Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Някой да знае как се казва парчето от Prison Break. В един от първите епизоди, когато черните и белите се сбиват. Преди това дават как си подават оръжията и върви един Gangsta Rap, в който се пее "... This is war..." Свалих си soundtrack-а от arena-та, но там го няма.

 

Благодаря предварително!

 

и аз я търсия тая песен но намерих само откас от около 30сек... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За саундтрака на Prison Break някой назад беше писал, че точно тази песен е правена за сериала специално. И не е точно песен а откъс от 30 сек както беше казал Zlobil ;) Така че до колкото знам няма цяло парче създадено...

Link to comment
Share on other sites

Само това мога да ви предложа като саундтраци към "Prison break" :

Eто 2 саундтрака в стил хип-хоп от сериала :)

THIS IS WAR!!! :music :punk

Тази също е от "Призън Брейк" и е много маняшка Willing to Die :pirate

За жалост не са цели песни,а са само откъсите ,защото просто не са направени цели... :(

 

А оригиналния саундтрак е на Ramin Djawadi - Prison break theme .Имам го ама ме мързи да го качвам в нета сега. В ДЦ++ доста хора я имат тая песен - дръпни я от там :)

 

redmadman това мисля ,че всички го знаят... както са написали по горе ;)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Преди време го обяснявах това даже май 2 пъти песента е направена специално за сериала записана е има такаа песен но никога не е издавана правата върху песента са собственост на създателите на сериала ще бъде издадена когато те решат ако изобщо им се занимава да пускат саундтрак това е всичко просто и ясно

Link to comment
Share on other sites

Една бавна песничка "you better stop before" ... Стара, известна, за съжаление не знам как да я намеря :huh:

 

Zzzio : мерси :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Този рекуест ме е срам, че го пускам, щот не мога да обясня нищо. :(

Става въпрос за песен, която е по скоро циклаж, тупцс тупцс или там както му се вика и през цялото време отзад припява едно детско гласче. То сигурно не е детско, а е преправено, щот е пискливо някво. То пее небивалици (поне до колкот си спомням текста не беше свързан, даже нямаше текст, даже думи..) и се пофтаря... Ако някой изобщо разбира за какво иде реч ...

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Този рекуест ме е срам, че го пускам, щот не мога да обясня нищо. :(

Става въпрос за песен, която е по скоро циклаж, тупцс тупцс или там както му се вика и през цялото време отзад припява едно детско гласче. То сигурно не е детско, а е преправено, щот е пискливо някво. То пее небивалици (поне до колкот си спомням текста не беше свързан, даже нямаше текст, даже думи..) и се пофтаря... Ако някой изобщо разбира за какво иде реч ...

Благодаря предварително.

 

Holly Dolly - Dolly Song ?

Link to comment
Share on other sites

Търся две песни (сериозно! =))

Хаус е, нова е и на припева се пее "...еverything you do you do it for me-e-e..."

 

Другата е инструментал много як (само биит) и е нова. Незнам какъв жанр е (къща/течно?) :S.

 

Мерси предварително =]

Link to comment
Share on other sites

По тва предаване Сделка или не има един пич от Перник с едни големи очи. :D Е тоя като му кажат да отваря кутията и винаги пускат една песничка, в която се пее нещо такова: "...в Перник се раздават яко шамари...". Един детски глас такъв мисля, че е.

Link to comment
Share on other sites

Има 1 песня, която явно е някъв американски негърски хит щото я чувам някокло пъти из радиата вече.

 

Някъв негър пее нещо, казва shut up bitch и започва опера от Мусоргски :blink: (която осмисля цялата песен и въобще е гавра, но това е американския стил). Много ми е интересно коя е :ghost

Link to comment
Share on other sites

1. Извинявам се за изключително тъпо зададеното питане ;)

Та значи... нали има към 5-10 песни, които нон стоп въртят навсякъде и сички ги знаят (само дето аз не..) Май е техно и чат пат пее мъж .. повтаря нещо 2 пъти ама идея нямам кво .. Ще се радвам на сякви предложения :lol:

Link to comment
Share on other sites

По тва предаване Сделка или не има един пич от Перник с едни големи очи. :D Е тоя като му кажат да отваря кутията и винаги пускат една песничка, в която се пее нещо такова: "...в Перник се раздават яко шамари...". Един детски глас такъв мисля, че е.

Pernik paradise ?

Link to comment
Share on other sites

1. Извинявам се за изключително тъпо зададеното питане ;)

Та значи... нали има към 5-10 песни, които нон стоп въртят навсякъде и сички ги знаят (само дето аз не..) Май е техно и чат пат пее мъж .. повтаря нещо 2 пъти ама идея нямам кво .. Ще се радвам на сякви предложения :lol:

:wacko: как да ти помогнем?

Помогни ни на нас повече деее :unsure:

Link to comment
Share on other sites

1. Извинявам се за изключително тъпо зададеното питане ;)

Та значи... нали има към 5-10 песни, които нон стоп въртят навсякъде и сички ги знаят (само дето аз не..) Май е техно и чат пат пее мъж .. повтаря нещо 2 пъти ама идея нямам кво .. Ще се радвам на сякви предложения :lol:

ами отдели 1-2 часа и гледай сити тв,те щом ги въртат нон стоп се ша ги пуснат ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...