Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тъкмо се връщам от морето и имам питане за 2 песнички. Първата е техно с женски вокал(чувал съм я в папараци) където се пее I have lost control...over my inner..нещо си не помня какво беше. Другата е ретро и се пее Каломанджеро Каломанджеро о-о нещо подобно е :). Мерси

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се връщам от морето и имам питане за 2 песнички. Първата е техно с женски вокал(чувал съм я в папараци) където се пее I have lost control...over my inner..нещо си не помня какво беше. Другата е ретро и се пее Каломанджеро Каломанджеро о-о нещо подобно е :). Мерси

 

2rata e: Moonray - Comanchero

 

Stardus7, 10x man za Celebrate-a

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

znachi pesenta dnes e chux po radio city v neq se pee you already now that im alone,its ok its alright i've got something that you will like-peqt q mujki i jenski glas i se reduvat mnogo q tursa tazi pesen

Пробвай с Nelly Furtado - Promiscuous

Link to comment
Share on other sites

Thief 10x А някой има ли идея за първата снощи пак я пуснаха в папараци. И още една песничка да питам ретро и жена пее в припева: I need a hot stop you gotta doin` it baby нещо такова е.

Link to comment
Share on other sites

А някой има ли идея за първата снощи пак я пуснаха в папараци.

Нямаш грижи. Първата песен, която търсеше в предишния си пост е David Amo & Julio Navas-Light my eyes :woot

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали тук е мястото ,но да си питам : Някой знае ли откъде мога да си дръпна мелодииките , които се пускат в НБА 2005 дакато се играе мач.По време на самия мач.НЕ говора за саундтрака шото там ги нема

Link to comment
Share on other sites

търся си една песничка тип денс-хаус дето се пее "heaven when u touch me baby" но не е на Gunter i Samanta Fox ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся гръцка песен, в която се пее Aporo memena.

 

Zafiris Melas - Aporo Memena ако я намериш някъде казвай wink.gif

И на мен гугъл така ми каза, ама песента е що-годе популярна, а не мога да я намеря лесно. Не съм се ровил сериозно, но все пак предвид колко безизвестни и нечувани песни има един прост сърч в ДЦ++ би трябвало да даде резултат, ама цък. :(

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Днеска чух една песен по радиото,но само и запомних името,без изпълнителя...Та песента се казва it's a hard day,от кънтри стила е...Жена мисля,че е пее с един такъв дрезкав глас.Ако някой я знае моля да каже.Благодаря предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...