Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

LOL Пешо какво те направиха тези хейтъри тука - след 2 - 3 страници ще пишат вече, че си го ebay-нал този твой герой ;)

 

Btw честит имен ден, със здраве да си носиш името!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Мерси, Любчо! Тъпкано да ти се връща :)

 

Предполагам, че всеки от мрънкащите с удоволствие би приел подобна оферта. Сега може би е момента, в който трябва да ме е срам, че са ми спестени часове фармене :lol:

Link to comment
Share on other sites

какво изкарах аз тая вечер преди лягане, май ще успея да си избия копието от играта :)

 

am7la.png

Браво,всеки да има като твоя късмет :beer:

Link to comment
Share on other sites

Еееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее! Те т'ва е!

Току що го поеха на 200 евро, 170 след таксите :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Oще 2-3 такива да паднат направо на чеверме ще закарам целия форум :laughing:

 

Абе ти ни дай мечовете, па другото ще го уредим! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Днес АН-то прееба доста хора. Дано да го поправят, щото имах не лоши итеми там

Link to comment
Share on other sites

Втори уникат ми се пада. И двата по-тъпи няма как да се паднат.

Link to comment
Share on other sites

Втори уникат ми се пада. И двата по-тъпи няма как да се паднат.

 

И при мен същата работа, от толкова седмици насам единствено 1 уникат - някакъв dagger с името Kill, за който повече от 20к голд в AH няма и да мога да му поискам :) Най-добрия предмет, който до сега ми е падал бяха ръкавици с доволно intelligence, 6% IAS и 10% crit chance, който успях да продам за 1.5 милиона голд.

Link to comment
Share on other sites

Днес сутринта, докато си пиех кафето и четях в diablofans за някакъв нов калкулатор, който работи и то доста прилично, открих това чудо ;) HELL YEAH!

Link to comment
Share on other sites

В един от комиксите, на надгробна плоча със ситен шрифт пишеше "rest in peace, skilltree. We won't miss you" :D Загледах се, щото имам опит от Fallout, Arcanum и разни други, на които имаше покъртителни надписи по плочите :D
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Утре ще има доста голям ъпдейт на играта. Нов пач, нова Парагон система, нови легендарни предмети, ъпдейти по скиловете на героите, доста подобрения и най-вече - Drop rate on quivers has been reduced - това определено си е доста добра новина ;)

 

На мен лично ми харесва, че капват MF-то на 300%, че ми беше писнало да бягам и да сменям гиър преди да убия Азмодан или Диабло. Ще отнеме време докато станем Парагон лвл 100, но все пак това е по-добре от гиър суапа.

 

Diablo III Patch 1.0.4 - v.1.04.11327

Link to comment
Share on other sites

Аз го утрепах с 5 стака на 21. 07. Всичко е въпрос на резистове в тази игра и life on hit - поне за монка. Със 600 умирах, с 850 рез + 1000 LoH просто минах акт 3 (Heart of Sin) и акт 4 все едно беше Butcher run.

Проблема при Диабло е, че понякога не мога да нацеля момента кога да суична MF гиъра, а той е много - сменям всичко без оръжията и bracer-ите. Не мога да го бия с MF, защото ще ме убие само като влезна и ме погледне ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...