Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

И вчера беше бъгаво, но нещата ще се оправят и то скоро според мен. Не ми се вярва, че Близз не работят по въпроса с батълнет и бавния логин + правене на игра.

 

@ AssassiN - снощи убихме с единия от англичаните Butcher. Аз сам не можех, не ми стигаше DPS-а за много малко (5 - 7%). Трябваше да сменя единия от скиловете, ама пустите 5 стака не ми се искаше да ги губя. Отидох след това на Акт 2... не ме one shot-наха, но си е доста по-голям зор - както си казват и Близз + останалите играчи на Инферно. Аз ще похарвя Акт 1 поне 1 - 2 седмици преди да отида в пустинята. След това нея ще харвя, защото на Акт 3 биели доста сериозно в сръвнение с Акт 2. Та въпросът ми е, че май всичко си опира до хората, с които играеш!

Link to comment
Share on other sites

E, дай да правим някакво парти. Аз купих на далавера един Bow, та малко се пооправих, ама е лабава работа сам.

Btag-a ми е Icarium#1287

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи станах 29. Занапред идеята ми е да продавам всичко, по изкусителните - в AH. И съответно от там всяка вечер преглеждам за далавери и купувам... И като се из60-тя - тогава почвам да обръщам внимание на крафтинга.

Link to comment
Share on other sites

Аз от 4 дни се опитвам да видя кви са цените на материалите за ковача в Auction House-а! И не мога! Нищо не ми излиза. Не вярвам никой да не продава Shimmering Essence и Lizard Eye.

Някой проверявал ли е? Защото ако са под 150 злато бройката, не си заслужава да се Salvage-ват предметите, а излиза по-далавера да се продават за по 400+ злато (тези на Nightmare).

Link to comment
Share on other sites

Аз от 4 дни се опитвам да видя кви са цените на материалите за ковача в Auction House-а! И не мога! Нищо не ми излиза. Не вярвам никой да не продава Shimmering Essence и Lizard Eye.

Някой проверявал ли е? Защото ако са под 150 злато бройката, не си заслужава да се Salvage-ват предметите, а излиза по-далавера да се продават за по 400+ злато (тези на Nightmare).

 

В момента от Близард са спяли AH за всички крафт материали, както и за камъните. Не е ясно кога ще ги пуснат... И е много гадно щото екипировката ми виси без камъчета :( Иначе преди да ги спрат, крафт материалите вървяха от 100 за нормал essence до към 350 - 400 - 500 за Hell и Inferno essence. Рецептите бяха мноо скъпи обаче.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм напред с матряла с крафта. Някой иска ли нещо?

 

Искам да ми кажеш дали има смисъл да ги развивам тия двамцата изобщо или ще ми излиза по-евтино да си купувам камъни и предмети от AH. И също, дали е по-евтино да продавам жълт предмет на Nightmare за 450 злато или да го Salvage-вам за материали.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ми кажеш дали има смисъл да ги развивам тия двамцата изобщо или ще ми излиза по-евтино да си купувам камъни и предмети от AH. И също, дали е по-евтино да продавам жълт предмет на Nightmare за 450 злато или да го Salvage-вам за материали.

 

Няма много смисъл, ако нямаш свястна рецепта за крафт. А рецептите са скъпи. Извода е - събери малко пари от продажби, купи си рецептата и тогава може и на salvage, и на AH да събираш мат'риал. Иначе крафт от нормалните итеми, които предлага артезана няма много смисъл - има AH. Далаверата е сетовете, защото рецептата ти позволява да ковеш целия сет. Само не съм сигурен - рецептите перманентни ли са или са за определен брой използвания

Link to comment
Share on other sites

Перма са. Това, което съм ти говорел аз се оказа, че е колко матрял имаш... Просто не съм много умен, ама ти си го знаеш т'ва. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз писах да не давате и 1 стотинка за ковач и бижутер, ама явно не ме четете.

После ще съжалявате... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз писах да не давате и 1 стотинка за ковач и бижутер, ама явно не ме четете.

После ще съжалявате... ;)

В момента си крафтнах един жълт колан с двойно на това, с което бях. Верно от 3-я опит за колана но пак е по-добре от търсенето му по нивата.

Link to comment
Share on other sites

О, ново 20 - Error 30008. Яко а. Май съм срещал повече грешки, отколкото босове...

ЙАИ№ КА№ %ХА% ХКЙАХАХАХХАХЙАХКЙ$ ХЙК$ ЙХ$ЙК№Х ЙКХА$№ аха ав5 аг х ах ав45 ав45 аг асдф :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: дгф дсфг ав45 ав45 асфгд асдф :blink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен също. И сега успех с логването. Нещо ми се струва, че хич не са помислили за предстоящото натоварване и сървърите им брутално издишат...

Link to comment
Share on other sites

Колко време издишат тия сървъри. 2 седмици вече. До сега можеха да инвестират една цифра в още. То в момента май падат и тия на WoW, а не само тия на Диабло. Или се бъркам? Защото в началото падаше дори Battle.net сайта.

Link to comment
Share on other sites

В момента си крафтнах един жълт колан с двойно на това, с което бях. Верно от 3-я опит за колана но пак е по-добре от търсенето му по нивата.

 

Може ли статс на този колан, за да не сме голословни?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...