Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

The Bitch Hotel - Do U Wanna Dance ?

 

някой да знае оригинала на Соня Немска - Свалячи ?

не е тази , благодаря все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

не е тази , благодаря все пак.

Руси кажи малко повечко - Стил ,мъж ли жена ли я пее , защото тоя текст е доста често срещан.

 

НЗ, виж Еди Грант - I don't wanna dance

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Руси кажи малко повечко - Стил ,мъж ли жена ли я пее , защото тоя текст е доста често срещан.

 

НЗ, виж Еди Грант - I don't wanna dance

Ми доколкото знам, песничката е нова и я пускат по MTV hits. Клипа е анимиран (рисуван) и мисля , че заглавието на песента няма нищо общо с думата dance , но само това успях да чуя от текста, но не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Търся 2 песни които са мн популярни в момента но не им знам заглавията.Едната е с едни негра и едни мадами свирят на цигулки около тях.На едно място пеят ..Must be someone else....Знаете я с сигурност :D А другата е на един сръбски изпълнител който тези дни беше в България и му гледах интервю по Канал 3.Клипа на песента е как тоя пич кара кола през ноща в някъв град...и вали :lol: Повече инфо от това здраве му кажи!Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща как се казва една нова песен, която често я пускат по радио Сити и е само инструментал, като се откроява хавайски барабан (ако така се казваше де).

 

И ако някой може да ми каже как се казва на Нели Фуртадо последната песен :)

 

A да и още един въпрос - как се казва песента на Биг Брадър от този сезон :P

 

Edit:

За първата песен не мога да ти помогна,но втората трябва да е All good things :)

 

Дам точно тази е, благодаря!

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща как се казва една нова песен, която често я пускат по радио Сити и е само инструментал, като се откроява хавайски барабан (ако така се казваше де).

 

И ако някой може да ми каже как се казва на Нели Фуртадо последната песен :)

За първата песен не мога да ти помогна,но втората трябва да е All good things :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от преди няколко години. Една дебела и черна изпълнителка с бял каскет/примерно/ е на клипа. Припева е Ican't sleep, I can't breath anymore.......I wish I didn't miss you anymore. Дано някой се сети за какво иде реч.

 

нейсе Angie Stone - Wish I Didn't Miss You

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от преди няколко години. Една дебела и черна изпълнителка с бял каскет/примерно/ е на клипа. Припева е Ican't sleep, I can't breath anymore.......I wish I didn't miss you anymore. Дано някой се сети за какво иде реч.

 

нейсе Angie Stone - Wish I Didn't Miss You

това ?

Link to comment
Share on other sites

търся някои ретро денс пар4ета като на u96-energie,music instructor-electric city ако някои може да помегне 6те сам много благодарен

Link to comment
Share on other sites

пускат една песен по Z-rock опитах се да налучкам да я намеря ама не става в припева се пее "pain without love , pain can't get enough, pain ... нещо си :), cause i'd rather feel the pain and nothing at all"... ще се радвам ако някой ми помогне ... благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

пускат една песен по Z-rock опитах се да налучкам да я намеря ама не става в припева се пее "pain without love , pain can't get enough, pain ... нещо си :), cause i'd rather feel the pain and nothing at all"... ще се радвам ако някой ми помогне ... благодаря предварително

 

 

Three Days Grace - Pain пробвай с тази

Link to comment
Share on other sites

Стара е много е известна но все ми се губи как се казва пее се

"hey teachers leave us kids alone "

слушах я наскоро в сет на Ерик Ентрена искам да си я намеря само да разбера как се казва

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЛЕКО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ЕВРОПЕЙСКА ГОДИНА

Link to comment
Share on other sites

Стара е много е известна но все ми се губи как се казва пее се

"hey teachers leave us kids alone "

слушах я наскоро в сет на Ерик Ентрена искам да си я намеря само да разбера как се казва

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЛЕКО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ЕВРОПЕЙСКА ГОДИНА

pink floyd - another brick in the wall

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Темата е уникално дълга, а това което търся вади милион резултати ('есента' вади "търся песента" и още такива).

Та песента е българска, как се казва певицата, песничката е бързичка, пее се "отива си лятото, идва есента", клипа е един такъв по улиците, вечерно време също така, "тя" обикаля из София май, а тоналността е по-скоро тъжна, но не точно, по-скоро 'замисляща' :unsure: .

 

Mary Boys Band - Nepoznati Ulici

Мерси :punk

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Темата е уникално дълга, а това което търся вади милион резултати ('есента' вади "търся песента" и още такива).

Та песента е българска, как се казва певицата, песничката е бързичка, пее се "отива си лятото, идва есента", клипа е един такъв по улиците, вечерно време също така, "тя" обикаля из София май, а тоналността е по-скоро тъжна, но не точно, по-скоро 'замисляща' :unsure: .

Mary Boys Band - Nepoznati Ulici

Link to comment
Share on other sites

Ми доколкото знам, песничката е нова и я пускат по MTV hits. Клипа е анимиран (рисуван) и мисля , че заглавието на песента няма нищо общо с думата dance , но само това успях да чуя от текста, но не съм сигурен.

Оаsis - The Masterplan би трябвало да е!

Link to comment
Share on other sites

ммм не мога да се сетя как се казваше песента от рекламата на вестник "Монитор", някакво ретро беше мн яко, ама мисля, че вече не я въртят тази реклама ;) ако някой се сеща да пише :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

песен, която си мисля, че е на the Cardigans, но да не ви подвеждам...

пее се:

It's alright, it's all clear

in this world..

женски вокал, ако някой има предложение, да пише

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...