Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

един мн труден въпрос- лятото слу6ах радио фреш една вечер и туснаха една песничка в техно/транс стил... текста беше горе долу I've gotta close to you,you've gotta close to me( женски вокал)....или поне аз тва помна. мн моля ако я знаете да ми кажете коя е :( песничката беше хубава :(

Edited by summer_bg90
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az pyk tyrsq edno retro par4e nz koi q izpylnqva no mislq 4e pesenta se kazva "mi amor".

Na pripeva jena pee ra ra ra ri ra rooo . Nqma na4in da ne ste q 4uvali ,dano sym q obqsnil dobre.

10x predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Az pyk tyrsq edno retro par4e nz koi q izpylnqva no mislq 4e pesenta se kazva "mi amor".

Na pripeva jena pee ra ra ra ri ra rooo . Nqma na4in da ne ste q 4uvali ,dano sym q obqsnil dobre.

10x predvaritelno :)

La Bouche - Be my lover ?

Link to comment
Share on other sites

значи песента е чалга снощи я чух и определено ми направи впечатление

пее се "хайде , хайдееее на върбата , хайде хайдееее на върбата"

 

 

помощ...... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Az pyk tyrsq edno retro par4e nz koi q izpylnqva no mislq 4e pesenta se kazva "mi amor".

Na pripeva jena pee ra ra ra ri ra rooo . Nqma na4in da ne ste q 4uvali ,dano sym q obqsnil dobre.

10x predvaritelno :)

 

Да не би да е Velvet - Mi Amore :unsure:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

:lol: Значи хора търся една песен,която чух по някое радио и ме зариби...

Пееше се нещо такова:Бонги ди денги денги бонги... :lol: Нещо такова беше...Плийс хелп! :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: Значи хора търся една песен,която чух по някое радио и ме зариби...

Пееше се нещо такова:Бонги ди денги денги бонги... :lol: Нещо такова беше...Плийс хелп! :)

еми щом се молиш, да помогна :)

klik

Link to comment
Share on other sites

Айде сега от мен един труден въпрос:

Някой сеща ли се за песен, стил DNB, ама много бърз, в която се пее (женски глас):

used to be you and me ...can you see you and me...and was just wanna be with you ...no matter your sorries...

just don't want to hear the same old stories...

Текстът е с приближение, но го възпроизвеждам по памет, ако някой се сеща, да казва.

 

и още един:

Песен на Johnny L, в която се пее:

ooh, we gotta getaway...пак е jungle .

Link to comment
Share on other sites

нещо от текста? ква е бърза, бавна?

 

Бърза... текста не го знам, щото не съм аз този, който я иска. Един приятел я е слушал и така са му казали. Ако имаш много качи ги някъде да ги тегля всичките и да ги пращам после да си ги слуша. :)

Link to comment
Share on other sites

Бърза... текста не го знам, щото не съм аз този, който я иска. Един приятел я е слушал и така са му казали. Ако имаш много качи ги някъде да ги тегля всичките и да ги пращам после да си ги слуша. :)

Ами албума се казва Ljubav kad prestane има го из дц++ тва й е последния, по ново нейно не знам... ама малко ме съмнява да е от там. Прослушай ги ама повечето са баладки.. Сори че не мога да ти помогна повече..

Link to comment
Share on other sites

един мн труден въпрос- лятото слу6ах радио фреш една вечер и туснаха една песничка в техно/транс стил... текста беше горе долу I've gotta close to you,you've gotta close to me( женски вокал)....или поне аз тва помна. мн моля ако я знаете да ми кажете коя е :( песничката беше хубава :(

blank & jones with elles - closer to me

мани мани че с бая мъки съм е качвал ... дано да е тя ..... не виждам коя друга да е :)

Link to comment
Share on other sites

blank & jones with elles - closer to me

мани мани че с бая мъки съм е качвал ... дано да е тя ..... не виждам коя друга да е :)

 

 

:( не е точно тази. тва дето го търса не е бавно а е малко по-ритмично.. но мерси за усилията щото тази ми хареса дори да не е същата :) :music

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...