Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся 2 песни. НА клипа на първата един пич играе покер с едни мадами и ги лъже и те разбират и после сички на масата танцуват. Втората е - едни хлапета правят някакав кастинг с много яки мацки. МОля някой ако се сеща да каже. Мерси

 

Втората е Max Graham vs Yes - Owner of a Lonely Heart :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Значи рекуеста ми е такъв-можете ли да ми кажете имена на нови песни,които се въртат много често по дискотеки,радиота и т.н,кои каквото ново знае да казва имена,ще черпа тези които ми помогнат,става въпрос за новите песни. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми изреди техно/транс парчетата,които наскоро въртят по радиото(в смисъл по-новите),защото чух една песен съвсем бегло и нищо не разбрах за нея,обаче доста често я въртяли по радиото. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи рекуеста ми е такъв-можете ли да ми кажете имена на нови песни,които се въртат много често по дискотеки,радиота и т.н,кои каквото ново знае да казва имена,ще черпа тези които ми помогнат,става въпрос за новите песни. :)

 

Outwork - Electro

Martijn Ten Velden - I wish you could

 

Тези 2те са най-много въртяни ;) и по морето като бях.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи става дума за една песен която чух в 8 или 9 епизод от 3 сезон на One Tree Hill. Две от главните геройни (сори забравих им имената) набираха нови полълнения за chear leader squad, новота попънение Рейчъл, май беше танцува точно на тая песен. някво мн секси хип-хопче. нещо то сорта ........ make your body wet........ work that hips. Нещо от тоя сорт. Ще съм благодарен ако някой ми подскаже името на тва парче :D

Edited by 5starGeneral
Link to comment
Share on other sites

Значи става дума за една песен която чух в 8 или 9 епизод от 3 сезон на One Tree Hill. Две от главните геройни (сори забравих им имената) набираха нови полълнения за chear leader squad, новота попънение Рейчъл, май беше танцува точно на тая песен. някво мн секси хип-хопче. нещо то сорта ........ make your body wet........ work that hips. Нещо от тоя сорт. Ще съм благодарен ако някой ми подскаже името на тва парче :D

David Banner - Play :confused

Link to comment
Share on other sites

Снощи в енджой чух една песен в която се пееше нещо от сорта "нека да е лято...искам те до мен"Ще ми хелпнете ли?

Deep Zone Project и Мерал - Искам да те имам :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае на кого е 1 сръбска песен, пее се: Или ме любии или ме убий..

 

 

edit: Mauler 10x поне за името има няква версия 2004 където я пее мъж не се бях уточнил но в крайна сметка я намерих

 

Dejan Matic - Zeljo moja 2004 - 05 - Il me ljubi, ili me ubi.mp3 :beerchug

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Значи трябват ми 2 песни от саундтрака на The One. Те общо за 3 в целия филм- 3-тата е на Disturbed - Down with the sickness, но 1-вите 2 не ги знам как се казват :bgrin: на едната текста е нещо подобно: "nothing wrong with me..1..nothing wrong with me...2..." а припевът е "let the bodies hit the floor"

Link to comment
Share on other sites

Значи трябват ми 2 песни от саундтрака на The One. Те общо за 3 в целия филм- 3-тата е на Disturbed - Down with the sickness, но 1-вите 2 не ги знам как се казват :bgrin: на едната текста е нещо подобно: "nothing wrong with me..1..nothing wrong with me...2..." а припевът е "let the bodies hit the floor"

Drowning Pool - Bodies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...