Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Еми незнам това "навсякаде" дали е кафе или телевизията ама пробвай с Outwork - Elektro за друго не се сещам по ТВ-то...ако не е това дай малко повече инфо :D

Edited by Exploit
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Еми незнам това "навсякаде" дали е кафе или телевизията ама пробвай с Outwork - Elektro за друго не се сещам по ТВ-то...ако не е това дай малко повече инфо :D

Хааа намери се песента ;> DJ Aligator - Davai Davai .. мерси все пак на сички :]

Link to comment
Share on other sites

Има 1 песня, която явно е някъв американски негърски хит щото я чувам някокло пъти из радиата вече.

 

Някъв негър пее нещо, казва shut up bitch и започва опера от Мусоргски :blink: (която осмисля цялата песен и въобще е гавра, но това е американския стил). Много ми е интересно коя е :ghost

 

Тази опера не я знам, но да не би да става въпрос за Warren G & Sissel - Prince Igor?

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една стара песен от 2004 на Слави Трифонов специално за БГ отбора по футбол...."Една страна,един отбор..." или нещо такова беше?Как се казваше? :)

 

EDIT : Намерих я - "Българи Юнаци" :)

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

Има 1 песня, която явно е някъв американски негърски хит щото я чувам някокло пъти из радиата вече.

 

Някъв негър пее нещо, казва shut up bitch и започва опера от Мусоргски :blink: (която осмисля цялата песен и въобще е гавра, но това е американския стил). Много ми е интересно коя е :ghost

 

 

Тази опера не я знам, но да не би да става въпрос за Warren G & Sissel - Prince Igor?

 

 

Дам най вероятно става въпрос точно за Warren G & Sissel - Prince Igor ;) A oперата която ползват за да направят таз песен е на Бородин - Княз Игор :) От там е и името на R&B парчето ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди около 5-10 мин по Сити Радио пуснаха 1 песен.

Текс не запомних, но беше с някъв супер странен глас.Няква веселяшка такава ;) някой може ли да ми помогне?

Link to comment
Share on other sites

Pesenta s koqto po4va 1-viq epizod na 4-ti sezon na O.C.? Imam v predvid sled parvona4alnoto kadeto predstavqt kakvo e stanalo predi iii sled tova kadeto pokazvat aktiorite.Na4aloto na sashtinskata 4ast na epizoda :)

Placebo - Running up That Hill :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка за един приятел и ще съм много благодарен ако ми помогнете да я открия - ето го тук откъса, записан от радиото...

click

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка за един приятел и ще съм много благодарен ако ми помогнете да я открия - ето го тук откъса, записан от радиото...

click

Благодаря предварително!

Jeanette - Porque te vas :)

Link to comment
Share on other sites

Има една песен. Пее се: "Here by my side - the devil" или нещо такова. Някой да знае как се казва ???

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Песничката от предаването Дневника? :)

 

Не беше ли Ани Лозанова - Огледало :confused

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

новата песен на kelis ?!?!?! но не i love my chick... някаква друга

 

bossy ?

 

chistacha мерси, но не е тя :( в тази се пееше нещо за часовник, но какво беше.. офф :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...