Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една песен, не е много новичка ;) но не знам как се казва, пее се нещо от рода на:

I get no down... и има нещо от рода на Vodka drink and Whiskey drink... някои ако се сеща след калпавото ми обяснение ;) ще съм му много благодарен!!

 

jop4423 Благодаря ти !

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Има една песен, не е много новичка ;) но не знам как се казва, пее се нещо от рода на:

I get no down... и има нещо от рода на Vodka drink and Whiskey drink... някои ако се сеща след калпавото ми обяснение ;) ще съм му много благодарен!!

Chumbawamba - Tubthumping :)

Link to comment
Share on other sites

Hi !

Zna4i tarsq edna pesen , deto q puskat ponqkoga po info kanala :

pee se ne6to " Crazy for you " ...

AKo q znaete , kajete :)

Ей такива постове направо ме радват. :punk

1-во-По кой инфо канал - Да не хварлям боб за да знам на коя кабелна си? ( най-вероятно на Евроком,но това е друга тема)

2-ро- Има сигурно 1000 песни в които се пее това...

3-то Мъж ли я пее или жена и т'ва "Crazy for U" на припева ли го пеят?

С толкова инфо дето си дал трябва да си голям късметлия да ти кажат коя е песента .

Дай малко повече инфо. :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,дет привепа изобщо немои се разбере ко се пее.Само "Брим бам бам барим бам бо" или нещо такова.Доста е нашумяла.ПЛС линк

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,дет привепа изобщо немои се разбере ко се пее.Само "Брим бам бам барим бам бо" или нещо такова.Доста е нашумяла.ПЛС линк

Holly Dolly - Dolly Song. Сега и линк да ти давам за песен ,която я има навсякъде ме мързи. Вече и знаеш името, размърдай се малко и ще я намериш.

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва новата песен на Fall out boy , която пускат по MTV ...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва и кой пее песента тая от новата реклама на Нестле с бонбоните медальон ли кви бяха с готината пичка която излиза от времето като захапва полвинката 1487.gif

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже коя е песента, която върви на фона на този сайт? Цъка се върху плей на прозорчето и започва една песен. Някой ако се сети да ми каже коя е :D Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже коя е песента, която върви на фона на този сайт? Цъка се върху плей на прозорчето и започва една песен. Някой ако се сети да ми каже коя е :D Мерси предварително :)

Gregorian - Moment Of Peace

Link to comment
Share on other sites

имаше една доста стара бг песен в която се пееше "обичам те,дори когато си с друг,обичам те,без теб живота ми е друг" мъж пееше песента ако не се лъжа :blink:

Link to comment
Share on other sites

имаше една доста стара бг песен в която се пееше "обичам те,дори когато си с друг,обичам те,без теб живота ми е друг" мъж пееше песента ако не се лъжа blink.gif

Коцето сланинката( Константин Стефанов) или Хисарския поп- В малка къща живеехме.

Ще я намериш в дц++ най-често в микс с още две други песни на хисарския поп(Дай си сърцето & една цигара)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка от реклама на Опел Корса с едни извратени плюшени играчки и като мине колата покрай тях такива се заглеждат и казват нещо от сорта на C'mon ,гласа на изпълнителя ми звучи на Шон Пол даже съм почти 100% сигурен че е той

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка от реклама на Опел Корса с едни извратени плюшени играчки и като мине колата покрай тях такива се заглеждат и казват нещо от сорта на C'mon ,гласа на изпълнителя ми звучи на Шон Пол даже съм почти 100% сигурен че е той

DJ Mummy vs Sean Paul - Nuttin' no go so :music

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Коцето сланинката( Константин Стефанов) или Хисарския поп- В малка къща живеехме.

Ще я намериш в дц++ най-често в микс с още две други песни на хисарския поп(Дай си сърцето & една цигара)

мерси батка

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...