Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента е хаус и не е нова. Женичка пее, по едно време намилаше яко някви рими. Малко преди припева, мисля, пееше нещо feel like falling down ili samo keep falling down ili samo falling down ili i am falling down не мога да се сетя :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Търся гръцка песен, в която се пее Aporo memena.

И на мен гугъл така ми каза, ама песента е що-годе популярна, а не мога да я намеря лесно. Не съм се ровил сериозно, но все пак предвид колко безизвестни и нечувани песни има един прост сърч в ДЦ++ би трябвало да даде резултат, ама цък. :(

 

 

според мен песента е на Terzis - Aporo

Link to comment
Share on other sites

Аве хора . Отивам аз в някфо кафе да пия по бира . И по едно време се заслушвам в музуката . Звучеше едно яко и непознато парче за мен . Мисля че песента се казва " I miss you " , но незнам . Тя е денс/хаус . Много е яка такава . Ако някой е има и знае изшпълнител и името на песента неда да ми прати едно ЛС или да пише тук . Благодаря .

Link to comment
Share on other sites

Аве хора . Отивам аз в някфо кафе да пия по бира . И по едно време се заслушвам в музуката . Звучеше едно яко и непознато парче за мен . Мисля че песента се казва " I miss you " , но незнам . Тя е денс/хаус . Много е яка такава . Ако някой е има и знае изшпълнител и името на песента неда да ми прати едно ЛС или да пише тук . Благодаря .

да не е някъв кавър на everything but the gir-missing?l

Link to comment
Share on other sites

абе има няква песен вчера в колата я слушах маи по радио сити беше , имаше части от извесното ни на всики парче "everybody dance now" много ми хареса но другото не успях да го запомня ако някой я знае да свирка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

абе има няква песен вчера в колата я слушах маи по радио сити беше , имаше части от извесното ни на всики парче "everybody dance now" много ми хареса но другото не успях да го запомня ако някой я знае да свирка :bgrin:

Bob Sinclar - Rock This Party :)

Link to comment
Share on other sites

Търся си цялата руска опера Княз Игор... Ако се сещате WarenG - Prince Igor където една жена пеее за някакъв булевард (или аз така само чувам) и много ме кефи точно тоя вид "КЛАСИКА". Та ако някой има идея от къде може да си намеря цялото изпълнение на тази мадама ще е супер...

Link to comment
Share on other sites

Аве хора . Отивам аз в някфо кафе да пия по бира . И по едно време се заслушвам в музуката . Звучеше едно яко и непознато парче за мен . Мисля че песента се казва " I miss you " , но незнам . Тя е денс/хаус . Много е яка такава . Ако някой е има и знае изшпълнител и името на песента неда да ми прати едно ЛС или да пише тук . Благодаря .

Sade - And I miss you

Link to comment
Share on other sites

Значи търся 1 доста стара песен на Софи Маринова припева е: "Как да те прегърна с ласкави(или нещо такова) ръце като плаче в мене моето сърце..как да те целуна с искрени очи...като в душата болката горчи".Мелодична е доста. Ако някой каже :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Една песен ми хареса вече няколко пъти я чувам по кафетата. Техно, но не много бързо по-скоро чил аут и женски глас, който казва : "I wanna talk with you in my hand" или нещо подобно. Много ще съм ви благодарен ако някой се сети.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли на кого е "Love bytes" и къде да я намеря? В DC-то нещо я нямаше...

И също една испанска песен, в която се пее "когато спреш да плачеш" - "cuando te no yores" или нещо подобно?

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли на кого е "Love bytes" и къде да я намеря? В DC-то нещо я нямаше...

И също една испанска песен, в която се пее "когато спреш да плачеш" - "cuando te no yores" или нещо подобно?

qed - love bites (radio edit).mp3

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли на кого е "Love bytes" и къде да я намеря? В DC-то нещо я нямаше...

И също една испанска песен, в която се пее "когато спреш да плачеш" - "cuando te no yores" или нещо подобно?

Love BItes e на Deff Leppard - това е оригиналът ;)

Link to comment
Share on other sites

Една песен ми хареса вече няколко пъти я чувам по кафетата. Техно, но не много бързо по-скоро чил аут и женски глас, който казва : "I wanna talk with you in my hand" или нещо подобно. Много ще съм ви благодарен ако някой се сети.

"I had a talk with you in my head..." ?

 

Asle Bjorn ps. Leya ft. Anne K - Lucky You ?

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен нещо като хаус, но няма кой знае колко общо. :bgrin: Пее мъж с тънък глас, като се чува почти и само припева и много малко друг текст. В припева се пее "Tell me whyyyyyyyyyyyyyyyyyy" и така задържа на y. :) Мелодийката е много весела такава.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...