Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една песен... в нея се пее нещо от сорта:

Merry Christmas I given my heart..... нататука незнам, само знам че е доста стара. Мерси!

WHAM - Last Christmas :confused

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся е от анимацията "Flushed away". Известна е, дори мисля, че я има в една реклама на някой мобилен оператор, ама не помня на кой и дали е на мобилен оператор дори. :bgrin: Значи пее се нещо от сорта на "I like it, I like it,I like it..." и после един тънък глас: "У-у-ууууууууу". С прости думи тва е. Ако никой не се сеща, ако има някъде саундтрака може да я има там.

EDIT: Браво NRG_God голям си! :P

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Robie Williams. Пее се " I just want to fell real love .. " Предложения ???

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся е от анимацията "Flushed away". Известна е, дори мисля, че я има в една реклама на някой мобилен оператор, ама не помня на кой и дали е на мобилен оператор дори. :bgrin: Значи пее се нещо от сорта на "I like it, I like it,I like it..." и после един тънък глас: "У-у-ууууууууу". С прости думи тва е. Ако никой не се сеща, ако има някъде саундтрака може да я има там.

Dandy Warhols - Bohemian like you :punk

Link to comment
Share on other sites

Много благодаря.

 

Още един въпрос. Има една песен , която я пускат в много коледни филми напоследък. Пее се : "All I want for Christmas is you ... "

Link to comment
Share on other sites

една песен на елжис пресли. пее се you don't have to be good to be my girl. you don't have to be rich to rule my worl" тарсих с тези думи в гугал ама ни6то не излезе :(

Значи песента е на "Tom Jones" ,а кавъра е на "Prince" и се казват "Kiss" и двата варианта. Избери си ,кой вариант те кефи повече,защото и двете изпълнения са много добри :) . Ако и Елвис я пее ,поне аз нe съм чувал да е така :bgrin:

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся 2 песни-

 

"all my friends are dead..." :)

------

И песента от рекламата на Табекс /стара българска песен е/

turbogeno -all my friends are dead

taia ot reklamata ne moga sa setia sega sa setia i 6ti kaja izleze mi ot glavata (de pomogna ako niakoi se seti pee se "smukvam s ustnite bavno..." ne e stara naskoro ia imashe v golemite 10

 

 

хаус, пее се (или поне на мен тва ми се причува) : "Seen you in my mind..... walking up to me. The sun is shining..... и т.н. Дано някой се сети от тва куцо описание ;)

Bluefish - Been too long

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Има една песен-пее я жена,клипа е на едно бойно та жената е облечена в бяла рокля.Жанра е балада.Доста известна е,няма начин да не я знаете.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен-пее я жена,клипа е на едно бойно та жената е облечена в бяла рокля.Жанра е балада.Доста известна е,няма начин да не я знаете.

Shakira - Illegal :confused

Link to comment
Share on other sites

Испанска песен, стара, пее се:"По-ром-по-по, пором пором пом перо перо..." или нещо такова :D Мерси предварително :)

hahahaha gati obiasnenieto XD ni6to tova mojebi Antique - opa opa offfff ne mi se struva ispansko mai e gracko ama nz izob6o sam v totalna zabluda

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...