Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Както и chistacha писа - зависи с какви хора играеш. Снощи Кики уби Butchera с PUG и бяха 4 човека, така че нещата са определено СЕРИОЗНИ. Тя не умря, но той WD си е доста коварен клас. Ресна 1 или 2 пъти някой, който беше изпърлен, а и забелязах, че не пиеха егоистично от кладенчето, а се събираха. Много хубаво парти бяха.

 

С моите англичани като са в парти кайтват както и писах, също така споменах, че е трудно и че не са безсмъртни, но не ги и one shot-ват.

 

Определено съм сигурен, че проблема не е в теб, просто нещата на Инферно са си сериозни и ако не си спокоен - може лесно да се правят грешки и неприятни пулове. А колкото до това да се съберете 4-ка парти - ако играеш сутрин или през деня - ще питам половинката и да се пробвате.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Абе как ще не съм обяснил правилно. 60лвл с Т5 няма 2 пъти по-малко кръв от 70 лвл със зелени и сини предмети. Разликата не е толкова голяма, колко е между 70 лвл с Т6 и 80лвл със зелени. На моя хънтър 70 лвл имах 11000 кръв. Хънтър 80лвл със зелено и синьо имаше около 30 000. Роуга ми на 62лвл с нито един лилав предмет, беше с 4000-5000 кръв и си биех зелени 70-ки като седи та гледай...

 

То няма нужда кръвта да ти е два пъти повече, че да биеш някой. Предполагам в някоя пиратка може и да стане тая работа. Може и да биеш някой в ПвП, но там разликите не са такива каквито са нормално в ПвЕ и пак е много трудно при разлика от 9 левъла в WoW да биеш. Както писах по-горе, при тая разлика в левълите, шанса изобщо да го удариш е много малък. А той те удря всеки път и то яко. Не напразно при разлика от 9 левъла ако не се лъжа, не виждаш нивото на иконата на противника. Виждаш черепче, щото единствения изход от евентуалната битка, е да тичаш да си прибереш тялото. Хънтър на 80-то ниво, даже с райд бъфове малко трудно да хване 30К кръв. Ебахти аз бях мейн танк и бях с 32-33К кръв 80-то ниво, при това нагрухан уориър с райд бъфове. След няколко големи пача и още епици , докарвах до около 37-38-39К според бъфовете, но това са райд бъфове и храни и фласкове и т.н. В Дебилото нещата не са направени по системата на WoW, макар че има прилики от това което видях.

Link to comment
Share on other sites

Не се вижда на каква трудност е.

 

Ами пише, че е на инферно, друг е въпросът, ако пича е излъгал, ама не ми се вярва laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

59лвл на инферно може ли?

То тва му е темплара, иначе някой, който е играл инферно ще каже по-точно biggrin1.gif

 

Някой има ли проблем с логването, дава ми error 37mad.gif

Link to comment
Share on other sites

То тва му е темплара, иначе някой, който е играл инферно ще каже по-точно biggrin1.gif

 

Някой има ли проблем с логването, дава ми error 37mad.gif

 

Аз имам проблем.

 

Аз виждам, че му е темплиера, но моя лично върви точно 1 левел след мен и то не дълго.

 

Ако на инферно може да се иде само на 60-то ниво, значи 1-ви Акт, този е бил на 60-то ниво, а темплиера да е бил 58. За 3 Акта на инферно не е успял да вдигне темплиера до 60ниво?

Много ме съмнява.

Link to comment
Share on other sites

Мамицата му и error 37...

 

Aaaa... тая игра е баси и тоталния fail... има ли една вечер, дето да съм се прибрал и от раз да мога да се вържа...

Link to comment
Share on other sites

Aaaa... тая игра е баси и тоталния fail... има ли една вечер, дето да съм се прибрал и от раз да мога да се вържа...

 

На мен сега ми е сефте. Като изключим първите 3 дни и бетата. А снощи към 2, пинга ми беше 90, което ме очуди.

Link to comment
Share on other sites

Видеото е много спийднато, така че fuck you and have a nice day.

 

Ако погледнеш часовника горе вдясно ще забележиш, че показва 1:06 PM през цялото време, така че видеото не е спийднато. Въпросът е дали това е инферно, или неblush.gif В коментарите под клипчето автора пише, че има 120к dps, а ето го и отговорът за ачийвмента:

Why did the achievement not show the inferno tag near it?

 

cuz i killed him before

 

those achievements are for killing him fast/not getting hit by his circles

 

Link to comment
Share on other sites

Ако говорите за ЕУ, брат ми се логна с малко зор, но от първия път преди два часа и нещо и си цъка като пич. :)

Аз играх до преди малко в американския, но там няма проблем с лога.

Link to comment
Share on other sites

До преди малко с брат ми играехме. Даже от AH-то си взех страшни ръкавици :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не знам как е логнат, като Близард си казват, че в момента няма батълнет...

Преди 15 мин. го кикна.

Link to comment
Share on other sites

Да, до сега си играх в America без особени проблеми. Барба изглежда омазватор.

А как става избирането в коя зона да се играе? През играта или през сайта им?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...