Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Той с легалните няма проблеми. ОВЦЕ! Можеше да е смешно ако не беше тъпо...

Пък и той и без това вече си има жена за чудо и приказ. Дано си изпълни заканите и успее да им спре парите на тия гнусни фондации за пропаганда.

Link to comment
Share on other sites

Пък и той и без това вече си има жена за чудо и приказ. Дано си изпълни заканите и успее да им спре парите на тия гнусни фондации за пропаганда.

На кои фондации за пропаганда да спре парите?

Link to comment
Share on other sites

Именно - и аз не разбирам защо се слага всичко непременно под един знаменател. Да се изтребят циганолюбите обаче е задължително. 

Г-н Пантелеев - жена му е от Словения и кой знае как точно е стигнала да него.... (това е същественото на шегата, разбира се)

Link to comment
Share on other sites

и откога има проблем с легалните имигранти?

aми оставане със зелена карта до живот и отказ на гражданство(не е прието още) аз го виждам като проблем. Ако това стане преди да взема паспорта - на другия ден си хващам самолета ;). Нямам причина да оставам и секунда повече.

Link to comment
Share on other sites

aми оставане със зелена карта до живот и отказ на гражданство(не е прието още) аз го виждам като проблем. Ако това стане преди да взема паспорта - на другия ден си хващам самолета ;). Нямам причина да оставам и секунда повече.

От любопитство - защо се пънеш за това гражданство ? Дава ти екстри при живота там ли?  (никога не съм се интересувал от условията за отиване в щатите, та съм бос на темата)

До колкото разбирам не ти се остава там, а стоиш само заради гражданството, но след като го вземеш смяташ да си дигаш чукалата или да останеш още? 

Причината да питам е, че чета за доста американци които се отказват от гражданството си ако решат да живеят постоянно в чужбина заради начина по който ги таксува Америка  - до колкото съм разбрал са длъжни да плащат данъци и в Америка в/у доходите си в чужбина, което си е преебавка. 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

aми оставане със зелена карта до живот и отказ на гражданство(не е прието още) аз го виждам като проблем. Ако това стане преди да взема паспорта - на другия ден си хващам самолета ;). Нямам причина да оставам и секунда повече.

 

Тоя простак верно ли ги ми сли такива?!?!?!? Добре че баба ми си взе паспорта лани.... Такава идиотщина не ми се вярва да сътворят... Тогава мандата може и да го не почне  :wtf: 

 

Разбирам да спрат томболата - няма лошо, ама това е вече прекалено... 

 

ЕДИТ: Ясене - ползите са много и сериозни, вЕрвай ми. Из Форума няма да уточнявам какви, той Стефчо вече ги знае.  

Link to comment
Share on other sites

Трололо

 

https://twitter.com/netanyahu/status/825371795972825089

 

 

 

 

 

Benjamin Netanyahu

 

President Trump is right. I built a wall along Israel's southern border. It stopped all illegal immigration. Great success. Great idea

 

 

-----------------------------------------------

 

 

Причината да питам е, че чета за доста американци които се отказват от гражданството си ако решат да живеят постоянно в чужбина заради начина по който ги таксува Америка  - до колкото съм разбрал са длъжни да плащат данъци и в Америка в/у доходите си в чужбина, което си е преебавка.

 

След което горещо съжаляват за постъпката си, защото гражданството не е само един документ къде си плащаш данъците. Мързи ме да ти вадя правилната статия по въпроса в момента, но съм сигурен, че и сам можеш да я намериш

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

От любопитство - защо се пънеш за това гражданство ? Дава ти екстри при живота там ли?  (никога не съм се интересувал от условията за отиване в щатите, та съм бос на темата)

До колкото разбирам не ти се остава там, а стоиш само заради гражданството, но след като го вземеш смяташ да си дигаш чукалата или да останеш още? 

Причината да питам е, че чета за доста американци които се отказват от гражданството си ако решат да живеят постоянно в чужбина заради начина по който ги таксува Америка  - до колкото съм разбрал са длъжни да плащат данъци и в Америка в/у доходите си в чужбина, което си е преебавка. 

оставя ти отворена врата. ако тотално я втасаш и под тотално имам предвид оставане на улицата - идваш, караш камион и за 1 година се оправяш от към дългове, че и нещо на стрна ще има. За другото си прав и не си прав. Ако правилно съм разбрал. Ако работя за българска фирма(примерно) мисля , че дохода ми трябваше да е над 50 бона в зелено, за да плащам данъци на САЩ. Трябва да го проуча повече тоя въпрос. Ако работя за американска фирма (както имам колега) и получавам американската заплата в пълен размер - трябва да си оправя данъците в САЩ.

 

Хора дето се откават от гражданство са обикновено доста богати или правят доста пари и не искат да ги дават на чичо Сам

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тоя простак верно ли ги ми сли такива?!?!?!? Добре че баба ми си взе паспорта лани.... Такава идиотщина не ми се вярва да сътворят... Тогава мандата може и да го не почне  :wtf: 

 

Разбирам да спрат томболата - няма лошо, ама това е вече прекалено... 

 

ЕДИТ: Ясене - ползите са много и сериозни, вЕрвай ми. Из Форума няма да уточнявам какви, той Стефчо вече ги знае.  

имаше такива мохабети.

 

роден човек в Америка има сертификат за раждане - това му е официалния документ. Паспорт може да НЕ изкара докато е жив. Паспорт му трябва САМО ако напусне пределите на САЩ.

 

едит: аз ако положа клетва също ще получа сертификат, но не за раждане, а за гражданство. Паспорта е отделен документ.

 

Третия вариант за напускане е тумбене на всички карти и оставяш сметките на чичо Сам. Правено е не един път.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй, но не само - ама да не ги говорим ся тия тука - не му е мястото. Друго си е И в САЩ да размахаш паспорта, вместо картата... 

Link to comment
Share on other sites

Ясно, не съм дълбал особено, просто съм четал отгоре отгоре блог постове на темата, та ми стана интересно :))

 

дам, сега видях и в коя тема постя, сори за спама 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Последен пример давам. Познат. Много просто парче, за календарната 2016 има над 200 бона заработени на камиона. С много каране и собствен камион. От кокаин и курви - нищо няма на страна, че и в дълг влиза. Това е гросс все пак. Нет остават около и помалко от половината. Зависи колко се чупи камиона. Предимството....въс всеки един момент може да завърти ключа обратно и да не бачка, а когато го вкара в стартера - ВИНАГИ ще има работа. Недостатък....зверски кучешка работа.

Link to comment
Share on other sites

Чакайте, бе... Борсук не беше ли другото име на язовеца?

Ония двамата палячовци пак показаха колко са неграмотни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...