Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Благодаря за отговорите. :)

Има ли някъде инфо за това какви са вариантите за развитие и комбианцията на скилове за магa?

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#bcRXOS!aYX!babaYZ

Аз съм с този,можеш да замениш Arcane Orb с blizzard +60% slow rune...ако ти е зор с мобовете.

Ето малко за продан :

http://imageshack.us/g/805/75067562.jpg/

battle tag: sUkI#2372

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#bcRXOS!aYX!babaYZ

Аз съм с този,можеш да замениш Arcane Orb с blizzard +60% slow rune...ако ти е зор с мобовете.

 

Този билд е добър, ако имаш достатъчно Movement Speed (MS). Ако си бавничък е задължителен близарда, иначе става много голям зор.

Link to comment
Share on other sites

Да ви таковам в таковата. Всеки се заиграл с визз/барб/д.хънтър. Толкова рядко виждам монк или камо ли WD. Направо ми е странно.

 

PS Цъкам с WD и за момента нямам никакви проблеми (акт 2 хелл)

Link to comment
Share on other sites

На Инферно всяко едно гадче има потенциала да те убие :lol:. До момента не съм срещал шампиони, които да не мога да убия... Но ще видим нататък как ще е.

Link to comment
Share on other sites

Sorry за твоя приятел, ама той не може ли да си прочете опциите??? Какво са Ви виновни Близз, че не обръщате внимание на нещата, които са Ви ги дали в настройките. Аз си оправям клавишите, преглеждам настройките на една игра, махам профанити филтъра и чак тогава влизам да играя. Той явно не може да го направи това и за тази негова грешка е виновен Близз - LOL GG тогава.

 

А това, че не му е падал предмет - съчувствам му, аз вчера поне 7 ръна на Butcher-а и само за Миро и Пешо неща паднаха.

 

Ти искаш ли да го циклим или си на Акт 2 AssassiN?

 

МАЛОУМНО Е да направиш ОПЦИЯ, за нещо, което трбва да е така по дефолт! Това е моето мнение. Статистиката е, че над 2/3 от потребителите не са се усетили за поредния туултип в лоудинг скрийн. Не може да предположиш, че може да е толкова недомислено.

Играя си я играта, не ме разбирайте грешно. Ама в момента е една мега помия тая игра. Почнах хардкор, поне да видя кога ще умра....

 

За фармене на инферно съм навит. Адднете ме! Icarium#1287

Link to comment
Share on other sites

МАЛОУМНО Е да направиш ОПЦИЯ, за нещо, което трбва да е така по дефолт! Това е моето мнение. Статистиката е, че над 2/3 от потребителите не са се усетили за поредния туултип в лоудинг скрийн. Не може да предположиш, че може да е толкова недомислено.

Играя си я играта, не ме разбирайте грешно. Ама в момента е една мега помия тая игра. Почнах хардкор, поне да видя кога ще умра....

 

За фармене на инферно съм навит. Адднете ме! Icarium#1287

На кой акт си на инферно?Аз вече с 33к дмг нямам особени проблеми на акт 2 , ако имаш нужда от помощ свиркай,горе съм си написал тага

Link to comment
Share on other sites

Тоя маг на инферно мре като за световно, пробвах какви ли не комбинации от скилове и нищо. :) Напомпаните монстъри го разпорват.

Link to comment
Share on other sites

Нов пач - нов късмет! Клик.

 

Благодарение на хилядите плачещи души зад океана - вече имаме и първия нърф на Инферно засягащ Акт 2, 3 и 4.

 

Като цяло пача е интересен и определено на мен ми допадат измененията. Няма само att speed-а да ми стакват някой хора. Аз винаги съм предпочинал dex/vit да стаквам пред % IAS, но явно не всички са били на това мнение ;) Поправката малко ще ни излиза по-солена, но пък и ние ще трябва повече да се стараем да не умираме на софткор. И сега ще се накрафтвам, че много материали ми се насъбраха.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, т'ва за Magic Weapon беше важно! И вече ще крафтвааам :D Олелееее и камъците и те намаляват. Е, добре, дори чудесно. Вече ме е яд, че не останах да "работя" от вкъщи... Ама за утре...

Link to comment
Share on other sites

Да обобщим важните неща в този пач, а те са само 2:

 

Inferno - Act I

iLvl 61: 17.7%

iLvl 62: 7.9%

iLvl 63: 2.0%

Това е новото дропрейтче.

 

(за тези, които не са знаели какво е старото - 24%/0%/0%)

Elite packs (Champion/Rare) now drop an additional item for players with 5 stacks of Nephalem Valor, which is guaranteed to be of Rare quality

Точка.

Link to comment
Share on other sites

Ако има търсене на акаунт за Diablo 3 - продават се два battle.net акаунта с активираната игра (само нея) и дигнати герои (някои от които са и леко пооблечени). Цената е по договаряне, но естествено ще е малко по-ниска от оригиналната цена ! За контакт - пишете на лично.

Link to comment
Share on other sites

And so it begins.... devil.gif

 

Вече и аз съм в играта, VIDEN#2922. Вчера стигнах близо 12 с моя маг. Засега съм доволен, паднах само веднъж от Леорик, понеже се разсеях.

 

Какви са първите ми впечатления (както винаги уточнявам, че това са лично мои разсъждения и не ангажирам останалите с тях). Когато четох коментарите на започналите по-рано, се бях притеснил да няма нещо засрано в играта. До момента нищо такова не мога да открия. В графично отношение нещата са перфектни, страхотно внимание върху всеки детайл. Ахнах като видях как реагират паяжините по стените... Мобовете са пипнати страхотно, обстановката е отлична. Още на старта в главата ми нахлуха спомени от минали години, безсънни нощи и безкрайни побоища. За това допринася и отличното звуково оформление.

 

Когато влезнах под Катедралата изведнъж си помислих, че са ме пуснали в Torchlight. Абсолютно идентична вертикална планировка. Имам чувството, че Торча беше някакъв бета тест на Диабло. laughing1.gif Не знам кой мрънкаше за интерфейса, но според мене той е страхотен. Слава богу няма вече досада с идентификация на всеки боклук, който падне, инвентара е чудно оформен, осветяването на непрегледаните предмети е отлична идея. Все още разглежам скиловете и оформянето им - някак простичко ми се вижда, не като преди да се мисли за разпределението на всяка точка. Може би това е лек недостатък - твърде опростено е. За момента поне не съм разбрал дали има нужда от сметки и изчисления при оформянето... Някак си липсват повече филмирани транзишъни, можеше да погалят още малко оченцата от Близард, а не с драскулки да ни баламосват. tounge.gif

 

Относно дропа - наистина е дъжд от боклуци, но нищо ново. Незнайно защо мен като маг ме ЗАЛИВА с предмети за демон хънтър. Валят лъкове, арбалети и прочее... Дотук падна един единствен уникален колан за варварин, след като убих Леорик. Като гледам обаче в чата какви предмети се предлагат и се комплексирам. biggrin1.gif И откъде ги трупат тия десетки милиони... Предстои да видя... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Дотук падна един единствен уникален колан за варварин, след като убих Леорик.

 

Ебаси...аз до сега в моя инвентар никъв уникат не съм видял, а харвя доволно с Wizarda и същевременно дигам и DH... Random drop :(

 

Колкото до итемите за DH - не се стряскай, 50% от нещата, които падат, винаги са за DH

Link to comment
Share on other sites

На мен до момента нищо уникално не ми е паднало. А съм 60 вече...

 

Аз съм 60 от две седмици...

Link to comment
Share on other sites

На мен са ми падали, но diablofans направиха статистика на това кой колко уникални е видял за колко убити елита:

на 3500 елита падали 2 уникални! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще ви кажа точно какъв е колана, но одеве видях една след друга всички грешки, почващи с 300, а сега дава, че сървъра е долу за профилактика...laughing1.gif

 

Сега си минавам на Л2, че имам мнооого задачи там. Между другото 8 гиги са си 8 гиги... Работят 3 акаунта на Л2 на макс, работи и Д3 на макс, на телевизора детето гледа Маша, а аз никаква тежест не усещам... devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Best post ever:

 

First, thank you for addressing so many of the important issues in this patch. After playing a couple of quests tonight, however, I've realized that the fight against exploiters will never truly be won.

 

 

-DPS is still way out of control - in some cases I've even seen players kill certain monsters before they were killed themselves

-People are still taking advantage of skills with unintended effects such as increased survival, damage output, and situation control

-There are several chests that continue to drop gold when opened; there are also still other, more nefarious means of gold farming, such as killing enough monsters that you actually MAKE more gold than your repairs cost

-I personally witnessed an incident where a player found a yellow item, and when they identified it, it had stats that could be exploited to increase their combat effectiveness - for the class they were playing at the time.

-Some gear seen on vendors still had stats other than Vitality that could, in the hands of an insidious agent, theoretically be employed toward the end of making combat easier (less dying, and in extreme cases, more killing)

-Bosses are still able to be killed by players - I don't have screenshots to prove this, but it is happening. Hopefully your data analysis can pick it up.

-Some bosses and rares are failing to properly spam stun, wall, poison, set afire, teleport into pools of acid, knockback, slow, and freeze players simultaneously while they teleport-kite the player at supersonic speed, carpeting every square inch of the zone with toxic ooze and letting their invulnerable minions with boss powers one- and two-shot us.

-I personally was able to set up a bizarre configuration in the auction house search panel where I could find items with specific stats and also be able to sort them in a way that was not effectively random.

-A friend of mine told me they were playing with some person earlier who - and I'm just the messenger here - seemed like they might be having fun while playing the game. I don't know how true this is, but if it's even a possibility, god help us all.

 

I'm just trying to do my part to ensure this kind of disgusting and cowardly behavior gets stamped out as soon as possible. If there's anything I hate in a game, it's feeling like I'm getting more powerful and that my time and efforts are culminating in some kind of... /shudder... progression. I'm in this for the frustration and disappointment, 100%, and I stand behind you with every patch that brings us closer to those ideals.

 

Keep up the great work.

Link to comment
Share on other sites

Жоре,

Ако една игра не ти доставя удоволствие, когато я играеш, това или означава, че не е играта за теб, или, че ти не си за тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Така е. Или си продай акаунта, или си смени героя като не върви.

 

Значи коланът е VITAL CIRQUE, rare mighty belt. Може и да не е уникален, но го видях, че е жълт и така реших...

 

EDIT: Току що дропна и жълти ботушки WANDER CONFESSION! Като за 12-то са БЕТОН! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...