Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

@ mIRCata ,и къде е ? И защо въобще трябва да ми е скрито в настойките...в Д2 т'ва беше улеснено ...

Това не е Д2, а Д3.

Няма много общо, да знаеш.

 

Това, което искаш да направиш се прави като цъкнеш Elective mode в Options.

Предвидимо е, ама да кажа, че в тая велика игра, някои хора бяха на Инферно и още не знаеха, че може. Вината е в тях, навярно.

 

Иначе аз мога да кажа и хубави неща и ще ги кажа. Графиката е ок, динамиката на играта е доста добра. Скиловете са добре изпипани. Това, което играта няма е "душа", ако мога така да се изразя.

И не мога да не си изразявам мнението. Чакам играта от прекалено много време, за да приема провала. Това е причината и за хилядите теми във форумите. Хората са разочаровани. Не така, както бих бил от някаква random игра, а брутално разочаровани, защото играта беше натоварена с големи очаквания, отделно Близард мощно лъгаха преди излизането, което накара милиони да си я купят и да се разочароват.

 

А относно "всичките" които играят хардкор, не ми се рови, да доказвам колко от тях са се отказали.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Утрепахме го тоя последния бос.После влезнах в нова игра,и куестите и way point-ите липсваха.Все едно не ги изпълнявал в предната игра.

 

А куестовата система е много разбъркана.Иначе ,да,има динамика.

 

намерих го къде е т'ва със switch-ването на скиловете ...но пак е тромаво,отнема ми над няколко секунди .

Link to comment
Share on other sites

/offtopic

 

Горещо ви препоръчвам да пробвате това: http://zamunda.net/details.php?id=321284&hit=1

Ако са го портнали добре, мисля, че ще стане RPG/игра на годината! :)

 

Това е най-кирливия порт правен в последните 10 години. 1:1 с ПС3.

 

Nvm then :(

Link to comment
Share on other sites

Само при последния бос ли мога да си кача последните 3 левела от демо версията на играта ?

 

Питам,понеже от Близард винаги слагат някакви места из актовете за бързо качване на XP.

 

ПС : тоя Демон Хънтър е почти 1:1 с Assassin-ката (трапове,движения).Кефи ме как мачка :laughing: Скелетон Кинг-а пада за 15 секунди.

Link to comment
Share on other sites

http://pics.data.bg/storage/pics/anonymous/2012-08-25/efa81ec653d653b9887156e38957e1f1

След пача падат и такива изрудии

 

И тук се започна с бъгнатите итеми :tongue

300 dex бонус и Hunter-a става machine gun.

 

Т'ва което видях в демото ми хареса.Успях да развия два героя до 13 левел - 1 Sorc-a и 1 demon hunter.С пълен gear и тренирани няма да имат бутане.

Link to comment
Share on other sites

Не съм си и помислял, че ти ще играеш монк. Не знам защо, но си мислих, че си с друг клас. Грешката е моя - няма да ти давам ботушите ;) Ще се мъча да си ги продавам, защото алт няма да вдигам и без това.

Link to comment
Share on other sites

Нали бяхме коментирали, че съм монк. :lol:

Инак слаби firewalkers продадох за 2кк. Сега вече ги гледам има и по 1кк.

Май на скрийншота трябва да сложа и хадуукена от вицилите (които изглеждат като ръкавици, но всъщност са ШенгЛонг). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те хората са си го казали - старост - нерадост.

 

Забравил съм, прощавай. Аз да си се оплача, че тази седмица много безлегендарно ми е нещо, предната седмица всеки ден по 1, но както станах 10 лвл и всичко спря. Не мога и да цикля много сега, защото не ми остава време. Снощи уж левъл щях да вдигам те взеха, че ме изкараха от нас. Ти кой стана Ванка?

Link to comment
Share on other sites

20-ти. На мен ми е пускало отдавна също. :(

На теб ако не ти пада, аз не знам на кого. При мен сушата е от 2 месеца

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да почна и аз, може ли да ме информирате с какъв герой е най-приятно да се играе.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Apostolov-2908/

 

Още съм на Starter Edition и пробвам дали ще ми хареса, Monk и Barbarian ми харесват за начало, но напред незнам как ще е. Skeleton King с тях го трепя от 1 път доста бързо, а с Wizard по 3-4 пъти умирах докато разбера с кои магии да го бия, и то по 10 минути.

 

Та въпроса ми е за избор на герой и възможният прогрес на Hell или Inferno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...