Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

mi zna4i tarsq edna pesen s brazilski ritmi nqkva super melodi4na e i mislq 4e ne se pee v neq ni6to no e super iz4istena takava i nqkvi super qki instrumenti svirqt

(mnogo tapo obqsnenie ma pesenta e mnogo qka i ne znam kak da q namerq) 4uh q v na4aloto na lqtnata vakanciq ot edna minava6ta pokraimen kola zatova mislq 4e ne e mnogo stara

ako nqkoi moje da pomogne 6te sam mu mnogo mnogo mnogo blagodaren

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi zna4i tarsq edna pesen s brazilski ritmi nqkva super melodi4na e i mislq 4e ne se pee v neq ni6to no e super iz4istena takava i nqkvi super qki instrumenti svirqt

(mnogo tapo obqsnenie ma pesenta e mnogo qka i ne znam kak da q namerq) 4uh q v na4aloto na lqtnata vakanciq ot edna minava6ta pokraimen kola zatova mislq 4e ne e mnogo stara

ako nqkoi moje da pomogne 6te sam mu mnogo mnogo mnogo blagodaren

Пробвай със Tribal Crew - Miami beats или Tribal Crew - Tribal beats

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

tarsq taq pesen znam 4e e na ekstra nina v nee se pee tova:

jivakat ska4a rqzko ska4a vsedo e lqtno vreme...... izkarqme ti i az s temperatyra ot strast..... vseki pat ti hladen kato led hladen si....

Ekstra Nina - Температура. С нея участваше на Евровизия в предварителните кръгове.
Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да знае линк за всички песни от soundtrack-a на Dawson's Creek?

 

EDIT: Nino, ся освен аз да кажа... "абе слушах една супер яка песен, майна, чух я от един пич, дето си я подсвиркваше...аре ако може някой да ми даде направо линк да си я сваля! А, замалко да забравя мелодията е една такава - тата-рата-та-тара"

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

A тази песен на Ивана в мп3 ?

 

Аз търся една песен, в която се пее нещо:"Дърта курва". Само това съм запомнил. Много брутално маане е. Мисля, че е на Орк. Миш-маш, но не съм сигурен. Ако някой се сеща това дърта курва от къде е да пише.

 

Оркестър Миш-маш - Калугерско право хоро

He

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

A тази песен на Ивана в мп3 ?

 

Аз търся една песен, в която се пее нещо:"Дърта курва". Само това съм запомнил. Много брутално маане е. Мисля, че е на Орк. Миш-маш, но не съм сигурен. Ако някой се сеща това дърта курва от къде е да пише.

 

Оркестър Миш-маш - Калугерско право хоро

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора, в момвнта по ТМФ пускат една много яка песен с един един брадат и рапър в един бар с момичета и после рапара влиза в един асансьор с една и тая почва да му прави свирки.

Ако може да ми кажете как се казва тази песен и по възможност от каде да си я сваля.Дано да сте се сетили.

Благодаря ви предварително... :P

както винаги

 

 

 

@BAH не се обиждай ама Карамел мирише и колкото и ремонти да му правят си остава баня и както се пее в една гнусна песен и за жалост в случея добра за момента "... Ох! Баня. Ох! Кеф...Селската баня голям Кеф..."

биуууу..... :sick

Edited by DarkWish
Link to comment
Share on other sites

Zna4i tarsq edna pesen 4yvase v edna reklama po ritmoto a i v karamel q pusnaha v sabota ne e na balgarski i malko na ku4ek otiva taq pesen kazaha mi 4e moje da e na sofi marinova no ne sam sigyren dali pesenta e neina

Link to comment
Share on other sites

Здрасти хора! Искам да питам дали знаете група, която прави подобна музика на тази на Уикеда?

Примерно "Обратен ефект".....

 

Tursq si az edno par4e stil jazz... Ponqkoga go hva6tam po nqkoe i drugo radio take 4e mai e izvestno... Pripeva e edno povtarq6to se "In Harlem...In Harlem..."

Ako nqkoi se se6ta za kakvo govorq link ne mi trqbva...samo zaglavieto i izpulnitelq.

Песента се казва точно " In Harlem". Очаквай едит за изпълнителя, че ми изскочи в момента.....

E, леко ме изпревариха с отговора............ :punk :punk

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...