Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Юбер диаблота, а, у! Ко праат тия от близард! Ша ми махнат one with everything. На мен цялата ми екипировка е изградена за тоя скил.... Ей ся си такова таковато... :lol:

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/5871624/Patch_105_Sneak_Peek-13_09_2012

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Как реши, че ще ти махнат One with everything. Едва ли има монк, който да не се възползва от това, освен най-нагруханите.

А и това ще е ебаси нърфа...

Link to comment
Share on other sites

Не бе човек, не говоря за мечетата, там е ясно. Говоря въобще за играта. Цикля си края на първи и до към средата на втори акт и кор...

Link to comment
Share on other sites

Diamond skin имах. Тогава експериментирах със slow time, което не беше особено успешен тест.

 

Стойо: За сега най-успешно излезе Телепорт с Мирър. Много бързо те измъква от мелето и имаш два клонинга,върху които ти се прехвърлят всички нърфове. Комбинирай с Illusionist и си една перфектна "бегачка". Diamond skin е ебаси безсмислената история - в крайна сметка не сме меле герои да седим в средата на мелето.

 

 

@AssassiN: Вчера като ви гледах как играете - ти си пълен труп, брат! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз все още експериментирам с дефанзивните скилове. Бяха ми разправяли за някакъв билд, с който мага е като меле - frost nova, diamond skin и вероятно wave of force. Ама не знам какъв crit chance трябва да имаш, за да ти изтичат достатъчно бързо CD.

Link to comment
Share on other sites

@AssassiN: Вчера като ви гледах как играете - ти си пълен труп, брат! :lol:

 

Аз съм crystal gun.

Играта ми зависи твърде много от останалите.

Има два монка и един DH, с които чистим брутално.

Ако вляза само с Психара например, Акт 3 си заминава.

4 човека, всеки бяга накъдето му дойде... Труп съм. Кой не умираше?

Link to comment
Share on other sites

Пуснах request за левели на гадовете в играта. Не знам кой ще ми откликне. :)

Ммммм, дамммм... Ще се окажа прав. Абсолютно всичко се прави с цел Act4 да дава по-добри итеми от Act3. Оказва се, че Act3 е съставен от 62-ри и някои 63-ти lvl чудовища, а всички в Act4 са 63-ти. Промяната в куестовете да дават NV (както и съндъците) е за да може по-бързо да стигаш 5 NV-та на Act4... Мдаммм, ще видим какво ще стане...

Link to comment
Share on other sites

Не знам, на мен взе да ми дотяга. Имам чувството, че в WoW беше по-малко grind-ването за предмети. Или поне беше по-интересно.

 

 

Дойдох, видях, отегчих се...

Link to comment
Share on other sites

На WoW просто в един момент като ти писне за гриндиш за предмети ходиш на BG ако и тва не ти се прави може арена или да събираш материали и да продаваш в AH-а. В диабло за съжаление не виждам такива алтернативи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...