Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Видене, жълтите се водят "Rare". Кафявите, които по навик наричаме уникати се водят "Legendary". "Rare" предмет въобще не е рядкост. Пациент :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Значи коланът е VITAL CIRQUE, rare mighty belt. Може и да не е уникален, но го видях, че е жълт и така реших...

 

Жълтите са RARE. Уникат не съм виждал, но съм чувал, че са оранжеви.

Link to comment
Share on other sites

Не са оранжеви. Влез ми в профила и виж как изглеждат. :)

 

Не съм го пускал диаблото от 2 седмици. Като мине партито ще се заиграя пак.

Link to comment
Share on other sites

Жоре,

Ако една игра не ти доставя удоволствие, когато я играеш, това или означава, че не е играта за теб, или, че ти не си за тази игра.

 

Пешо,

Когато след няколко месеца стигнеш на Inferno, на 4-ти град, тогава ще коментираме с тебе.

Link to comment
Share on other sites

Аз не коментирам самата игра. Аз говоря по принцип. Самия аз не съм стигнал до Inferno. За самата игра мога да кажа, че имам доста колеги, както и няколко приятели, които я играят. А всеки от тях е на инферно, единия има и две 60-ки на hardcore, единия ми колега се похвали, как е убил сам с Demon Hunter Diablo на inferno. И не съм чул никой от тях да мрънка толкова много, колкото ти.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел,който не играе от вчера диабло е решил да си прави демон хънтър.Има 1 монк на 75к кръв,който не мре на инферно и 1 wizard.Решил е да прави DH,защото иска да фарми по-лесно.Явно дх и докторите правят най-много дмг на 60ти.

Link to comment
Share on other sites

Току що ми падна първия Уникат до сега. И то някакъв глупав предмет, част от стаф, който предмет дори не мога да ползвам!

 

Gibbering Gemstone

 

Исках да ви кажа само да си оправите мониторите, защото това ако е кафяво, аз съм Шон Пен. Керемидено оранжево е това.

Link to comment
Share on other sites

Добре, г-н Пен.

хохо,аз чат-пат си я пускам да пофармя за 1 час голд и излизам,лято е предстои море и пътуване в Италия с любимата + това нещо скучна ми се вижда като няма пвп...

Link to comment
Share on other sites

.... и излизам,лято е предстои море и пътуване в Италия с любимата + това нещо скучна ми се вижда като няма пвп...

 

Абе не искам да ти се бъркам в идилията, но това не е дневник, а тема за обсъждане на играта.

Link to comment
Share on other sites

Току що ми падна първия Уникат до сега. И то някакъв глупав предмет, част от стаф, който предмет дори не мога да ползвам!

 

Gibbering Gemstone

 

Исках да ви кажа само да си оправите мониторите, защото това ако е кафяво, аз съм Шон Пен. Керемидено оранжево е това.

 

Не знам този пост ироничен ли е, ама да си кажа все пак.

Тези итеми бяха нормал до последния пач, сега ги направиха да излизат като legendary. Това, което ти е паднало е най-редкия итем за отваряне на secret level. За повече информация - Google Whimsyshire.

Link to comment
Share on other sites

Абе не искам да ти се бъркам в идилията, но това не е дневник, а тема за обсъждане на играта.

Като искаш да не се бъркаш не пиши,аз си обсъждам играта , че е скучна като няма пвп,или трябва и аз да си направя блог и да плача в него? :bowdown:

Леле,тоя AS много са го намалили 10к по-малко правя :X

Link to comment
Share on other sites

Като искаш да не се бъркаш не пиши,аз си обсъждам играта , че е скучна като няма пвп,или трябва и аз да си направя блог и да плача в него? :bowdown:

 

Аз не искам, но ти просто не ми оставяш избор.

Това за ПВП-то - ОК, но другото нещо не го свързвам с играта аз лично, а предполагам и останалите.

Прави си каквото си искаш. Блог, сайт, тъмблър, че и подкаст дори, ако си харесваш гласа и имаш какво да кажеш. Това си е лично твое решение. Ако искаш да те консултирам по-задълбочено - ще ти сложа такса.

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам, но ти просто не ми оставяш избор.

Това за ПВП-то - ОК, но другото нещо не го свързвам с играта аз лично, а предполагам и останалите.

Прави си каквото си искаш. Блог, сайт, тъмблър, че и подкаст дори, ако си харесваш гласа и имаш какво да кажеш. Това си е лично твое решение. Ако искаш да те консултирам по-задълбочено - ще ти сложа такса.

Да забелязал съм ,че навсякъде трябва да се проявиш:Facepalm: , както и да е ще приложа само една фраза за да приключа "убий глупака с мълчание"

Иначе си продавам акаунта,ако има желаещи да пишат.

Link to comment
Share on other sites

Да забелязал съм ,че навсякъде трябва да се проявиш

:Facepalm: , както и да е ще приложа само една фраза за да приключа "убий глупака с мълчание"

Иначе си продавам акаунта,ако има желаещи да пишат.

Аз съм будната съвест бе момче. Нищо не знаеш ти. Тя ако тая "фраза" (не е фраза, а поговорка, но айде, ще минем метър тука) работеше, аз трябваше на предния ти отговор да спра, ама не става.

Много си наблюдателен. за 21 дни и почна да забелязваш вече активно.

Joined: 03-June 12

Лаеш грешното дърво в момента.

Link to comment
Share on other sites

Това е може би една от най-трудно падащите части от стафа w00x, за отключване на нивото с лошите еднорози ;) Ние с моята половинка направихме поне 20 ръна снощи, докато най-накрая попаднахме на rare моба, който пуска този gem. Направихме си и стафа, ъпгрейднахме го до hellish и се позабавлявахме малко там - сред еднорозите.

Link to comment
Share on other sites

700k gold wasted. :( Най-рядко пада стафа. Но това е лично мнение. :)

Anywayz - к'ва е тая новата газария с книгите? К'во ша отключваме този път?

Link to comment
Share on other sites

Два ръна на Izual - 2 рецепти (по една за мен и Кики). Така се получи при нас, но пък gem-а си беше гринд. Опитахме се на нормал, ама те мобовете умират само като ги погледнеш, та нямаше как да се джойне другия - ако единия от двамата открие Chiltara.

 

Всичко си е до късмет в тази игра. А колкото до голда, малко ме заболя да изхарчим по 700к, ама то това си е горе-долу едно прилично оръжие. Ще си възвърнем харчовете и двамата.

Link to comment
Share on other sites

Много добре си фармим акт 2 с половинката. С голямо удоволствие мога да кажа, че вече не правим по 20 ръна на Butcher-а, беше ми втръснал при това МНОГО. А иначе суша, нищо хубаво не ни пада.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...