Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Някой ще може ли да даде директен линк към филмчето, че на близзард даунлоудъра са ибава...

Link to comment
Share on other sites

Дай директните линкове, защото не мога да влезна в дирикторията. Аз трейлъра и арт-а го свалих, остана само глеймплея.

Link to comment
Share on other sites

Ликуид за 1ви път да сме на едно мнение! Ако са махнали некрото и са сложили тоя чикиджия, да им укапат ташаците...

Аз не усетих номера с мъжкия и женския вариант на героите.... Тъпо ми се струва!

@warezBG Кви са тия .flv-та! :lol: .... Говорим за 807 мегабайтовия филм за геймплея... Някой изобщо успял ли е да се закачи???

Link to comment
Share on other sites

Мда, ако са махнали некрото (както смятам, че е станало, но дано да не съм прав. некрото си е емблематичен герой). Изобщо се надявам да не са махали нито един герой. Освен паладина може би, не ми пука какво става с него и без това бягаше като изнасилена патка :Д

 

Иначе не - на 0% стои от поне час. До колкото чета и други не са успели, така че явно е при близърд проблема. Да качат торента на ThePirateBay, какво толкова...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не схвана... искаме да гледаме HD клипчетата, тези които са 800МБ и които можеш да си лепнеш на full screen без да гледаш пиксели. Не някви кирливи флв-та за 300х300.

Link to comment
Share on other sites

Кирливи така ли ... еми и те се ъплоадват в момента ама щом са кирливи ше зема да направя един "close" и да си ги намерите тогава вие ;) айде успех и със здраве...

Link to comment
Share on other sites

какви ли ще бъдат изискванията за hardware :lol:

Същите като на старкрафт 2 сигурно, тъй като май позлват един и същи енджин и графиката на външен вид е доста сходна. Вероятно на всяка щайга от предишните 3 години ще тръгне :lol:

Link to comment
Share on other sites

Същите като на старкрафт 2 сигурно, тъй като май позлват един и същи енджин и графиката на външен вид е доста сходна. Вероятно на всяка щайга от предишните 3 години ще тръгне :lol:

Мда и аз забелязах същите подобрения, които рекламира при обявяването на SC2 и техния енджин. Това и мен ме наведе на мисълта, че енджина ще е същия => същите изисквания.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах филмчето , играта ще си струва тотално , нямам търпение да излезе :)

Link to comment
Share on other sites

Близард успяват да направят това което много гейм студия немогат да направят. Да накарат сърцата на геймърите да затуптят от вълнение :)

Link to comment
Share on other sites

сайта е страхотен а играта сигурно ще бъде много добра :)

 

не мисля че енджина ще е същия като СК2 - ще е по добър :bgrin:

като четох май няма да е на месечна такса .... :tongue дано

 

ето нещо интересно

Diablo III's environments add a great deal of interactivity to the game, including destructible elements and environmental obstacles that can be turned against your enemies.
witch doctor-а ми изглежда интересен :)
Exciting new classes like the witch doctor bring new gameplay options to the table.
Five character classes will be included in the game

 

ама кога ще излезне :cry ... имат да правят СК2, лотлк вече е почти бета но и тя не е излезнала

wallpaper-а радва :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Всичко изглежда ОК само, че ако видя на едно място амазон, берберка и паладинка ще се издрайфам на клавиатурата. То бива безвкусица и комерсиализъм ама... Някакси амазонка... в мъжки вариянт не върви хич.

Link to comment
Share on other sites

Играта изглежда наистина страхотно, всичко е много добре пипнато, красиво и изглежда много забавно. Проблемът е само, че цялата история прилича на един голям експанжън за Д2 с нова графика. Няма нищо качествено ново. Което е проблем не само на Близард, а на цялата индустрия.

Link to comment
Share on other sites

Играта изглежда наистина страхотно, всичко е много добре пипнато, красиво и изглежда много забавно. Проблемът е само, че цялата история прилича на един голям експанжън за Д2 с нова графика. Няма нищо качествено ново. Което е проблем не само на Близард, а на цялата индустрия.

Бе има си ги новите работи , хотбар-а за скиловете идва перфектно плюс допълнителни слотове , които отговарят на копчетата на мишката и скрол-а. Другото , което е , че айтъмите заимат по 1 слот от инвенторито , което е голям плюс в сравнение с LoD където винаги идваше малко мястото ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи ве хора .

:laughing:

слагай от време на време различна усмивка поне :rolleyes:

според мен няма да е на такса, видените "нива" ме карат да мисля така - няма такива огромни полета за безмислено, губещ време тичане ;)

новите герои определено няма да са мъжки / женски вариации на досега известните, близард не са толкова тъпи

п.с. от сега почвам да пестя, като излязат изискванията ще си взема комп, покриващ макса с + 25% отгоре :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...