Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Сутринта слушах една песен по радиото,мисля че беше NRJ.Та тази песен,музиката е от една популярна песен на Фил Колинс,а текста е друг.

Да не е тази ,в която жената пее "You're moving to fast" (семпъл от "Artful Dodger- Movin too fast") ,а мъжа ,който е афро-... (абе считай негър) пее " Don'be hasty girl coz' when I'm gone you miss me" и мелодията е от "Phil Collins - Another day in paradise"?

...

Не я знам как се казва :lol:

ЕДИТ:Ама я намерих - "Supafly - Movin' too fast" :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз имам едно питане:

Нова песничка, доста я въртят по катрата.Като стил много ми наподобява на последните продукции на Bob Sinclar.В началото вокалите започват с:

"Where are you people...",

a повтарящият се рефрен, който може би трябва да нарека "припевче" гласи

"One love..You gotta have one love, love, love"

През по - голямата част от песента на заден фон се чува - "pom pom pom.."

Franky Ti-Aya Feat. Yardi Don - One Love World Love ;)

Link to comment
Share on other sites

"i wonna be with you baby o, baby can`t you see , o baby now..."

 

pesni4kata e sveja pripeva koito sam napisal gore se pee ot nqkakuv mladej a pak kopletite se rapira !

 

dano da se setite :unsure:

Единственото което ми идва на главата е "Fun Factory - Be with you" :confused Въпреки ,че припева се пее от жена отговаря на другите условия. Пробвай

Link to comment
Share on other sites

Единственото което ми идва на главата е "Fun Factory - Be with you" :confused Въпреки ,че припева се пее от жена отговаря на другите условия. Пробвай

 

Нц , не е тя Fun Factory - I Wanna Be With You

 

 

 

I Wanna be with you

I wanna be with you baby, yeah baby

I wanna be with you,

I wanna be with you baby, yeah baby

I wanna be with you, uh huh

I wanna be with you, oh yeah

 

Търся една песен, в чийто припев се пее : "I wanna be forever young ..." Или нещо такова... Някой да знае как се казва песента ???

 

Може би е тази - Alphaville - Forever Young.mp3

 

forever young, i want to be forever young

do you really want to live forever, forever and ever

Link to comment
Share on other sites

Здравейте

Има една песничка която доста често се върти по сити и войс, не не знам как се казва.Не си спомням за какво се говореше, мо стила е някакво денсче ... На клипа основното нещо, което запомня човек е една мадама която лежи във вана пълна с вода и зелени ябълки.Жената която пее песничката е някаква руса, с къдрава коса :) Ако можете, кажете ми какво точно съм слушал :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте

Има една песничка която доста често се върти по сити и войс, не не знам как се казва.Не си спомням за какво се говореше, мо стила е някакво денсче ... На клипа основното нещо, което запомня човек е една мадама която лежи във вана пълна с вода и зелени ябълки.Жената която пее песничката е някаква руса, с къдрава коса :) Ако можете, кажете ми какво точно съм слушал :)

DJ Andi & Aida - For the first time :music

 

дължа ти една бира! :)

EDIT: @Gotteskrieger Cheers mate :beerchug :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Хора,виждам,че явно никой не може да се сети...намерих рекламата на Nike,но музиката не е от тази песен,която ми трябва...ето рекламата http://youtube.com/watch?v=poluh7JY_pk&amp...ted&search= иначе инфото си остава същото в по-предния пост... Дано някой да помогне :(

Link to comment
Share on other sites

Жокер от форума!

 

Чух по радио Нова едно хаус парче дето ми е влезнало в главата цял ден. Пее се нещо за ..Changes in my life,I don't know if it's wrong or if it's right

Някой, ако има идея как се казва?

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

Жокер от форума!

 

Чух по радио Нова едно хаус парче дето ми е влезнало в главата цял ден. Пее се нещо за ..Changes in my life,I don't know if it's wrong or if it's right

Някой, ако има идея как се казва?

Chris Lake - Changes

klikk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...