Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента се казва You're the one for me.Даже лирикс намерих , на D Train , само че като го пуснах он лайн от датата не беше същото като то линка...надяям се се пак да съм помогнал

 

 

Благодарско много! Аз намерих още 1-2 варианта, но никой не е като този, предполагам, защото този е миксиран. Мерси пак :)

Link to comment
Share on other sites

Хора препоръчайте някъф dark trance.Нещо от сорта на Kindzadza, Dark Nebula :)

До колкото знам аз dark trance няма, а е dark psy trance.Ето ти няколко изпълнителя:

 

DarkPsy, Psy Factor, Twisted System.

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

До колкото знам аз dark trance няма, а е dark psy trance.Ето ти няколко изпълнителя:

 

DarkPsy, Psy Factor, Twisted System.

Ми аз така го знам, ама то може и двете да ги има :D От тия само Twisted System нямам, ама сичко е добре дошло :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз така го знам, ама то може и двете да ги има :D От тия само Twisted System нямам, ама сичко е добре дошло :)

 

Ми има още много, влез поразгледай има достатъчно бг фенове на тази музика.

Link to comment
Share on other sites

Почти всеки е чувал по стадионите "Садията,садията,еееее,педе...." :) На кой е тази песен?Помня,че Ку-Ку я изпяха преди време,но мисля,че имаше оригинал(не с този текст разбира се и не беше българска).

Link to comment
Share on other sites

Почти всеки е чувал по стадионите "Садията,садията,еееее,педе...." :) На кой е тази песен?Помня,че Ку-Ку я изпяха преди време,но мисля,че имаше оригинал(не с този текст разбира се и не беше българска).

Slavi Trifonov\Francia zdravei (1998)\Sadiata

tazi ?

Link to comment
Share on other sites

Eдна бавничка песен много готино ретро през послените 4-5 дни я въртят по Радио 1 в която се пее: I will do what you want me to" или нещо такова много искам да си я на меря 10х предварително.

Link to comment
Share on other sites

Eдна бавничка песен много готино ретро през послените 4-5 дни я въртят по Радио 1 в която се пее: I will do what you want me to" или нещо такова много искам да си я на меря 10х предварително.

предложения :

Bryan Adams - I'll be right here waiting

Bryan Adams - (Eveyrithing I do) I do it for you

Tina Turner - Whatever You Want (Me To Do)

Link to comment
Share on other sites

Почти всеки е чувал по стадионите "Садията,садията,еееее,педе...." :) На кой е тази песен?Помня,че Ку-Ку я изпяха преди време,но мисля,че имаше оригинал(не с този текст разбира се и не беше българска).
Slavi Trifonov\Francia zdravei (1998)\Sadiata

tazi ?

Ами не е тя.Оригинала е доста стар май.И не е на български,чужда песен е.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте това лято слушах една компилация на чалга хитове от 2005 година. Започваше нешто от рода на : "Здравейте приятели аз съм Живко микс и сега с телевизия планета ще ви представим хитовете на 2005 година".

И почват песните като никоя не е цяла само откъси.

Помня че първата е на Преслава - Дяволско желание

 

Ако можете да помогнете и да ми кажете от къде да намеря тази компилация ще съм ви благодарен

Link to comment
Share on other sites

Здравейте това лято слушах една компилация на чалга хитове от 2005 година. Започваше нешто от рода на : "Здравейте приятели аз съм Живко микс и сега с телевизия планета ще ви представим хитовете на 2005 година".

И почват песните като никоя не е цяла само откъси.

Помня че първата е на Преслава - Дяволско желание

Ако можете да помогнете и да ми кажете от къде да намеря тази компилация ще съм ви благодарен

Да не би да е "Музикална Треска Пайнер 2005"

01.Преслава - Дяволско желание

02. Глория - Изповед

03. Камелия - Искаш или да

04. Ивана - Не си ми първият

05. Гергана - Измама

06. Есил Дюран - Елмаз (remix)

07. Валя - Настроение

08. Осем Осем - Не прекалявай

09. Силвия - 24 часа

10. Люси - Вмъкваш се

11. Весела - Лоша слава

12. Галена - Дъждовно реге

13. Мая - Не си това

14. Соня Немска - Недей

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...