Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Едва ли някой ще помогне, но да пробвам все пак... Тази вечер точно след Бешикташ-ЦСКА чух по някое радио някаква ритмична ретро италианска песен. Пееше я мъж, но нито знам кой, нито хванах нещо от текста... По това радио въртяха много италианско, малко преди тази песен чух "L'Italiano" - Toto Cotugno. 4 пъти се повтаряха 2 главни думи от припева, едната - diento или нещо подобно с "д" и веднъж в припева имаше "амор". Не са: Azzuro, Basta, Il tiempo se ne va, Piccola, Soli, Stivali e colbacco, Liberta, Felicita, Che sara, Baila, Niente da perdere. Не е голям жокер, но ако ви хрумне нещо, кажете плс

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хора, Глория имала нова песен. Някой да знае как се казва?

Има една не много нова. "Кръговрат" - Глория и Луна. Може и тя да е.

He.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Дочо Глория - Сезони ? :)

:) Мерси и на 2мата

 

edit: Има една сръбска песен, в която се пее в припева "Куче пияно", пее я мъж.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Одеве чух по Фреш-а една песничка ... нова е , пее я жена и чух само края ... нещо от сорта на "chocolate in my hand" ама колко сам чул :) Ако някой има някаква идея .....

Link to comment
Share on other sites

Одеве чух по Фреш-а една песничка ... нова е , пее я жена и чух само края ... нещо от сорта на "chocolate in my hand" ама колко сам чул :) Ако някой има някаква идея .....

Този "chocolate" малко съм си го измислил ама песничката е => Asle Bjorn Pr Leya Ft Anne K - Lucky You :)

Link to comment
Share on other sites

има някакво "newschool" реге, дето го въртят много често по city. припева е "it is never gonna be the same agaaaain, wo-wo-wo" и т.н. благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Песента, която пуснаха, когато влизаше травестита как се казваше ?

Нещо в стил Металика беше...

what I see, what I now... или нещо такова беше :)

Link to comment
Share on other sites

От новия Биг Брадър при влизането на Ева (7мия съквартирант) имаше една песен, в която долових само "like the moon and sky" или нещо от сорта.

Tasmin Archer - Sleeping Satellite

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен...предполагам че е на Азис, но не съм много сигурен, гласът прилича на неговия обаче :) та песента започва с някакви думи от рода на "мор моркена" или нещо от тоя род :woot

ако някой се сеща да казва :)

 

Edit : Thief, благодаря :)

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...