

Биеш, биеш, биеш и естествено гледаш да избягваш зелените кръгове, защото там удря. После като се появят много зелени кръгове, тръгваш да бягаш постоянно и гледаш да не стоиш на зелено. Това е. Ако го правиш ако ще и 5-ти лвл да си - все тая. Той просто няма да те удари.

 

Дефакто три пъти ме уби и реших, че няма смисъл да се изнервям. Естествено, че избягвам зелените кръгове, но когато започне масовката са навсякъде и не мога да избегна всичките, съответно ме покосява. Така или иначе Гено дойде и за секунди решихме проблема. laughing1.gif

 

Noob. С магьосницата го утрепах без проблем на тоя левел.

 

Може, ако си умрял около 15 пъти опитвайки... Аз нямам такива намерения.

Link to comment
Share on other sites

Едно питане, в секцията с наддаванията след като свърши даден търг предмета остава доста време след това със статус "expired", след колко време изчезва и може ли аз по някакъв начин да го махна, за да не ми заема място? Благодаря. :)

Link to comment
Share on other sites

Houston, we have a problem - стигнах Belial и на 24 не виждам шанс да го убия... Ще трябва да вдигна някой и друг левъл и тогава пак да опитам. biggrin1.gif

Дрешки от АХ-то си купи. Интересно, че още на нормал се запичаш, нагоре става по-трудно и по-трудно. Аз с моя witch doctor не видях особен проблем до акт 2 на инферно. Там вече бях ударил стената на Белиал преди пача и нямах голям шанс да го бия соло... което ми напомня тази вечер да пробвам соло Белиал да видя дали ще го мина :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...