Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен, значи пее се нещо от рода на "BOOM, here comes the BOOM... " Метълче е, някой ако знае да казва :). Благодаря предварително :)

 

10х, fibaman ;)

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, значи пее се нещо от рода на "BOOM, here comes the BOOM... " Метълче е, някой ако знае да казва :). Благодаря предварително :)

POD - Boom :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка,която редовно пускат по ситито в момента не много,но не и малко.За съжаление не мога да цитирам тъй като не е на английски.Моля койото може да ми каже сички песни които не са на английски аз ще ги преслушам.(не е в топ 15)

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която вероятно се изпълнява от "Akon", пускат я по дискотеките и явно е излязла наскоро. Прослушах всички песни, които открих, но нея я нямаше!HELP PLEASE!!!

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която вероятно се изпълнява от "Akon", пускат я по дискотеките и явно е излязла наскоро. Прослушах всички песни, които открих, но нея я нямаше!HELP PLEASE!!!

Akcent-Jokero ? Не е Akon, ама знам ли? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка,която редовно пускат по ситито в момента не много,но не и малко.За съжаление не мога да цитирам тъй като не е на английски.Моля койото може да ми каже сички песни които не са на английски аз ще ги преслушам.(не е в топ 15)

Bass Hunter - Bote Anna ?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като не ми се рови ще попитам . Коя е песента , която е за начало на АЛФ ? Прегледах в локалния ама нещо не я намерих като саунтрак

ЕДИТ : chefoto Благодаря ти много

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Тъй като не ми се рови ще попитам . Коя е песента , която е за начало на АЛФ ? Прегледах в локалния ама нещо не я намерих като саунтрак

 

Little Richard - Old Time Rock'N'Roll :)

Link to comment
Share on other sites

Tarsq edna pesen-4esto q vartqt po Painer-a.Pee sa-pak me presledvai,pak me dokosvai ili ne6to ot toq sort.V klipa ima dvama motoristi s edni krosarki praqt izpalneniq :) :D

Димана - Пак ме преследаш

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която слушах по di.fm, казва се "go to bed world" или "godnight world", но по скоро е първото.

 

@Shade: като се върне леля ми щи кажа. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Tursq edna stara 4algiq. Припева е: много много е добре с чужда булка на кафе щом желае тя сама тая веселба. По лириката не я намерих :)

Link to comment
Share on other sites

Чия е оная популярна гръцка песен, дето се пее за някво 'феномено'?

Ето тази: http://www.data.bg/f.php?fid=15056764

Ако имате и текста (на латиница) ще е бонус :)

 

 

Shade до колкото знам таз така известна песен е на Vasilis Karas само че текст не мога да намеря :(

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

можете ли да ми кажете известни ретро парчета(не тези на nana i c-block)

Хмммм, трудно е да се каже кои са известни и кои точно са ретро :)

Все пак погледни например тук (както и в линковете най-долу), тук (както и във другите волумета), ъмммм, това засега, ако имаш желание мога да ти врътна и едно ДВД.

Иначе като изпълнители : Nana, C-Block, 2 Brothers On The 4th Floor, 2 Unlimited, Ace of Base, Alexia, Activate, Afrika Bambaataa, B.G. The prince of rap, Beat System (What's going on), Brixx, Corona, Culture beat, Cappella, Cool Cut (let me know), DJ Bobo, Dr. Alban, East 17, E-Rotic, Gala, Haddaway, Ice MC, Jam & Spoon, La Bouche, M People, Mr. President, Real Mccoy, Stevie B, Salt 'n Peppa, Snap, Technotronic, Tony D Bart, и така нататък ....

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен 'Angelica'.Спомням си,че един българин(нещо Захарев си спомням) преди 10 гидини и направи кавър,но може и да се бъркам и песента да си е негова.Нещо John Secada ми се върти ама не я намирам :( Някой да знае кой я пее?Няма значение дали на българина или на оригинала изпълнителя.

Edited by Izo
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен 'Angelica'.Спомням си,че един българин(нещо Захарев си спомням) преди 10 гидини и направи кавър,но може и да се бъркам и песента да си е негова.Нещо John Secada ми се върти ама не я намирам :( Някой да знае кой я пее?Няма значение дали на българина или на оригинала изпълнителя.

На Стоян Захариев е българската версия, доколкото знам.

Link to comment
Share on other sites

Абе, помолиха ме за една песен-изпълнява я едно позакръглено латиноамериканско маце, клипа е на тема световно по футбол, където един немски лъв играе футбол (направо ги разцепва) и се пее "I want to dance with somebody......with somebody who loves me...."Как се казва изпълнителката?

Link to comment
Share on other sites

Абе, помолиха ме за една песен-изпълнява я едно позакръглено латиноамериканско маце, клипа е на тема световно по футбол, където един немски лъв играе футбол (направо ги разцепва) и се пее "I want to dance with somebody......with somebody who loves me...."Как се казва изпълнителката?

 

Goleo Pres. Lumidee vs. Fatman Scoop - Dance :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...