Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мария и Емилия - Ще те хване или нещо такова. Те само една песен имат заедно.

Мария & Емилия - Ще те накажем :) , 10х !

Link to comment
Share on other sites

Има една бг песен- "...искам да ти вярвам, но не вярвам, че това ще е добре..." , мисля, че е доста известна, ама...не съм сигурна дали е стара или нова...някой да се сеща?

Link to comment
Share on other sites

Тарся песните от филма

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

моля който знае от каде мога да ги сваля или ги има, да ми помогне

 

много ви благодаря

Link to comment
Share on other sites

Тарся песните от филма

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

моля който знае от каде мога да ги сваля или ги има, да ми помогне

 

много ви благодаря

Ето ти ги.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора, търся името на една песен от доста време но тъйкато нямах никакво жокерче с което да подскажа не съм ви питал, от скоро време обаче отново взеха да я пускат по радио Ен Джой. Парчето е латино, звученто не е съвременно по скоро прилича на етнолатино балада поне на мен така ми прилича, мъже пеят и на мен лично ми напомня на кубинска балада но най - вероятно ще греша. Тази песен съм я чувал още преди 2 - 3 години но може да е много по стара. Та ако някой все пак е чувал тази балада и случаено знае коя е много ще се радвам да каже 10х

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора, търся името на една песен от доста време но тъйкато нямах никакво жокерче с което да подскажа не съм ви питал, от скоро време обаче отново взеха да я пускат по радио Ен Джой. Парчето е латино, звученто не е съвременно по скоро прилича на етнолатино балада поне на мен така ми прилича, мъже пеят и на мен лично ми напомня на кубинска балада но най - вероятно ще греша. Тази песен съм я чувал още преди 2 - 3 години но може да е много по стара. Та ако някой все пак е чувал тази балада и случаено знае коя е много ще се радвам да каже 10х

парчето не е на англииски така че се съмнявам да е Kevin Little между другото сега се сещам че за първи път го чух по БТV в " Другата българия " нещо гостуваха в латинска Америка и няколко предавания все го пускаха като фон

Link to comment
Share on other sites

Търся си една песен, ама не знам нищо за нея, освен че мн ме кефи...Значи ако някой е бил тая вечер(09.09.06)на пеещите фонтани, пуснаха я към 8 часа...Стилът е нещо като оперно пеене, ама не точно.....ако някой разбере нещо да даде линк плс...

Благодаря предварително...

Link to comment
Share on other sites

парчето не е на англииски така че се съмнявам да е Kevin Little между другото сега се сещам че за първи път го чух по БТV в " Другата българия " нещо гостуваха в латинска Америка и няколко предавания все го пускаха като фон

Да не би да търсиш нещо на Хулио Иглесиас...

Link to comment
Share on other sites

значи песента е чалга снощи я чух и определено ми направи впечатление

пее се "хайде , хайдееее на върбата , хайде хайдееее на върбата"

 

a другата която ме интересува вчера я чух в папарази в диското

значи денс парче пее се нещо от рода на "i wanna be i wish you.... " и се повтавя няколко пъти жена пее

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Търся си една песен, ама не знам нищо за нея, освен че мн ме кефи...Значи ако някой е бил тая вечер(09.09.06)на пеещите фонтани, пуснаха я към 8 часа...Стилът е нещо като оперно пеене, ама не точно.....ако някой разбере нещо да даде линк плс...

Благодаря предварително...

 

 

Eeeee ti me razbi bate. Golqm joker ni dade. Da ne bi v na4aloto na pesenta edin jenski glas po4va s nesto kato operno peene posle edin majki glas prodaljava s nesto kato R&B ili Rap i taka niakolko pati se vartiat po vreme na pesenta. Neznam dali ima nesto obsto no dai niakav joker oste.

Link to comment
Share on other sites

a другата която ме интересува вчера я чух в папарази в диското

значи денс парче пее се нещо от рода на "i wanna be i wish you.... " и се повтавя няколко пъти жена пее

Martijn Ten Velden - I Wish You would

Link to comment
Share on other sites

a другата която ме интересува вчера я чух в папарази в диското

значи денс парче пее се нещо от рода на "i wanna be i wish you.... " и се повтавя няколко пъти жена пее

да нямаш предвид wish you would на martijn ten velden?

Link to comment
Share on other sites

Коя и на кой беше тази песен, че не помня? :blink:

 

Edit : Намерих я.. :) тнх все пак ! :)

Edited by Keitaro
Link to comment
Share on other sites

ей ся слушах една песен по мм-ретро,пее жена-нещо от сорта на lover in the night....and if you fall in love....?

айде бе никой ли не се сеща?свалих сумати песни и не мога да я намеря

Link to comment
Share on other sites

a другата която ме интересува вчера я чух в папарази в диското

значи денс парче пее се нещо от рода на "i wanna be i wish you.... " и се повтавя няколко пъти жена пее

и аз търся подобна, по точно един приятел - пее се i wish you luck - май е luck и общо взето това се повтаря... не е тази на локомотивчо

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

и аз търся подобна, по точно един приятел - пее се i wish you luck - май е luck и общо взето това се повтаря... не е тази на локомотивчо

1.не е luck.. а would..

2.Martin Tehn Velden-i wish you would

 

а моя въпрос е-значи песента е нова,пускат я по радиота..ритъма е от една много известна песен на

Phil collins-another day in paradise..еми друго незнам

 

А другата е ...пее се в нея -what's the reason.why you turn me on..също е нова

много ми трябват тези две песни ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...