Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Недей така, най не са били консперации, а са били конспирации. И можеш в прав текст да им кажеш, че магаре не могат да спрат, камо ли кон. Кон, бе, кон... И за бога изкарай жена си оттам - ако има нещо, достигащо чалгата във времето и пространството откъм тъпотия и откровена кретения - това е точно този форум. 

Добре де, конспИрации са. Все пак съм на почти бутилка водка и си позволявам малки грешки. Ами всъщност не смятам да я изкарвам от там, щото иначе ще трябва да и обръщам постоянно внимание. Така поне имам време за себе си. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Минаваме нататък - защо НА ТЕБ го изпрати?????  :laughing:

Еееее изпрати ми го просто за да се посмея. при нас вече няма начин за трето дете, чисто здравословно. Но това не пречи да си осиновя де. Имам две момчета, твърдо сме решили да си осиновим едно момиче. Поне на едно дете да дадем шанс в живота. Ама това е тема за друг раздел. Хайде наздраве на всички.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да те отчайвам, но ще видиш какъв кошмар те чака, само защото си решил да дадеш шанс на някое момиченце, буквално гниещо по домовете. Приготви се за процедура над две години и тотално скъсване на нервите ти. Дано да успееш. Имаме вече такова дете във фамилията, но беше кошмар да се осинови. Отделно на какво са подложени децата в тия "места".. Дете на 4 да знае само няколко гласни звука, свързани с боя за хляба....  

 

ЕДИТ: Наистина не е тук мястото да ставаме сериозни/// 

Link to comment
Share on other sites

В детска градина 
-Деца, как вика котето? 
-Мяуу... 
-Как вика кучето? 
- Бау,Бау... 
-Как вика кончето? 
-СЪБИРАМ.... СТАРИ.... ПЕЧКИ.... ПЕРАЛНИ... БОЙЛЕРИ...

Link to comment
Share on other sites

Има ли сред вас дори милиграм съмнение, кой точно ще да е този ФОРУМ 

Тези приличат на извадки от teenproblem.net най-вече.

 

Едит: Тези дори не изглеждат истински. Още повече, че при търсене излизат само в подобни "компилации"

 

Пък и има 2, които не са за там. Просто са любопитни хората...

 

Винаги съм си мислил, че жените имат само два отвора долу. А те са три! Обяснете ми, моля!

 

Мога ли да си върна с операция девственоста за първата ми брачна нощ и мъжът ми да не се досети? Къде правят такива операции?

 

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 Снощи излязох с приятелки на купон. Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се, че се прибрах в 3.00 сутринта пияна като карпатски вълк. На влизане вкъщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжът ми ще се събуди от кукането, изкуках с всички сили още девет пъти. Останах адски доволна и горда от себе си и от гениалната си идея, с която щях да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно, мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00, както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза: - Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата. -Така ли? - казах аз трепереща...- и защо любов моя? - Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири пъти, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...