Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

28к dmg, 53 или 43к HP - в зависимост от това с кой амулет съм - за НР или резист. Изхарчих 9 евро от тези, които ми бяха в Близз баланса, към 500к голд и останалото си е лут било то от половинката или от мой късмет.

 

Утре ще си накипря монка с гиъра, с който убивам Диабло и ще постна линка, за да видиш и останалите статсове, че не ги помня вече.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Как 16:00 ?! Къде го пише това?

Ебах тея 10 часа. Лекинко станаха 20. А пък US ги пачнаха за 6-7 часа.

Като влезеш в играта, в дясно "breaking news".

Link to comment
Share on other sites

На мен въобще не ми пише това.

Пише нещо от сорта - You are using English US client, който е пачнат до 1.04. След всеки пач мене ме мята в Americas.

Link to comment
Share on other sites

На някой останал ли му е guest pass ?

Искам да я пробвам играта,преди да си я купя :)

Влез си в бнет акаунта и почвай да точиш, Starter edition-а вече е фрий ;)

Link to comment
Share on other sites

Влез си в бнет акаунта и почвай да точиш, Starter edition-а вече е фрий ;)

 

така ли ,ок .Одеве си бях влезнал но не съм гледал където трябва.

Link to comment
Share on other sites

На някой останал ли му е guest pass ?

Искам да я пробвам играта,преди да си я купя :)

 

Нищо няма да разбереш до Leoric.

Играта е кенеф общо-взето, ама сега с последния пач малко пооправят нещата.

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Хубаво е щом има такива санитарни пачове да оправят "кенефа", който играем. Моята тоалетна е супер между другото, освежена е, плочките, тоалетната и бидето ми блестят като звездици, но така си беше и преди. Май проблема не е в почистването, а в това дали човек се върти, когато ходи по някоя нужда. Ако пък нуждата е от големите, то определено тоалетната няма да е приветлива и приятна за използване, но май това си опира до хигиенните навици на дадения човек.

 

По пача - определено мога да кажа, че визуалните ефекти са по-добри. Mortar, Molten и Frozen са перфектни, няма как да не ги видиш. Диабло са го бъфнали и по-конкретно решетките. Преди ако ме хванеше решетка, най-често във фазата на Сенките, защото то там всичко е сиво-черно, та когато Диабло ме вдигне във въздуха и ме пускаше на 15% НР, вчера от 3 Диабло kill-а, 2 пъти ме хвана и двата пъти ми се включи Near Death Experience(да, аз играя с този пасив). Всички останали мобове са си нърфнати, да не говорим, че champs са си доста по лесни сега, когато fire chain-а е нърфнат и той с 20%, а shielded вече на са всички, а само един от champion-ите.

 

Май и повече предмети ми падаха, дори и без NV или с 1 - виждах някой и друг rare предмет. Вярно е, че пак имаше меч ilvl 63, който си остана на 250 dmg, но аз съм им свикнал на тези неща.

 

Определено аз съм доволен от пача. И преди си ми харесваше играта, но сега докато си цикля, ще си вдигам и левъли. Радвам се че направиха hardcap на MF-то, много ми беше дискомфортно да сменям гиър преди да умре боса. Живот и здраве като станем paragon lvl 100 - ще имам доста повече място в торбата и няма да ми се налага да суичвам или да умирам, защото съм забравил, че съм с MF гиър, нищо че съм си го оцветил в черно, за да ми напомня.

Link to comment
Share on other sites

Споделям до някъде мнението ти, но от кухнята, която те кара да ходиш до кенефа, ми казаха, че крайната цел е да се премахне MF като шанс да се roll на итем. И също, че когато се балансира дропа на итемите, ще има бъф или нов дънджън със супергадове. Но до тогава - има време. :)

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Хубаво е щом има такива санитарни пачове да оправят "кенефа", който играем. Моята тоалетна е супер между другото, освежена е, плочките, тоалетната и бидето ми блестят като звездици, но така си беше и преди. Май проблема не е в почистването, а в това дали човек се върти, когато ходи по някоя нужда. Ако пък нуждата е от големите, то определено тоалетната няма да е приветлива и приятна за използване, но май това си опира до хигиенните навици на дадения човек.

 

Това сигурно е насочено към мен.

За 5000 elite kills, сигурно съм видял нещо от играта.

Съжалявам, за мен, а и не само за мен, тя е един сериозен провал като наследник на 2-ката. Всъщност това е съвсем различна игра. На някои може и да им харесва - на мен не толкова. Страшно много неща са прецакани откъм геймплей. Всичките приказки на Близард са мижи да те лъжем.

Голямата цел на тази игра е да ходиш да пазаруваш в RMAH. Поради тази причина, тя е опорочена априори за мен. Всичките промени те карат постоянно да сменяш гиър. Всички тези баланси, нърфове на скилове, буустове на други и прочие са с цел да не си стоиш с един гиър. В новия пач дори са си го казали "Item stats may change after patching" или нещо подобно беше.

Хората, които са нахакали по 400кк за MF гиър могат да пият по една студена вода.

 

За всеки влак си има пътници, де. Аз не казвам, че играта не става да си убиваш време, но е адски далеч от удоволствието от Diablo 2. В този смисъл, за страшно много хора, Wilson и хората покрай него осраха може би най-очакваната игра за всички времена.

Link to comment
Share on other sites

Ти живееш в някакъв много интересен свят. :lol:

Естествено е, че е насочено към RMAH. Иначе ТИ трябва да плащаш за да се поддържа тази игра. Ти какво си мислиш? Че тези хора за без пари го правят... За мен е по-добра от D2. Всеки си има мнение по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Нали и аз това казвам?! Че за всеки влак си има пътници!

А единственото нещо, в което е по-добра от D2 е графиката и механиката на скиловете. Това е. Всичко друго е по-зле. СПОРЕД МЕН!

Link to comment
Share on other sites

AssassiN не го приемай толкова лично бе човек, аз за това си сложих и :laughing: преди да почна да пиша за тоалетната.

 

Ние доста отдавна си разменихме постове с теб и на мен ми е пределно ясно, че ти не харесваш играта в тази и версия. Не те упреквам за това, всеки си има вкус, да не говорим, че не съм нито адвокат, нито служител на Blizz, за да ги защитавам. Просто твоите постове за играта са ОПРЕДЕЛЕНО предвидими. Само като видя, че ти си писал и знам какво ще има в мнението ти:

 

Егати и шибаната игра, супер в ду..то, няма такава простотия, тия са много тъпи, как може такива лайна да направят, може ли да са толкова ограничени и да ми нърфнат така DH-то. Малоумни ли са тези от близз. Каква е тая глупост сега с affix-ите. Простотия, тъпня, надрискан кенеф....

 

Аз даже споменах днес, че винаги ми е приятно да ти чета постовете, защото винаги намираш нови думи да изкажеш огорчението си от D3. Казваш, че всичко в тази игра е заради RMAH, за какво тогава играят всичките тези хора, които са на Hardcore? Какво RMAH има там? Те са си баш PvE играчи, които си играят играта - заради самата игра.

Самия Дейвид Бревик каза, че Blizz South са направили нещата по най-добрия възможен за тях начин. Това е доста различна игра от тази, която той би създал. Направени са промени във философията на играта, които не й се отразиха добре.

Blizzard North, а и самия Дейвид Бревик бяха хора с доста голям опит и познават добре RPG-то, талантлив екип. Не мога да си изкривя душата, че с напускането на Бревик, нещата в Близз тръгнаха надолу - концепцията на D3 беше съвсем друга - нямаше да го има това, че всичките скилове да се влияят от main hand weapon-а, както е сега, няма да задълбочава въпроса и за лута. Определено играта нямаше да е такава, ако той все още беше в екипа на Blizzard. Хората на Джей Уилсън (не съм му фен на този) просто създадоха игра, която е близка до Диабло, но е насочена предимно към нещата, които самите те харесват и смятат за важни.

 

Решението е или да се примирим и да се опитаме да се насладим максимално или просто да не се измъчваме и да спрем да играем. Не мисля, че нещата ще се променят и след експанжъна, като знам кой е зад екипа мога даже и да твърдя, че нещата ще тръгнат на зле. Виждал съм му изпълненията на г-н Angryrobotic в WoW, стига ми. То аз и за това реших, че е време да приключа и с тази игра - за WoW говоря. Най - вероятно ще дойде момент, в който ще ми писнат глупостите му и ще приключа и с D3, но определено няма да плюя и постоянно да ругая, а ти точно това правиш. Само и единствено!

Link to comment
Share on other sites

Свалих 3,4 Gb и се появи PLAY...не знам дали трябва да чакам да се сваля до 7 ГБ,но както и да е.

 

Синематик трейлърите ми влачат,може да е лаг.

 

Трепа зомбита на първо време...и заковах 3 левел.Но не мога да разбера едно МНОГО СЪЩЕСТВЕНО НЕЩО : що не мога да сменя 1вият скил да ми е на мястото на 2рият ???

Давам пример с Диабло 2 : приклещен от 2 -3 орди ,плъзвам скрол-а и избирам телепорт (примерно) и "Дим да ме няма".

 

И да ...падна ми някав rare dagger ... а аз съм Демон Хънтър ...е къде да го сложа т'ва ??? Даже и втора ръка няма героят... В диабло 2 примерно беше супер яко измислено : Първа ръка : Титани или някакъв Hydra Bow .И втора ръка : CTA + spirit .

 

@ mIRCata ,и къде е ? И защо въобще трябва да ми е скрито в настойките...в Д2 т'ва беше улеснено ...

Link to comment
Share on other sites

Трепа зомбита на първо време...и заковах 3 левел.Но не мога да разбера що не мога да сменя 1вият скил да ми е на мястото на 2рият ???

Щот не си си прегледал настройките. Някъде имаше опция да ти пусне да си слагаш кое къде решиш.

Link to comment
Share on other sites

 

@ mIRCata ,и къде е ? И защо въобще трябва да ми е скрито в настойките...в Д2 т'ва беше улеснено ...

Ами ти си на компютъра с пусната игра, аз съм на работа. Не знам играта на изуст. Потърси го, не чакай да ти го здъвчим и дадем готово.

Идеята на нова игра е не да ти изкопира старта с по-хубава графика, а да ти предложи нещо ново. Вече дали е по-добро или по-лошо е друг въпрос.

Но стига с това - в старта еди кое си беше еди как си, сега не е така. Затова е нова версия, нови хора, нови идеи, ново виждане за нещата. Аз що не рева как в Elder Scrolls 2 беше еди как си, после в 3 стана иначе, в 4-го промениха, пък в 5 стна баси киреча?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...