Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Напротив, Ангел си...и в тоя форум никой няма право да говори за чорапи ако не е Ангел! :woot...и освен това "Ангел®" отдавна е запазена модна марка в Булфорум...нещо като Кристиан Диор във Франция. :P

Ааа не харесвам си името, Ангел не ставам :D :lol: Освен ако не решиш да ми пратиш няколко хиляди биткойна, тогава получаваш правото да ми викаш както решиш :lol:

 

Когато си в на работа в минитерството, ама ти е скука и лъскаш бастуна:

26991866_1809282612697405_26001649543329

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Медиите упорито премълчават, че снощи на геостационарна орбита е имало бой за паркомясто между перничанин с голф и някакъв тип с тесла.

Link to comment
Share on other sites

Медиите упорито премълчават, че снощи на геостационарна орбита е имало бой за паркомясто между перничанин с голф и някакъв тип с тесла.

:lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Медиите упорито премълчават, че снощи на геостационарна орбита е имало бой за паркомясто между перничанин с голф и някакъв тип с тесла.

 

А споменават ли, че по време на спречкването, перничанинът също е изкарал една тесла...от багажника на голфа де...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси дългия гиф...забавно е, но много утежнява с цялостното зареждане и затова ти го сложих в спойлер, че поне аз едвам отварям темата...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси дългия гиф...забавно е, но много утежнява с цялостното зареждане и затова ти го сложих в спойлер, че поне аз едвам отварям темата...

Вероятно си с компютър и интернет от Мезозойската ера, затова. :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

...даже пиша на каменна клавиатура - сам съм си я дялкал клавиш по клавиш. :lol:

 

Вярно, старичък ми е лаптопа, но след като безпроблемно си гледам Full HD клиповете в Youtube, а тоя гиф лагва яко докато се зареди целия, значи определено е тежък за някои по-стари машини...проблемът е, че тръгва с лаговете още отначало преди да се е заредил целия, след като направи един цял оборот и започне отначало, вече не лагва, но преди това си е досада да го гледаш кадрово...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно си с компютър и интернет от Мезозойската ера, затова. :P :lol:

 

Мислех тук от село s Blizu да му го кажа  :laughing1: 

 

Също така това ме подсеща за една друга велика сцена

 

https://www.youtube.com/watch?v=86bY6Ltrdp4

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...