Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Правилно! Като във вица: ... и на сутринта гледам до мен спи крокодил. По едно време мацката се събужда и казва: добро утро, скъпи. Мъжът скача уплашен с вик: А, и говори!

Link to comment
Share on other sites

Бас хващам, че Midex не го знае този стил. Когато научиш нещо ново от BulForum = Безценно.
28109859_1994711840544516_1481800607_n.j

 

Midex: Е, вече го знам. ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Това изобщо не е случаЕност!

Ельоминатите са вписали като точка първа в изискванията за участие по тези конкурси, кандидатките да са кухи като градински лейки (от онези, поцинкованите). Та заради това яките мачки да им подражават и по този начин всеки мъж с IQ равно на величина по-голяма от номера на обувките му да изпитва непоносимо страдание. Разкъсвайки се вътрешно между указанията давани от двете му глави. Което в чести случаи на даден етап води до това, мъжът да се запита - Абе... аз да не би да съм джендър? Което иде да рече, че именно ельоминатите са виновни за каскадното увеличаване на бройката на разни същества с объркано усещане за пол, психика, светоусещане, усет за собствени кадърности и предпочитания за десена на чорапите им...

Тоест, иде краят на дните, Драги ми дами, господа и... джендъри.

Link to comment
Share on other sites

Това изобщо не е случаЕност!

Ельоминатите са вписали като точка първа в изискванията за участие по тези конкурси, кандидатките да са кухи като градински лейки (от онези, поцинкованите). Та заради това яките мачки да им подражават и по този начин всеки мъж с IQ равно на величина по-голяма от номера на обувките му да изпитва непоносимо страдание. Разкъсвайки се вътрешно между указанията давани от двете му глави. Което в чести случаи на даден етап води до това, мъжът да се запита - Абе... аз да не би да съм джендър? Което иде да рече, че именно ельоминатите са виновни за каскадното увеличаване на бройката на разни същества с объркано усещане за пол, психика, светоусещане, усет за собствени кадърности и предпочитания за десена на чорапите им...

Тоест, иде краят на дните, Драги ми дами, господа и... джендъри.

:lol: :lol: Това беше много силно!! :lol: А някой ще ми обясни ли защо всички се вглъбиха в тая дума джендър, която си означава чисто и просто пол?? Защо стана нарицателно на всички педерунгели, траверси и тем подобни???

Link to comment
Share on other sites

А някой ще ми обясни ли защо всички се вглъбиха в тая дума джендър, която си означава чисто и просто пол?? Защо стана нарицателно на всички педерунгели, траверси и тем подобни???

Ами щото ония дето говори за 80-те процента май ще излезне прав. Щото хвърлиха една кукичка със скандалче и цялото риба клъвна и го дъвче и предъвква. И покрай дъвченето и състезанието по най-оригинален виц за джендър, всичко забрави за Пирин, Мирин, ЕвропреЦедателство и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Бг мама всичко знае
и не може да си трае.
Щом развихри се дебатa,
яхват мамите метлата.
"Туй, ваксините, са чума,
хич и да не става дума!"
Щом хомеопат го казва,
няма що да се доказва.
БГ мама в сайт прочела
конспирация дебела:
Фарма-мафия голяма
дебнела над наш'та мама!
Туй веднага потвърдила
на пазара лелка мила.
Тя подробности разбрала,
пък от шоуто на Гала.
Мама хвърлила престилката,
памперсите и точилката,
седнала пред компа бясна
във главата с мисъл ясна:
"Тия лекари със хъс
ще натиря в кучи г*з!
Информирана от врачки,
екстрасенси и баячки
имам право, и избирам:
бебето не ваксинирам!"
Мамите са като ято,
форума превръщат в блато,
а опиташ ли да спориш
няма шанс да се пребориш
Дори науката е няма
пред мощта на бг мама! ~

Автор - Владислав Пенчев

Link to comment
Share on other sites

Гледам от линка някъв,когото го засипват с пари.Освен ако не е хиперинфлация,а такава не знам да има при арабите това не е много смешно.По-скоро депресиращо.Когато милиона за някой е джобна пара.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...