Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Знаете ли на кого е "Love bytes"
qed - love bites (radio edit).mp3
Love BItes e на Deff Leppard - това е оригиналът ;)

 

Май има доста песни с това име.Аз се сещам за една на Judas Priest с това име Love Bites.

Edited by Feanaar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stenli, sasho_1989 и Feanaar, мерси много! Като пиша byte трудно ще си намирам песните :wacko:

 

Знаете ли едно ново гръцко парче, май е хит в момента? На фона на песента "Fiesta" e.

Link to comment
Share on other sites

Аве хора . Отивам аз в някфо кафе да пия по бира . И по едно време се заслушвам в музуката . Звучеше едно яко и непознато парче за мен . Мисля че песента се казва " I miss you " , но незнам . Тя е денс/хаус . Много е яка такава . Ако някой е има и знае изшпълнител и името на песента неда да ми прати едно ЛС или да пише тук . Благодаря .

Пробвай с DHT - I miss you. Линк не мога да ти дам...иначе я имам.

Link to comment
Share on other sites

Значи песента е в стил като Nana, C-Block и т.н. Има мъж, който пее и жена в припева пее нещо като "Smileeeeee" като гласа намаля с продължителността. Не съм сигурен дали това се пее. Песента не е бърза.

Link to comment
Share on other sites

"I had a talk with you in my head..." ?

 

Asle Bjorn ps. Leya ft. Anne K - Lucky You ?

 

Да за нея ставаше въпрос ама си я намерих преди това за това чак сега ти благодаря все пак

Link to comment
Share on other sites

Днес за втори път гледах филма Equilibrium.Та там главния герой слиза едно скривалище на съпротивата и пуска на един грамофон нещо на Bethoven(на плочата така пишеше).Искам да знам кое е тоа произведение?Гледах саундтраците към филма ама нямаше Bethoven :(

Link to comment
Share on other sites

търся една песен, която постояннно въртят по радио сити. пее се на непонятен за мен език (някакъв скандинавски трябва да е :bgrin: ) клипът е как някакъв рус пич чати в IRC с някаква мадама. текста ми звучи тъка: анаанаана-ееее-анаана-еее и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

търся една песен, която постояннно въртят по радио сити. пее се на непонятен за мен език (някакъв скандинавски трябва да е :bgrin: ) клипът е как някакъв рус пич чати в IRC с някаква мадама. текста ми звучи тъка: анаанаана-ееее-анаана-еее и т.н. :)

Basshunter - Boten Anna :)

Link to comment
Share on other sites

днеска по катра пуснаха една песен рап пееше жена и мисля, че и пригласяше r kelly. с едни индийски мотиви беше и се повтаряше just my sex shop, just... just нещо такова. сори ама не се чуваше многo хубаво и не чух текста :blink:

Link to comment
Share on other sites

днеска по катра пуснаха една песен рап пееше жена и мисля, че и пригласяше r kelly. с едни индийски мотиви беше и се повтаряше just my sex shop, just... just нещо такова. сори ама не се чуваше многo хубаво и не чух текста :blink:

И аз я търся тая песен, айде бе никой ли не я знае..

Link to comment
Share on other sites

има една хаус песничка дето се пее нещо от рода

"пааарам, пам пам, пам парааарам, пааарам, пам пам, пам парааарам"

и се повтаря доста пъти ама не се сещам как се казваше :unsure: някой да му е познато

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

има една хаус песничка дето се пее нещо от рода

"пааарам, пам пам, пам парааарам, пааарам, пам пам, пам парааарам"

и се повтаря доста пъти ама не се сещам как се казваше :unsure: някой да му е познато

Outwork ft. Mr. Gee - Elektro

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някоя друга песничка в стил Кайли Миноуг, Роби Уилямс...по-о-о-о-приятни....абе накратко прочути поп парчета. хинт - Много ми харесва Torn на Natalie Imbruglia.

Не мога да обясня точно стила пък и не му знам името, ама разчитам, че се сещате :D Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен нещо като хаус, но няма кой знае колко общо. biggrin1.gif Пее мъж с тънък глас, като се чува почти и само припева и много малко друг текст. В припева се пее "Tell me whyyyyyyyyyyyyyyyyyy" и така задържа на y. xmas.gif Мелодийката е много весела такава.

 

Supermode - Tell me why ГОлям Хит голямо нещо се очаква от мен :)

Edited by KyPo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...