Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една чалгичка :D Пее се:"Слънце мое веднъж се живее...дай ми само малко, малко щастие..." :bgrin: Поне това помня от пребиваването ми в Палмите в събота :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся една чалгичка :D Пее се:"Слънце мое веднъж се живее...дай ми само малко, малко щастие..." :bgrin: Поне това помня от пребиваването ми в Палмите в събота :lol:

 

Ростислава-Слънце Мое

Link to comment
Share on other sites

Търся една чалгичка :D Пее се:"Слънце мое веднъж се живее...дай ми само малко, малко щастие..." :bgrin: Поне това помня от пребиваването ми в Палмите в събота :lol:

Ростислава - Слънце мое

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

Абе търся една песен, гледах я по TMF ама тъй като не се задържам много по музикалните канали все не мога да я засека пак и да видя как се казва.

На френски е, клипът е анимационен, с едно момиченце и разни животинки - прасе, пиле и разни такива. Много жизнерадостно и весело такова.

Някой ако го знае кое е това моля да ми прати РМ

Link to comment
Share on other sites

Занчи търся една песен, която е слушах на един телефон.Пича е беше кръстил "gre6en sinam".песента май е нещо от сорта на ключек.

Айде който се сеща да помага :)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче.

My legs, my nose,

my back, my toes,

my lips, my eyes,

my breast, my ties.... :music

Някаква пичка си изброява частите на тялото в рима.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от сериала Шотландски Боец на Queen?С тази песен сериала започва винаги, а аз незнам как се казва. Ако някой знае моля да ми каже.

Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче.

My legs, my nose,

my back, my toes,

my lips, my eyes,

my breast, my ties.... :music

Някаква пичка си изброява частите на тялото в рима.

Upa Dance - I Got Life

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,много често я въртят по Радио 1,ретро е,пее жена(на края, на припева се включва и нещо като детски хор)-много хубава и нежна песен. Част от припева е

I cross the street.

I have a dream.

А после нещо си:

I can seeeee the angels...Това е което разбирам от текста, или поне което ми се набива в главата.Дали някой ще може да ми помогне? :)

Link to comment
Share on other sites

определено НЕ, песента е нова, пускат е често по КАТРА ФМ

Carolina Marquez - The Killer's Song (The Killer's Song Radio) може би?

Link to comment
Share on other sites

Az tarsq edno parche nadqvam se da mi pomognete...tuka malko ot nego... i Tuka!

samo iskam da mi kajete izpalnitel :P!

 

WWE Triple X Theme

 

Motorhead - The Game

 

Аз търся едно парче което е някакъв етно ритъм. мелодията е от Tarkan - Bu Gecее , но не пее той. някой ако има някакви идеи да казва.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Как се казва новата песен на Румънеца и Енчев?Пяха я на концерта на Слави!Не се пее на БГ ... много кърти!Ако някой знае ... да каже па ако има и линк ше скачам до небето! :D

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,много често я въртят по Радио 1,ретро е,пее жена(на края, на припева се включва и нещо като детски хор)-много хубава и нежна песен. Част от припева е

I cross the street.

I have a dream.

А после нещо си:

I can seeeee the angels...Това е което разбирам от текста, или поне което ми се набива в главата.Дали някой ще може да ми помогне? :)

ABBA - I have a dream. :)
Link to comment
Share on other sites

Как се казва новата песен на Румънеца и Енчев?Пяха я на концерта на Слави!Не се пее на БГ ... много кърти!Ако някой знае ... да каже па ако има и линк ше скачам до небето! :D

Giliai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...